Uitslagen Jongens Pupil A1 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Thimo Gisius GACH 3,94 --- 506
1 Youri van der Linden GACH 3,94 --- 506
3 Kealan Steba GACH 3,93 --- 504
4 Diede Schotsman AV Zuidwal 3,89 --- 496
5 Boudewijn ... den Haak GACH 3,69 --- 456
6 Nout van der Schoot GACH 3,51 --- 420
7 Wijnand Ubbens GACH 3,50 --- 418
7 Calvin Besemer SPLS 3,50 --- 418
9 Simon Grimbergen AV Zuidwal 3,44 --- 406
9 Justin Kraan OSM `75 3,44 --- 406
11 Kian Hullegie GACH 3,43 --- 404
11 Thymen Moen GACH 3,43 --- 404
13 Tristan Pothof SPLS 3,38 --- 394
14 David Spieker GACH 3,35 --- 388
15 Merlijn va...der Drift SPLS 3,34 --- 386
16 Colin Hendriksen AV Zuidwal 3,33 --- 384
17 Ishaan Mahabier OSM `75 3,31 --- 380
18 Siebe van ...r Weerden GACH 3,27 --- 372
18 Niels Hagen AV Zuidwal 3,27 --- 372
20 Jippe Bleijenburg AV Zuidwal 3,23 --- 364
21 Siebren Verra GACH 3,22 --- 362
22 Kane van Verseveld GACH 3,13 --- 344
23 Alex Spieker GACH 3,11 --- 340
24 Liam Brouwer GACH 3,10 --- 338
25 Teun Koppenberg AV Zuidwal 3,06 --- 330
26 Storm Muilwijk AV Zuidwal 3,02 --- 322
27 Thomar Neidig GACH 3,00 --- 318
28 Jasper Baars SPLS 2,99 --- 316
29 Hugo Bosman GACH 2,93 --- 304
30 Jorre Vlug AV Zuidwal 2,88 --- 294
31 Stijn Bakker AV Zuidwal 2,87 --- 292
32 Rick Winkelman SPLS 2,81 --- 280
Thigo de Leeuw AV Zuidwal DNS --- 0
Yairon Reding SPLS DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Tijmen de Beer GACH 4,35 --- 588
2 Niels Bitter GACH 4,03 --- 524
3 Tion Hilgeman AV Zuidwal 3,94 --- 506
4 Vincent Bezemer AV Zuidwal 3,84 --- 486
5 Marijn Walstra GACH 3,76 --- 470
5 Luca Gerringa SPLS 3,76 --- 470
7 Bas Wesselink GACH 3,67 --- 452
8 Boris van Zwam GACH 3,66 --- 450
8 Jesper Rosier AV Zuidwal 3,66 --- 450
10 Daniël Westerweel GACH 3,62 --- 442
10 Ravi Saija OSM `75 3,62 --- 442
12 Tim van der Knaap GACH 3,61 --- 440
13 Auke Zijlstra GACH 3,59 --- 436
14 Tycho de Vries SPLS 3,56 --- 430
15 Simon Egberts GACH 3,55 --- 428
16 Otis Notenboom AV Zuidwal 3,51 --- 420
17 Borre Brouwer GACH 3,50 --- 418
18 Jurre Dijkstra GACH 3,47 --- 412
19 Pepijn Koot AV Zuidwal 3,45 --- 408
20 Luc Zoungrana OSM `75 3,40 --- 398
21 Cas van Hamersveld OSM `75 3,34 --- 386
22 Ruben Lagas GACH 3,28 --- 374
22 Thijs van den Berg GACH 3,28 --- 374
24 Ot Geelen AV Zuidwal 3,23 --- 364
24 Yuri van den Berg AV Zuidwal 3,23 --- 364
26 Antoni Traversari GACH 3,18 --- 354
27 Daan de Vries GACH 3,13 --- 344
28 Thijmen Koot AV Zuidwal 3,12 --- 342
28 Joran Scholten SPLS 3,12 --- 342
30 Bob Brekelmans GACH 3,03 --- 324
31 Roy Ramaekers GACH 3,02 --- 322
32 Laurens Biesbroek AV Zuidwal 3,00 --- 318
33 Qing Northolt GACH 2,82 --- 282
34 Tijs van der Meer GACH 2,78 --- 274
35 Koen Bader GACH 2,60 --- 238
36 Luuk Lodewijk OSM `75 2,44 --- 206
Mees van der Pijl GACH DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil C Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Daniel Hall AV Zuidwal 3,80 --- 478
2 Jayden Jillings GACH 3,64 --- 446
3 Stan Kriek AV Zuidwal 3,15 --- 348
4 Frits Nijs GACH 3,05 --- 328
5 Laurens Alberga AV Zuidwal 3,03 --- 324
6 Jens de Leeuw AV Zuidwal 2,98 --- 314
7 Melle van der Meer GACH 2,86 --- 290
8 Warre Snel AV Zuidwal 2,63 --- 244
9 Robin van den Berg GACH 2,61 --- 240
9 Tim Bultman GACH 2,61 --- 240
11 Laurens Bijlard GACH 2,55 --- 228
11 Olivier va...uttervelt GACH 2,55 --- 228
13 Joep Wilhelmus GACH 2,54 --- 226
14 Pim Boerman AV Zuidwal 2,34 --- 186
15 Simon Renaud GACH 2,32 --- 182
16 Raizo Groothuizen SPLS 2,30 --- 178
17 Desmond van Zon AV Zuidwal 2,25 --- 168
18 Marnix Mooij GACH 2,19 --- 156
19 Merijn Senster GACH 2,18 --- 154
20 Oscar Breunesse GACH 2,15 --- 148
21 Ingmar Re...s-Winters GACH 2,13 --- 144
22 Anthony Bant SPLS 2,11 --- 140
23 Rens Ouwehand GACH 2,02 --- 122
24 Samuel Molenaar AV Zuidwal 2,00 --- 118
25 Mark Antoons GACH 1,92 --- 102
26 Matthijs Roumen GACH 1,85 --- 88

Uitslagen Jongens Pupil Mini Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Willem Ruitenbeek OSM `75 2,85 --- 288
2 Jip ter Smitten GACH 2,84 --- 286
3 Hidde Oldenhof GACH 2,55 --- 228
3 Timo Hagen AV Zuidwal 2,55 --- 228
5 Quinten Gisius GACH 2,47 --- 212
6 Abhav Sahu GACH 2,45 --- 208
7 Silas Lamme AV Zuidwal 2,44 --- 206
8 Mees de Vries GACH 2,41 --- 200
8 Peter Kliphuis GACH 2,41 --- 200
10 Daan de Boer AV Zuidwal 2,39 --- 196
11 Thibault Pothof SPLS 2,36 --- 190
12 Federico Andreucci AV Zuidwal 2,33 --- 184
13 Simon Elugamhe SPLS 2,30 --- 178
14 Tygo Snel GACH 2,26 --- 170
15 Emmanuel Kwofie GACH 2,23 --- 164
16 Lou de Vries GACH 2,22 --- 162
16 Odin Stirnweis OSM `75 2,22 --- 162
18 Thijs ter Borg AV Zuidwal 2,18 --- 154
19 Stijn van Harm GACH 2,16 --- 150
20 Jesse Burger AV Zuidwal 2,13 --- 144
21 Ruben van Zon AV Zuidwal 2,08 --- 134
22 Daniël Klaver AV Zuidwal 2,07 --- 132
23 Storm Snel GACH 2,01 --- 120
24 Brent Wierenga GACH 2,00 --- 118
25 Jayden Bakker AV Zuidwal 1,97 --- 112
26 Stijn ten Kate AV Zuidwal 1,89 --- 96
27 Roan Barbier AV Zuidwal 1,70 --- 58
28 Rutger Alberga AV Zuidwal 1,65 --- 48
29 Milan Baas AV Zuidwal 1,63 --- 44
30 Valentino ...Andreucci AV Zuidwal 1,30 --- 0
31 Caed Steba GACH 1,26 --- 0
Arsh Sahu GACH DNS --- 0
Taeke van Wee GACH DNS --- 0
Donato Russo GACH DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Carmen van Soest GACH 3,50 --- 418
2 Kate Nijs GACH 3,45 --- 408
2 Tess Kuijer AV Zuidwal 3,45 --- 408
4 Linde Wouda AV Zuidwal 3,40 --- 398
5 Mirthe Knibbe AV Zuidwal 3,36 --- 390
6 Lotte Westland AV Zuidwal 3,33 --- 384
7 Sophie Harms GACH 3,21 --- 360
8 Nora Oosterling GACH 3,17 --- 352
9 Ella Marie Kurzmann SPLS 3,11 --- 340
10 Lotte Konijn AV Zuidwal 3,09 --- 336
10 Frederique Paauw OSM `75 3,09 --- 336
12 Lucile Verburg GACH 3,08 --- 334
12 Jet Molkenboer GACH 3,08 --- 334
14 Anouk Lucassen GACH 3,04 --- 326
15 Anouk Dekker GACH 2,99 --- 316
16 Anna Bilstra GACH 2,97 --- 312
17 Noor Cents GACH 2,91 --- 300
17 Larissa Visser AV Zuidwal 2,91 --- 300
19 Fay Spier GACH 2,70 --- 258
20 Loïcq Koutstaal GACH 2,66 --- 250
21 Bente van Delft GACH 2,65 --- 248
22 Rozemarijn...chelfhout GACH 2,63 --- 244
23 Sigrid Schaap AV Zuidwal 2,58 --- 234
24 Anna van Walstijn OSM `75 2,53 --- 224
25 Eva Spreuwenberg GACH 2,43 --- 204
26 Mikal Hailezgh OSM `75 2,41 --- 200
27 Anna Stirnweis OSM `75 2,31 --- 180

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Maria Pascal SPLS 4,15 --- 548
2 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 3,80 --- 478
3 Florien van Kesteren GACH 3,75 --- 468
4 Maud te Pas AV Zuidwal 3,70 --- 458
5 Sylke Faber GACH 3,60 --- 438
6 Inte van Kralingen GACH 3,57 --- 432
7 Karlijn Greeve GACH 3,48 --- 414
8 Lisette Wagemaker AV Zuidwal 3,45 --- 408
9 Nynke Glas SPLS 3,44 --- 406
10 Maud Bleijs GACH 3,43 --- 404
10 Hannah Rebel AV Zuidwal 3,43 --- 404
12 Iris Tanck AV Zuidwal 3,40 --- 398
13 Julie Meulenbroek AV Zuidwal 3,39 --- 396
14 Loes van der Linden GACH 3,38 --- 394
15 Tess Wuring GACH 3,36 --- 390
15 Sophie Blom SPLS 3,36 --- 390
17 Sophie Overwater SPLS 3,34 --- 386
18 Sabine Renauld GACH 3,29 --- 376
19 Bitania Moges OSM `75 3,19 --- 356
20 Fleur Sleeman GACH 3,18 --- 354
21 Marit Kalsbeek SPLS 3,17 --- 352
22 Claire Voschezang GACH 3,15 --- 348
23 Noura Mangnus GACH 3,14 --- 346
24 Emma de Jong OSM `75 3,12 --- 342
25 Noortje Biemond SPLS 3,08 --- 334
26 Selene Janmaat SPLS 3,02 --- 322
27 Moira Macdaniel GACH 3,01 --- 320
28 Floor Leeflang AV Zuidwal 2,92 --- 302
29 Daphne Vermaas AV Zuidwal 2,90 --- 298
30 Kyra Barneveld AV Zuidwal 2,82 --- 282
31 Jasmijn van Winsen GACH 2,81 --- 280
32 Saar Fortuin GACH 2,64 --- 246
33 Kiek Brockhoff AV Zuidwal 2,59 --- 236
34 Evi de Keizer GACH 2,50 --- 218
35 Jordan Baumbach GACH 2,39 --- 196
Aimee Groen GACH DNS --- 0
Anna-Sophi...der Haven GACH DNS --- 0
Isabella Lord GACH DNS --- 0
Julia Velt GACH DNS --- 0
Kimmi Berg GACH DNS --- 0
Lize Aben GACH DNS --- 0
Lune Heiwegen GACH DNS --- 0
Alessandra Krijnen AV Zuidwal DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Orla White GACH 3,00 --- 318
2 Annemette Hommema GACH 2,97 --- 312
3 Britt Heutink AV Zuidwal 2,81 --- 280
4 Veerle Koot AV Zuidwal 2,74 --- 266
5 Aafke Oostveen GACH 2,65 --- 248
6 Caro Gardenier AV Zuidwal 2,64 --- 246
7 Joëlle van Wilsum GACH 2,61 --- 240
8 Liv Marshall GACH 2,60 --- 238
9 Linn Koekoek GACH 2,59 --- 236
10 Roos Hogervorst GACH 2,57 --- 232
11 Franca Koutstaal GACH 2,55 --- 228
12 Elena Mobach GACH 2,54 --- 226
12 Tess de Boer AV Zuidwal 2,54 --- 226
14 Isabella Nieuwkoop OSM `75 2,53 --- 224
15 Laure Steenis SPLS 2,51 --- 220
16 Julia Wouda GACH 2,50 --- 218
17 Letta Bakker AV Zuidwal 2,49 --- 216
17 Sara Dortmans SPLS 2,49 --- 216
19 Mathilde Heiner AV Zuidwal 2,48 --- 214
20 Carlijn Meijer GACH 2,47 --- 212
21 Amy van Gameren GACH 2,46 --- 210
21 Maud van der Meer GACH 2,46 --- 210
23 Heleen van Popta GACH 2,44 --- 206
24 Elynn Barneveld AV Zuidwal 2,37 --- 192
24 Lotte Vlug AV Zuidwal 2,37 --- 192
26 Hanna Karsijns GACH 2,35 --- 188
26 Bo Gulitz AV Zuidwal 2,35 --- 188
28 Merel Wouda AV Zuidwal 2,34 --- 186
29 Julie van den Berg GACH 2,29 --- 176
30 Loïs Besemer SPLS 2,28 --- 174
31 Roos van Schijndel GACH 2,27 --- 172
32 Isolde Schwencke GACH 2,23 --- 164
33 Amy Baarslag OSM `75 2,20 --- 158
34 Julia Wahlen GACH 2,07 --- 132