Uitslagen Jongens Junior A Kogelstoten 6 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Léon Mak Heerde 13,03 14,00
2 Lauri Hulleman Apeldoorn 12,89 13,00
3 Wilbert Dennekamp AV Rijssen 12,71 12,35

Uitslagen Jongens Junior B Kogelstoten 5 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Marnix Wilting AC TION 12,15 ---
2 Hidde Hofsté AV Rijssen 11,01 ---
3 Luc ter Linde AC TION 10,71 ---
4 Bram Klein Poelhuis AC TION 10,03 ---
5 Justin Klein Tank Eibergen 7,74 ---

Uitslagen Jongens Junior C Kogelstoten 4 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Iwan Wever AC TION 10,56 ---
2 Bram Blokhuis AV Iphitos 10,29 ---
3 Twan Ligtenberg AV Rijssen 9,93 ---
4 Wiebe Kokenberg AAV SISU 9,19 ---
5 Tim ter Linde AC TION 7,00 ---
Bjorn Hulsebos VAV DNS ---

Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten 3 kilogram

# Naam KogelOBP
Tygo Hulsebos VAV DNS ---

Uitslagen Masters Mannen Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam Categorie KogelOBP
1 Maurice Nijrolder AV Archeus M35 8,53 8,19
2 Berry Nieland ATNY M35 8,49 8,11

Uitslagen Masters Mannen Kogelstoten 4 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Masters Mannen Kogelstoten 3 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Masters Mannen Kogelstoten 5 kilogram

# Naam Categorie KogelOBP
1 Dirk Wigmans De Gemzen M60 7,83 7,62

Uitslagen Masters Mannen Kogelstoten 6 kilogram

# Naam Categorie KogelOBP
1 Berthram Mak De Gemzen M50 8,62 ---

Uitslagen Masters Vrouwen Kogelstoten 4 kilogram

# Naam Categorie KogelOBP
1 Ilona van Dam-te Pas AV Archeus V35 6,61 ---
2 Christel Labee AV Archeus V35 5,73 ---

Uitslagen Masters Vrouwen Kogelstoten 3 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Masters Vrouwen Kogelstoten 2 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior A Kogelstoten 4 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Lichelle Scholing MPM 9,32 10,20

Uitslagen Meisjes Junior B Kogelstoten 3 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Yara Kramer AV Salland 11,57 ---
2 Marjolein Klaren MPM 9,97 10,00
3 Lisanne van Es AAV SISU 9,92 ---
4 Eline van Dam AV Archeus 7,55 ---

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten 3 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Naomi Wessels AV Rijssen 11,07 ---
2 Nikita Hammink AAV SISU 9,01 ---
3 Emma Halfman AAV SISU 8,82 ---
4 Anne Bijpost AV Rijssen 8,55 8,86
5 Inez van der Meulen AAV SISU 8,32 ---
6 Lotte Nijkamp AV Rijssen 8,17 ---
7 Jinte Kusters AV Archeus 6,01 ---

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten 2 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Amber Koster AV Rijssen 7,30 ---
2 Lize Wensink AV Archeus 7,29 ---
3 Saskia de Jong AV Archeus 6,17 ---
4 Nadia de Jong AV Archeus 6,03 ---
5 Kiara Smedes MPM 5,99 ---

Uitslagen Senioren mannen Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Patrick Vondeling HAC `63 10,16 ---
2 Bram Gerritsen AV Archeus 8,91 9,65
3 Martin Platenkamp MPM 8,71 8,93
4 Michiel Bibbe AV Argo 8,57 9,00
5 Domenique Schreurs AV Archeus 8,36 ---
6 Jasper Smits Pijnenburg 8,09 ---

Uitslagen Senioren vrouwen Kogelstoten 4 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten