Uitslagen Jongens Pupil A1 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Joris Mantel AV 1923 9,03 -0.5 m/s8,88 643
2 Jorg Klomp ATH 9,04 -0.5 m/s8,85 641
3 Gio Kromokario ARV Ilion 9,47 -1.2 m/s--- 564
3 Youri van der Linden GACH 9,47 -0.5 m/s9,25 564
5 Kevin van Boxtel SPOB 9,51 -1.2 m/s--- 557
6 Kealan Steba GACH 9,73 -1.2 m/s--- 521
7 Guus Doodeman AV `40 9,81 -0.5 m/s9,56 508
8 Jop Gründmann AAV `36 9,87 -1.2 m/s--- 498
9 Ezra Boogaard DNMC 9,93 -0.5 m/s9,65 489
10 Bjarne van Valen AV Passaat 9,94 +0.2 m/s9,65 487
11 Elihle Tersteeg Nijmegen 10,01 -0.5 m/s9,62 476
12 Nick Barendse ARV Ilion 10,22 -1.2 m/s--- 445
13 Simon van den Pol AV PEC 1910 10,31 -1.2 m/s--- 432
14 Menno van der Waal AV `40 10,51 +0.2 m/s10,05 403
15 Jamie de Visser CAV Energie 10,66 -1.2 m/s--- 383
16 Wijnand Ubbens GACH 10,78 -1.2 m/s--- 367
17 Joe van Veen Olympus `70 10,91 +0.2 m/s10,24 350
17 Mitchel Monster Voorne 10,91 +0.2 m/s10,57 350
19 Merijn Stuijt AV `40 11,00 +0.2 m/s10,70 338
20 Hidde Anker Spark 11,07 -1.2 m/s--- 329
21 Lars de Block AV `40 11,15 +0.2 m/s11,05 320
22 Rune Veraart Fortius 11,29 -1.2 m/s--- 302
23 Renzo Korevaar AV Passaat 11,56 -1.2 m/s--- 271

Uitslagen Jongens Pupil A2 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Hjalmar van Valen AV Passaat 9,06 +0.2 m/s8,90 637
2 Mick van Veen Olympus `70 9,20 +0.2 m/s9,06 612
3 Abel Kovacs-Borbas ATH 9,60 +0.2 m/s9,15 542
4 Luca de Kok AV `40 9,66 +0.2 m/s9,28 532
5 Jesper Mol AV Passaat 9,74 -1.5 m/s--- 519
6 William van Triest Clytoneus 9,92 -1.3 m/s--- 490
7 Mitchell Verkerk AV Statina 10,01 -1.5 m/s--- 476
8 Mick Boekestijn AV `40 10,05 -1.5 m/s--- 470
9 Maxim van Dorp Fortius 10,28 -1.3 m/s9,57 436
10 Yvo van den IJssel De Liemers 10,31 +0.2 m/s9,27 432
11 Marijn Chapel AV Passaat 10,88 -1.3 m/s--- 354
Thiemo Ritchi AV Passaat DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Anniek de Lange Fortius 8,82 +0.3 m/s8,58 584
2 Lois Doornheim GACH 8,94 +0.3 m/s8,46 560
3 Jet Vliegen AV Statina 9,05 +0.3 m/s8,79 539
4 Livia Gutte AV Statina 9,17 -102.0 m/s--- 517
5 Yoni Markesteijn Fortius 9,33 +0.3 m/s8,79 488
6 Sacha Oorbeek SPOB 9,34 +0.3 m/s9,18 487
7 Danjela Lockhorst AV Statina 9,39 +0.3 m/s9,07 478
8 Savannah Bailey Fortius 9,45 +1.1 m/s--- 467
9 Meike de Graauw PH 9,47 +1.1 m/s--- 464
10 Danique de Kock AV Passaat 9,54 -1.1 m/s--- 452
11 Kyra Korevaar AV Passaat 9,63 -102.0 m/s--- 437
12 Anniek Vissers Nijmegen 9,66 +1.1 m/s--- 432
13 Julia van Dorp Fortius 9,73 -1.1 m/s9,19 421
14 Nanou Hofmann Heerenveen 9,90 -102.0 m/s--- 394
15 Isabel van Prehn CAV Energie 9,92 -1.1 m/s9,50 390
16 Claire van den Hurk ATH 9,95 -1.1 m/s9,75 386
17 Luna Pedemonte Olympus `70 10,00 +1.1 m/s--- 378
18 Sanne Michiels ATH 10,10 -1.1 m/s11,09 363
19 Roos Korevaar AV Passaat 10,39 -102.0 m/s--- 320
20 Noah de Kok AV `40 10,75 -102.0 m/s--- 271
21 Ilana de Visser CAV Energie 11,56 +1.1 m/s--- 171

Uitslagen Meisjes Pupil A1 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Maud De Jong AV 1923 9,68 -1.7 m/s9,43 529
2 Denise Saly AV Passaat 9,69 -0.6 m/s--- 527
3 Georgina Taylor Rotterdam 9,76 -0.7 m/s9,59 516
4 Eva Bouman Spark 9,81 -1.7 m/s9,51 508
4 Stella Heijnen Rotterdam 9,81 -0.7 m/s9,67 508
6 Yenthe Vreugdenhil Rotterdam 9,84 -1.7 m/s9,43 503
7 Eva Blokland AV Passaat 9,93 -1.7 m/s9,48 489
8 Tess van Dolder AAV `36 10,02 -0.4 m/s--- 475
9 Aila Derks AV `40 10,12 -1.7 m/s9,27 460
10 Lieke Boshuizen AAA 10,19 -0.6 m/s--- 449
11 Anouk Langstraat ATH 10,20 -0.7 m/s9,77 448
12 Tessa Van Vlaanderen Rotterdam 10,39 -0.4 m/s--- 420
13 Carmen Van Soest GACH 10,49 -0.7 m/s9,79 406
14 Sofie van Wouwe ATH 10,63 -0.7 m/s10,22 387
15 Marit Rood Nijmegen 10,64 -0.6 m/s--- 386
16 Emma van Beers AVO 1983 10,77 -0.6 m/s--- 368
17 Maud Valks AV Passaat 11,24 -0.4 m/s--- 308
18 Femke van der Waal AV Passaat 11,31 -0.6 m/s--- 300
19 Linet den Hartog AV Passaat 14,37 -0.4 m/s--- 11
Anouk Spee AV `40 DNS 10,61 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Georgina Blaine Spado 9,06 -0.6 m/s9,08 637
2 Brigitte de Geus AV `56 9,32 -0.6 m/s9,10 590
3 Iris Breslau Fit 9,37 +0.4 m/s--- 581
3 Keysha Tujeehut Rotterdam 9,37 -0.6 m/s9,19 581
5 Danine Markesteijn Fortius 9,45 -0.6 m/s9,08 567
6 Karlijn Jansz Leiden 9,67 +0.2 m/s--- 530
7 Elianne Hopman ARV Ilion 9,73 +0.1 m/s--- 521
8 Liv-Grete Diem Typhoon 9,75 +0.4 m/s--- 517
9 Isabelle V...n Aardweg Clytoneus 9,79 +0.4 m/s--- 511
10 Joy Smits AV Passaat 9,81 +0.1 m/s--- 508
11 Hannah Vos Fit 9,83 +0.4 m/s--- 505
12 Mies Vliegen AV Statina 9,96 -0.6 m/s9,78 484
13 Jasmijn Korevaar AV Passaat 10,20 +0.2 m/s--- 448
14 Djayla Hoek AV Sprint 10,24 -0.6 m/s9,99 442
15 Britt van Wijk AV Passaat 10,25 +0.2 m/s--- 441
16 Sterre van Ewijk AV 1923 10,29 +0.4 m/s--- 435
17 Doris Thomas AV 1923 10,37 +0.2 m/s--- 423
18 Evelien Hartkoren AV Passaat 10,40 +0.1 m/s--- 419
19 Charlotte Visser DNMC 10,45 +0.1 m/s--- 412
20 Laura van ...jngaarden AV Passaat 10,69 +0.1 m/s--- 379
21 Indy Lammers AV `40 11,29 +0.4 m/s10,97 302
22 Sofie Rood Nijmegen 11,83 +0.1 m/s--- 240
23 Mykhaila Boon AV Passaat 12,16 +0.2 m/s--- 205