Uitslagen Jongens Junior C 150 meter

# Naam Res OBP
1 Nsikak Ekpo Haag 17,28Q +2.9 m/s16,62
2 Justin Labrijn Almere `81 17,77Q +0.4 m/s17,67
3 Tigo Mesie AV34 17,87q +2.9 m/s18,52
4 Stan Atsma HLLS 17,92Q +1.4 m/s18,06
5 Amar Wong AV Feniks 18,09q +0.4 m/s18,29
6 Anton Sarnatskiy Groningen 18,33q +1.4 m/s18,27
7 Bart van Zandwijk AV Atverni 18,34Q +1.2 m/s18,16
8 Milko Bos Tempo AV 18,42q +2.9 m/s19,08
9 Daan Kneppers ARV Ilion 18,66 +0.4 m/s18,53
10 Alexander ...derikhoff Altis 18,68 +1.2 m/s18,59
10 Bert Hermens AV Unitas 18,68 +1.4 m/s18,58
12 Thom Kortenoever Typhoon 18,70 +1.2 m/s18,77
13 David van Warmerdam Eindhoven 18,76 +1.4 m/s18,82
14 Luuk Forrer SPWS 18,79 +2.9 m/s19,56
15 Ole van Tiel AV Trias 18,84 +1.2 m/s18,27
16 Tyrone Richards Altis 18,85 +1.4 m/s19,29
17 Yaïr van Harmelen AV Feniks 18,88 +2.9 m/s20,09
18 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 19,04 +0.4 m/s19,56
19 Coen de Haan SPLS 19,14 +1.4 m/s19,45
20 Tom van Buuren Olympus `70 19,24 +1.2 m/s19,35
21 Lucas Man GACH 19,40 +0.4 m/s19,02
22 Noa Struyve DEM 19,62 +0.4 m/s19,24
23 Jonathan Walta AV Sparta 20,13 +1.4 m/s20,45
24 Frank Rüegg AV Gouda 20,16 +1.2 m/s21,59
25 Joeri Steenman HLLS 20,18 +0.4 m/s---
26 Stefan Dijkstra HLLS 20,49 +1.2 m/s20,90
27 Ronald Mulder Groningen 20,72 +0.4 m/s20,36
28 Thomas Fructus AV 1923 20,73 +1.4 m/s22,15
Tomaz I Rooth Phanos DNS 19,32
Stef de Jong SAV DNS 19,10
Goos Meuwissen Swift DNS 18,46

Uitslagen Meisjes Junior C 150 meter

# Naam Res OBP
1 Ama van Bussel Haag 19,25Q -1.4 m/s19,37
2 Miro Vlasman Phanos 19,42Q -1.0 m/s18,89
3 Daantje de Vet PH 19,81Q -1.5 m/s19,33
4 Mileen Bruinewoud Start `78 19,84Q +0.2 m/s19,00
5 Britt Weerman Groningen 19,98q -1.4 m/s19,04
6 Britt de Blaauw PAC 20,00Q -2.2 m/s18,66
7 Coos Veldpaus HLLS 20,01Q -2.2 m/s19,68
8 Brecht van der Vliet Groningen 20,09 -1.5 m/s19,16
9 Annabel Paul AV Jahn II 20,21 -2.2 m/s19,62
10 Amber de Roo AV `40 20,28 -1.0 m/s19,86
11 Maureen Louws AV NOP 20,32 -1.0 m/s19,58
11 Sara Bloem Hanzesport 20,32 +0.2 m/s20,06
13 Sarah van Tuijl Almere `81 20,33Q -1.4 m/s18,89
14 Nienke Meubermans PH 20,35 -2.2 m/s19,78
15 Hedda van Dort Haag 20,57 -1.5 m/s20,18
16 Sacha van Swam AV Wijchen 20,69 +0.2 m/s20,29
17 Ilse Hogeveen HLLM 20,73 -1.4 m/s19,40
18 Romee van Dam Startbaan 20,79 +0.2 m/s19,39
19 Wies Rosenberg Tempo AV 20,80 -1.4 m/s20,28
20 Kira Hendriks SPWS 20,83 -1.4 m/s19,97
21 Thyra van Diemen ARV Ilion 20,92 +0.2 m/s20,60
22 Jetske Meijer Altis 20,99 -1.0 m/s21,00
23 Morgann De Jong ARV Ilion 21,02 -1.0 m/s20,55
24 Danique Huisjes Groningen 21,06 -2.2 m/s20,43
25 Anna Hovinga AV Haarlem 21,08 -1.4 m/s20,31
25 Strea Ajise Haag 21,08 -1.4 m/s20,96
27 Marloes Bos AV Zuidwal 21,10 -1.4 m/s20,66
28 Laura Wilde NEAV 21,20 -2.2 m/s20,42
28 Rosaly Zomerdijk NEAV 21,20 -1.5 m/s20,23
30 Elanor van Kleef Leiden 21,40 +0.2 m/s20,95
31 Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan 21,48 -1.0 m/s20,36
32 Antonia Benevento Phanos 21,49 -1.4 m/s20,81
33 Fleur Luttikhuizen AV Lycurgus 21,55 -1.4 m/s20,14
34 Ellis de Vries Altis 21,61 -2.2 m/s20,38
35 Kim Brouwer HLLS 21,62 -1.5 m/s20,75
36 Iza Nijsse AV `56 21,72 -1.4 m/s20,59
37 Nikki van Tienderen HLLM 21,96 -1.5 m/s20,77
38 Sterre Kurpershoek AV Athlos 22,07 -2.2 m/s20,54
39 Rikkie Bosman GACH 22,44 -2.2 m/s21,70
40 Elle van Kasteren AV34 22,51 -2.2 m/s21,46
41 Lotte Weevers PH 22,63 +0.2 m/s22,89
42 Noortje Knoll Groningen 22,69 -1.0 m/s22,05
43 Fleur Boender Eindhoven 22,75 -1.4 m/s23,02
44 Noor Verduin AAV `36 22,94 -2.2 m/s22,05
45 Siri Liefrink AV Sparta 23,20 -2.2 m/s21,98
46 Tharissa Palma AAC 23,27 -1.4 m/s22,19
47 Nikki Bakker AV34 24,56 -1.5 m/s23,37
Nimah Lommerse De Spartaan DNS 19,80
N'ketia Seedo U-Track DNS 18,36