Uitslagen Jongens Pupil Mini 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Ype Minkema AV NOVA 7,91 --- 373
2 Tim de Jong AV Hera 8,07 --- 346
3 Silas Pavlotzky SV Noordkop 8,26 --- 315
4 Mika Tillema AV NOVA 8,48 --- 281
5 Bram Mulder SV Noordkop 8,70 --- 249
6 Quin Droog AV NOVA 8,77 --- 239
7 Quinten Orij AV Hylas 8,88 --- 224
8 Jasper Castricum AV Hera 8,96 --- 213
9 Thijmen de Weert SV Noordkop 9,36 --- 161
10 Tygo Wiecherink AV Hera 9,73 --- 117

Uitslagen Meisjes Pupil B 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Lotte Kok TAS `82 6,92 --- 569
2 Emma Le Blansch Hollandia 6,97 --- 558
3 Jayda Koeten WRNG 7,04 --- 542
4 Femke Hidding AV Hylas 7,15 --- 519
5 Eva Boumans Hollandia 7,19 --- 510
5 Michelle Woldberg Hollandia 7,19 --- 510
7 Kris Hoogeland AV Hylas 7,38 --- 472
8 Malou Jorgensen AV Edam 7,49 --- 450
9 Imme Schouten Hollandia 7,58 --- 433
10 Sophie Konijn AV Edam 7,66 --- 418
10 Nikki van Minnen WRNG 7,66 --- 418
12 Fenna Slijkerman TAS `82 7,67 --- 416
13 Yara Karregat AV Edam 7,72 --- 407
14 Ella Mentjens DKEV 7,81 --- 391
15 Iris Vonk WRNG 7,82 --- 389
16 Luca de Boer SV Noordkop 7,94 --- 368
17 Froukje Verhoeve AV Edam 8,06 --- 348
17 Eva Snoek WRNG 8,06 --- 348
19 Fleur van der Schaaf WRNG 8,08 --- 344
20 Damy Baart AV Edam 8,18 --- 328
21 Maloe Klein AV Edam 8,23 --- 320
22 Jill Bruin AV NOVA 8,29 --- 310
23 Pracht van der Veek AV NOVA 8,30 --- 309
24 Esmay van Wonderen AV NOVA 8,33 --- 304
25 Lisa van Kooten DKEV 8,36 --- 299
26 Lana Sanches AV Hera 8,38 --- 296
27 Suus Kruijer AV NOVA 8,42 --- 290

Uitslagen Meisjes Pupil C 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Ilse Boumans Hollandia 7,45 --- 458
2 Cassidy Hilgerink AV Hera 7,56 --- 437
3 Lisa Slijkerman AV NOVA 7,70 --- 411
4 Esmée van der Woude Hollandia 7,77 --- 398
5 Chelaine van Dorpel AV Hera 7,90 --- 375
6 Bo de Haas AV Hylas 7,95 --- 366
7 Juliet Jonk AV Edam 8,02 --- 354
8 Kim de Greeuw Hollandia 8,17 --- 330
9 Yenthe Zonneveld AV Hylas 8,19 --- 326
10 Tamara Lautenschutz AV Edam 8,24 --- 318
11 Sanna van ...ellenberg Hollandia 8,36 --- 299
12 Neva Berkhof Hollandia 8,41 --- 292
13 Tessa Zwaanenburg AV Hera 8,44 --- 287
14 Sanne Castricum AV Hera 8,46 --- 284
15 Anne Vlaar Hollandia 8,47 --- 283
16 Mirthe de Weert SV Noordkop 8,60 --- 263
17 Kim van Keulen Hollandia 8,71 --- 247
18 Karlijn Kramer AV Hera 8,73 --- 245
19 Lieke Bot AV Hera 8,74 --- 243
20 Romy van Wonderen AV NOVA 8,78 --- 237
21 Veerle Bierman AV Hylas 8,80 --- 235
22 Indy van K... Denneman AV Hera 8,85 --- 228
23 Tara Ivangh Hollandia 8,99 --- 209
24 Sofie Pater Hollandia 9,13 --- 190

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Guusje Martens Hollandia 8,15 --- 333
2 Annemieke Iyimen AV Hera 8,53 --- 274
3 Fenna Karregat AV Edam 8,56 --- 269
4 Sylke Hidding AV Hylas 8,72 --- 246
5 Noortje de Vries AV NOVA 8,83 --- 230
6 Nikki Boekel AV NOVA 8,97 --- 211
7 Femm Bruin AV NOVA 9,03 --- 203
8 Fienne Overtoom AV Hera 9,29 --- 170
9 Noa Sanders AV Hera 9,53 --- 140
10 Ashlynn Yard AV Hera 9,94 --- 93