Uitslagen Jongens Junior A Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Youp Brouwer Flevo Delta 32,03 28,82 34,20 30,13 X X 34,20 ---
2 Colin Honders Flevo Delta 23,77 23,47 X X X X 23,77 ---

Uitslagen Jongens Junior B Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Enrico Loof AV NOP 42,18 42,17 43,53 X 36,63 36,72 43,53 ---
2 Robin van der Stege Flevo Delta X 33,57 34,58 33,31 - 33,14 34,58 ---

Uitslagen Jongens Junior C Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Erick Könst AV Haarlem 46,57 X X X X 43,94 46,57 ---
2 Perry Severijnse Almere `81 X 43,90 X 41,21 40,46 42,23 43,90 ---
3 Ryan Honders Flevo Delta 23,27 20,60 24,42 25,50 24,17 25,67 25,67 ---

Uitslagen Jongens Junior D Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Bas Nolsen Tempo AV 28,00 37,71 41,91 37,95 40,06 41,01 41,91 41,65
2 Milan Hoogeveen Flevo Delta 35,78 36,25 36,83 33,26 31,66 32,51 36,83 ---
3 Bruce Boon Flevo Delta 29,88 28,47 X 30,60 29,91 X 30,60 ---
4 Mike Berends AAC `61 26,55 26,49 26,29 22,90 23,07 X 26,55 ---
5 Maarten Scholte Flevo Delta 14,70 21,34 22,24 19,68 19,96 24,85 24,85 ---
6 Chris van der Walle Start `78 23,86 23,93 24,15 23,01 23,48 22,77 24,15 26,01
7 Rowan Tiemes Flevo Delta 15,24 21,97 22,79 21,53 23,47 23,65 23,65 23,57
8 Quinten Geleynse AV Lionitas X 17,72 19,51 20,03 20,14 20,82 20,82 16,56
9 Daan Sikkema AV Lionitas 19,67 X X 17,70 X 20,46 20,46 10,21
10 Matthijs v... der Leij Flevo Delta 16,07 16,54 17,79 18,95 16,63 17,16 18,95 ---

Uitslagen Masters Mannen Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jeroen ten Heuvel M45 - Flevo Delta 50,84 X 50,15 49,12 49,88 48,77 50,84 ---
2 Ronald Harderwijk M60 - AV Zuidwal 30,34 31,55 32,55 31,29 31,56 32,52 32,55 ---

Uitslagen Masters Vrouwen Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Tiny Hellendoorn V60 - Isala `96 25,22 24,85 24,02 23,78 23,35 23,91 25,22 ---

Uitslagen Meisjes Junior A Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lisanne Brouwer Flevo Delta 26,16 31,87 29,66 30,59 29,73 32,20 32,20 ---
2 Myrthe Kruit DAV Kronos 28,39 24,80 24,70 24,65 28,30 26,66 28,39 ---
3 Larissa Boomsma SPLS 9,24 10,82 9,44 X 11,97 12,27 12,27 ---

Uitslagen Meisjes Junior B Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Janice Zomerman Flevo Delta 29,37 X 38,97 34,52 38,23 38,57 38,97 46,26
2 Carmen de Wolff AV Lionitas 23,69 30,53 X 30,10 30,44 27,43 30,53 ---
3 Carmen - Harleman Flevo Delta 25,37 26,73 27,46 27,37 25,91 27,96 27,96 ---
4 Marije Salverda Isala `96 X X X 20,06 22,16 X 22,16 ---
Aukje Vellinga Groningen - - - - - - DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior C Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Mette van der Meer Flevo Delta 33,67 33,74 33,69 - - - 33,74 32,13
2 Ella Mosselman SAV 25,12 27,89 26,54 25,51 25,73 25,93 27,89 30,31
3 Lisette Steenman Almere `81 25,10 22,64 22,40 21,75 23,59 23,10 25,10 22,23
4 Faith Van Dam SPLS 18,55 17,03 20,67 21,10 22,17 X 22,17 ---
5 Amber Slomp AAC `61 21,62 20,13 19,24 20,07 18,02 17,79 21,62 22,40
Vera - Tegelaar Almere `81 - DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 34,76 34,18 31,09 30,97 32,02 29,83 34,76 ---
2 Damanja Reus SAV 24,87 X 26,30 25,88 26,66 27,09 27,09 ---
3 Irene Doeze Jager Flevo Delta 25,84 24,16 X 24,44 X 25,90 25,90 ---
4 Lotte Slomp AAC `61 24,24 23,39 23,09 21,25 23,32 21,18 24,24 26,87
5 Esmée Weber Almere `81 21,53 X X 22,99 22,57 X 22,99 25,55
6 Iris Turksema SPLS 20,84 15,75 X 20,40 X 20,45 20,84 ---
7 Elsa Lila AV Astylos 17,15 17,33 14,48 15,05 20,20 X 20,20 19,85
8 Eline Zwagemaker SAV 13,70 13,41 14,80 16,43 17,61 17,53 17,61 ---

Uitslagen Senioren mannen Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Daniël va...der Stege Flevo Delta 51,55 52,23 51,25 50,77 50,70 X 52,23 ---
2 Rick Winters Flevo Delta 31,77 30,57 34,89 32,01 34,58 34,35 34,89 ---
3 Stefan Breet Flevo Delta 28,97 28,49 30,88 30,78 28,72 31,04 31,04 ---

Uitslagen Senioren vrouwen Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Mariska Klaver Flevo Delta 33,74 30,65 32,25 32,44 30,17 30,73 33,74 ---