Uitslagen Jongens Pupil Mini Balwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Tim de Jong AV Hera 15,77 --- 254
2 Quinten Orij AV Hylas 13,59 --- 218
3 Quin Droog AV NOVA 13,48 --- 217
4 Silas Pavlotzky SV Noordkop 12,59 --- 201
5 Jasper Castricum AV Hera 10,76 --- 167
6 Tygo Wiecherink AV Hera 9,56 --- 144
7 Thijmen de Weert SV Noordkop 9,26 --- 137
8 Mika Tillema AV NOVA 8,95 --- 131
9 Ype Minkema AV NOVA 7,97 --- 110
10 Bram Mulder SV Noordkop 7,14 --- 91

Uitslagen Meisjes Pupil B Balwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Emma Le Blansch Hollandia 26,89 --- 407
2 Lotte Kok TAS `82 21,52 --- 339
3 Ella Mentjens DKEV 19,91 --- 316
4 Michelle Woldberg Hollandia 18,35 --- 294
5 Lana Sanches AV Hera 17,77 --- 285
6 Jayda Koeten WRNG 17,61 --- 283
7 Eva Boumans Hollandia 16,60 --- 267
8 Damy Baart AV Edam 15,47 --- 250
9 Imme Schouten Hollandia 15,39 --- 248
10 Yara Karregat AV Edam 15,23 --- 246
11 Femke Hidding AV Hylas 14,89 --- 240
12 Pracht van der Veek AV NOVA 14,02 --- 226
13 Eva Snoek WRNG 13,63 --- 219
14 Froukje Verhoeve AV Edam 13,03 --- 209
15 Luca de Boer SV Noordkop 13,00 --- 208
16 Sophie Konijn AV Edam 12,90 --- 207
17 Iris Vonk WRNG 12,22 --- 194
18 Lisa van Kooten DKEV 12,10 --- 192
19 Fleur van der Schaaf WRNG 12,06 --- 192
20 Jill Bruin AV NOVA 11,98 --- 190
21 Malou Jorgensen AV Edam 11,64 --- 184
22 Fenna Slijkerman TAS `82 11,11 --- 174
23 Maloe Klein AV Edam 10,02 --- 153
24 Kris Hoogeland AV Hylas 9,51 --- 143
25 Suus Kruijer AV NOVA 9,42 --- 141
26 Nikki van Minnen WRNG 8,33 --- 118
27 Esmay van Wonderen AV NOVA 7,96 --- 109

Uitslagen Meisjes Pupil C Balwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Cassidy Hilgerink AV Hera 21,27 --- 335
2 Yenthe Zonneveld AV Hylas 15,48 --- 250
3 Anne Vlaar Hollandia 13,70 --- 220
4 Ilse Boumans Hollandia 13,27 --- 213
4 Indy van K... Denneman AV Hera 13,27 --- 213
6 Chelaine van Dorpel AV Hera 11,63 --- 184
7 Esmée van der Woude Hollandia 11,48 --- 181
8 Lieke Bot AV Hera 11,24 --- 176
9 Mirthe de Weert SV Noordkop 11,17 --- 175
10 Tessa Zwaanenburg AV Hera 10,68 --- 166
11 Tamara Lautenschutz AV Edam 9,89 --- 150
12 Sanne Castricum AV Hera 9,83 --- 149
13 Lisa Slijkerman AV NOVA 9,16 --- 135
14 Sanna van ...ellenberg Hollandia 8,46 --- 120
15 Juliet Jonk AV Edam 8,29 --- 117
16 Sofie Pater Hollandia 7,89 --- 108
17 Romy van Wonderen AV NOVA 7,73 --- 104
18 Tara Ivangh Hollandia 7,46 --- 98
19 Kim van Keulen Hollandia 7,40 --- 97
20 Neva Berkhof Hollandia 7,08 --- 89
21 Karlijn Kramer AV Hera 7,04 --- 88
22 Veerle Bierman AV Hylas 6,61 --- 78
23 Bo de Haas AV Hylas 6,14 --- 66
24 Kim de Greeuw Hollandia 4,78 --- 29

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Balwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Fenna Karregat AV Edam 10,53 --- 163
2 Guusje Martens Hollandia 9,86 --- 150
3 Noortje de Vries AV NOVA 9,61 --- 145
4 Annemieke Iyimen AV Hera 8,21 --- 115
5 Nikki Boekel AV NOVA 7,58 --- 101
6 Ashlynn Yard AV Hera 6,64 --- 79
7 Noa Sanders AV Hera 5,68 --- 54
8 Femm Bruin AV NOVA 5,14 --- 40
9 Sylke Hidding AV Hylas 4,99 --- 35
10 Fienne Overtoom AV Hera 4,93 --- 34