Uitslagen Jongens Pupil A1 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Diede Schotsman AV Zuidwal 3:25,90 --- 606
2 Thimo Gisius GACH 3:36,26 --- 541
3 Kealan Steba GACH 3:37,93 --- 532
4 Boudewijn ... den Haak GACH 3:41,45 --- 511
5 Nout van der Schoot GACH 3:45,57 --- 489
6 Youri van der Linden GACH 3:48,74 --- 472
7 Tristan Pothof SPLS 3:53,88 --- 445
8 David Spieker GACH 3:55,09 --- 439
9 Stijn Bakker AV Zuidwal 3:58,72 --- 421
10 Alex Spieker GACH 4:05,72 --- 388
11 Kian Hullegie GACH 4:07,54 --- 380
12 Justin Kraan OSM `75 4:08,02 --- 377
13 Siebe van ...r Weerden GACH 4:09,71 --- 370
14 Kane van Verseveld GACH 4:09,93 --- 369
15 Ishaan Mahabier OSM `75 4:10,94 --- 364
16 Thymen Moen GACH 4:11,45 --- 362
17 Teun Koppenberg AV Zuidwal 4:16,38 --- 341
18 Niels Hagen AV Zuidwal 4:16,97 --- 339
19 Merlijn va...der Drift SPLS 4:17,90 --- 335
20 Calvin Besemer SPLS 4:18,14 --- 334
21 Simon Grimbergen AV Zuidwal 4:21,90 --- 318
22 Thomar Neidig GACH 4:22,08 --- 318
23 Colin Hendriksen AV Zuidwal 4:24,56 --- 308
24 Storm Muilwijk AV Zuidwal 4:25,39 --- 304
25 Siebren Verra GACH 4:29,21 --- 290
26 Jorre Vlug AV Zuidwal 4:41,70 --- 244
27 Liam Brouwer GACH 4:49,91 --- 216
28 Jippe Bleijenburg AV Zuidwal 4:51,70 --- 210
29 Jasper Baars SPLS 5:12,82 --- 146
30 Wijnand Ubbens GACH 5:17,46 --- 133
Hugo Bosman GACH DNS --- 0
Thigo de Leeuw AV Zuidwal DNS --- 0
Rick Winkelman SPLS DNS --- 0
Yairon Reding SPLS DNF --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Daniël Westerweel GACH 3:36,89 --- 538
2 Niels Bitter GACH 3:37,37 --- 535
3 Ruben Lagas GACH 3:43,20 --- 502
4 Tycho de Vries SPLS 3:47,18 --- 480
5 Boris van Zwam GACH 3:48,33 --- 474
6 Marijn Walstra GACH 3:49,73 --- 466
7 Auke Zijlstra GACH 3:50,55 --- 462
8 Tim van der Knaap GACH 3:54,56 --- 442
9 Vincent Bezemer AV Zuidwal 3:54,59 --- 441
10 Tion Hilgeman AV Zuidwal 3:55,62 --- 436
11 Luc Zoungrana OSM `75 3:58,31 --- 423
12 Otis Notenboom AV Zuidwal 3:58,88 --- 420
13 Bas Wesselink GACH 4:00,60 --- 412
14 Simon Egberts GACH 4:00,69 --- 411
15 Jesper Rosier AV Zuidwal 4:01,85 --- 406
16 Yuri van den Berg AV Zuidwal 4:02,35 --- 404
17 Jurre Dijkstra GACH 4:04,42 --- 394
17 Ravi Saija OSM `75 4:04,42 --- 394
19 Pepijn Koot AV Zuidwal 4:05,58 --- 389
20 Borre Brouwer GACH 4:05,66 --- 388
21 Daan de Vries GACH 4:07,08 --- 382
22 Ot Geelen AV Zuidwal 4:07,67 --- 379
23 Cas van Hamersveld OSM `75 4:12,36 --- 358
24 Thijmen Koot AV Zuidwal 4:12,48 --- 358
25 Luca Gerringa SPLS 4:13,01 --- 355
26 Koen Bader GACH 4:14,52 --- 349
27 Joran Scholten SPLS 4:19,02 --- 330
28 Antoni Traversari GACH 4:24,22 --- 309
29 Roy Ramaekers GACH 4:29,56 --- 288
30 Luuk Lodewijk OSM `75 4:32,28 --- 278
31 Laurens Biesbroek AV Zuidwal 4:48,32 --- 221
32 Bob Brekelmans GACH 5:04,14 --- 171
Mees van der Pijl GACH DNS --- 0
Thijs van den Berg GACH DNS --- 0
Tijmen de Beer GACH DNS --- 0
Tijs van der Meer GACH DNS --- 0
Qing Northolt GACH DNF --- 0

Uitslagen Jongens Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Florian van Wijchen GACH 3:27,44 --- 596
2 Thijmen van Wijchen GACH 3:32,77 --- 562
3 Guus Lemmens OSM `75 3:36,34 --- 541
4 Stijn Aret OSM `75 3:41,30 --- 512
5 Quint van Wengen AV Zuidwal 3:49,28 --- 469
6 Livio Blei SPLS 3:51,92 --- 455
7 Joep Deiman GACH 3:52,68 --- 451
8 Mika Strubbe GACH 3:54,20 --- 443
9 Lars van Wijk AV Zuidwal 3:54,62 --- 441
10 Thomas Quik AV Zuidwal 3:54,87 --- 440
11 Melle de Lange GACH 4:03,53 --- 398
12 Luuk Buwalda GACH 4:06,14 --- 386
13 Luke van den Berg GACH 4:07,28 --- 381
14 Rick van Harn GACH 4:17,96 --- 334
15 Dano Buningh SPLS 4:19,62 --- 328
16 Mika Lam GACH 4:21,29 --- 321
17 Gavin Hulsman GACH 4:21,56 --- 320
18 Stijn Toornman SPLS 4:26,58 --- 300
19 Yuri Scholte GACH 4:27,00 --- 298
20 Flint Woolfitt GACH 4:30,03 --- 286
21 Roan Snel GACH 4:30,53 --- 285
22 Boris Hendrix GACH 4:31,68 --- 280
23 Thijmen Middag GACH 4:43,36 --- 238
24 Joris Fidder SPLS 4:44,82 --- 233
25 Kevin Schwarts SPLS 4:49,14 --- 219
26 Tom Brekelmans GACH 4:51,84 --- 210
27 Victor Jan Verweij GACH 5:16,79 --- 135
28 Anton Verweij GACH 5:21,86 --- 121
29 Bram Holsappel AV Zuidwal 5:24,10 --- 115
30 Tibbe van Wee GACH 7:08,38 --- 0
Timo Knijff GACH DNS --- 0
Benjamin Elugamhe SPLS DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Kate Nijs GACH 3:48,89 --- 471
2 Carmen van Soest GACH 3:52,17 --- 454
3 Mirthe Knibbe AV Zuidwal 3:53,79 --- 445
4 Jet Molkenboer GACH 3:58,98 --- 420
5 Lucile Verburg GACH 4:00,03 --- 415
6 Tess Kuijer AV Zuidwal 4:00,07 --- 414
7 Fay Spier GACH 4:05,30 --- 390
8 Anna Bilstra GACH 4:06,93 --- 382
9 Nora Oosterling GACH 4:08,47 --- 375
10 Lotte Westland AV Zuidwal 4:11,11 --- 364
11 Ella Marie Kurzmann SPLS 4:11,76 --- 361
12 Frederique Paauw OSM `75 4:20,41 --- 324
13 Larissa Visser AV Zuidwal 4:22,51 --- 316
14 Lotte Konijn AV Zuidwal 4:24,27 --- 309
15 Eva Spreuwenberg GACH 4:25,61 --- 304
16 Anna van Walstijn OSM `75 4:29,11 --- 290
17 Sophie Harms GACH 4:34,87 --- 268
18 Anouk Lucassen GACH 4:35,99 --- 264
19 Noor Cents GACH 4:37,22 --- 260
20 Loïcq Koutstaal GACH 4:38,24 --- 256
21 Linde Wouda AV Zuidwal 4:39,60 --- 251
22 Bente van Delft GACH 4:40,14 --- 249
23 Anouk Dekker GACH 4:45,00 --- 233
24 Sigrid Schaap AV Zuidwal 4:56,55 --- 195
25 Anna Stirnweis OSM `75 4:58,75 --- 188
26 Rozemarijn...chelfhout GACH 5:05,06 --- 169
27 Mikal Hailezgh OSM `75 5:09,79 --- 155

Uitslagen Meisjes Pupil A2 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Maud te Pas AV Zuidwal 3:32,96 --- 561
2 Maud Bleijs GACH 3:43,76 --- 499
3 Inte van Kralingen GACH 3:49,85 --- 466
4 Noortje Biemond SPLS 3:49,92 --- 465
5 Hannah Rebel AV Zuidwal 3:52,03 --- 454
6 Emma de Jong OSM `75 3:53,72 --- 446
7 Florien van Kesteren GACH 3:53,87 --- 445
8 Sophie Blom SPLS 3:56,98 --- 430
9 Nynke Glas SPLS 3:58,49 --- 422
10 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 4:06,80 --- 383
11 Karlijn Greeve GACH 4:07,82 --- 378
12 Loes van der Linden GACH 4:10,33 --- 367
13 Sylke Faber GACH 4:10,61 --- 366
13 Iris Tanck AV Zuidwal 4:10,61 --- 366
15 Sabine Renauld GACH 4:10,82 --- 365
16 Marit Kalsbeek SPLS 4:11,96 --- 360
17 Maria Pascal SPLS 4:14,50 --- 349
18 Tess Wuring GACH 4:16,00 --- 343
19 Selene Janmaat SPLS 4:25,04 --- 306
20 Bitania Moges OSM `75 4:28,07 --- 294
21 Sophie Overwater SPLS 4:30,84 --- 283
22 Julie Meulenbroek AV Zuidwal 4:32,49 --- 277
23 Kyra Barneveld AV Zuidwal 4:37,51 --- 259
24 Lisette Wagemaker AV Zuidwal 4:42,75 --- 240
25 Floor Leeflang AV Zuidwal 4:55,94 --- 197
26 Kiek Brockhoff AV Zuidwal 5:01,31 --- 180
27 Evi de Keizer GACH 5:01,54 --- 179
28 Jordan Baumbach GACH 5:02,36 --- 177
29 Saar Fortuin GACH 5:13,36 --- 145
30 Jasmijn van Winsen GACH 5:14,65 --- 141
Aimee Groen GACH DNS --- 0
Anna-Sophi...der Haven GACH DNS --- 0
Claire Voschezang GACH DNS --- 0
Fleur Sleeman GACH DNS --- 0
Isabella Lord GACH DNS --- 0
Julia Velt GACH DNS --- 0
Kimmi Berg GACH DNS --- 0
Lize Aben GACH DNS --- 0
Lune Heiwegen GACH DNS --- 0
Moira Macdaniel GACH DNS --- 0
Noura Mangnus GACH DNS --- 0
Alessandra Krijnen AV Zuidwal DNS --- 0
Daphne Vermaas AV Zuidwal DNF --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jinthe van Loon GACH 3:53,61 --- 446
2 Lenne Meijer SPLS 4:09,90 --- 369
3 Evi Westerveld GACH 4:11,11 --- 364
4 Merle Brocks GACH 4:17,09 --- 338
5 Cheyenne van den Bos GACH 4:17,61 --- 336
6 Fay Janssen GACH 4:20,73 --- 323
7 Josefien Bentum AV Zuidwal 4:23,79 --- 311
8 Zahra de Vries SPLS 4:23,82 --- 311
9 Danique Roest AV Zuidwal 4:26,89 --- 299
10 Jolijn Thiel AV Zuidwal 4:27,09 --- 298
11 Hannah Kruijmer AV Zuidwal 4:32,56 --- 277
12 Kiki Spier GACH 4:34,72 --- 269
13 Isabella de Bruin GACH 4:37,22 --- 260
14 Mees Millenaar GACH 4:42,16 --- 242
15 Zoë Janssen GACH 4:42,40 --- 242
16 Lotte van Erkelens GACH 4:43,12 --- 239
17 Regina Ubbens GACH 4:45,21 --- 232
18 Maaike van Klei GACH 4:48,16 --- 222
19 Fileine Rebel AV Zuidwal 4:48,65 --- 220
20 Ceyda Serin SPLS 4:49,58 --- 217
21 Nienke Smit GACH 4:50,00 --- 216
22 Sienna van Arkel GACH 4:59,40 --- 186
23 Mandy Voogt OSM `75 5:01,75 --- 179
24 Renske Luitwieler SPLS 5:05,54 --- 167
25 Fenne Gieslink SPLS 5:22,22 --- 120
26 Nienke de Raadt AV Zuidwal 5:34,27 --- 89
27 Madelief ...swijveren GACH 5:45,22 --- 63
28 Kayleigh Vosseberg AV Zuidwal 5:47,29 --- 58
Bente Verberne GACH DNS --- 0
Ilse Klievink GACH DNS --- 0
Quirine Frehen GACH DNS --- 0
Stine Welp GACH DNS --- 0
Suze Uttien GACH DNS --- 0
Tara van Vliet GACH DNS --- 0
Debora Slingerland AV Zuidwal DNF --- 0