Uitslagen Pupil A 30 meter horden

Naam Team ResOBPPunten totaal
Anne Heijnen MPA1 - AV Sprint Team 07 7,2 --- 29
Anouk van Es MPA1 - AV Spiridon Team 02 8,1 --- 11
Bart Korevaar JPA2 - AV Attila Team 05 7,9 --- 12
Bas van der Made JPA1 - Scorpio Team 02 DNS --- 0
Benthe Leermakers MPA1 - Taxandria Team 01 8,0 --- 13
Boris Bastiaans JPA1 - AV Sprint Team 08 7,5 --- 19
Britt van Nieuwburg MPA1 - AV Attila Team 05 8,0 --- 13
Cato Stolk MPA2 - Taxandria Team 01 7,5 --- 22
Daniek van Loon MPA2 - DAK Team 09 8,0 --- 13
Darko Kuijs JPA1 - AV Attila Team 05 7,7 --- 16
Demi de Vaan MPA1 - Taxandria Team 01 6,9 --- 37
Dirk Lorkeers JPA2 - AV Sprint Team 08 6,6 --- 39
Djayla Hoek MPA2 - AV Sprint Team 07 7,0 --- 34
Djurre Zwerver JPA1 - AV Attila Team 03 7,7 --- 16
Elien Smits MPA2 - DAK Team 09 8,3 --- 8
Elyse Schoonen MPA1 - AV Attila Team 03 8,4 --- 7
Emma van Kan MPA1 - AV Sprint Team 06 10,2 --- 0
Emma van der Pas MPA2 - AV Sprint Team 06 7,8 --- 16
Esther van Os MPA1 - AV Attila Team 05 7,8 --- 16
Esther Cornelissen MPA1 - DAK Team 09 8,0 --- 13
Eva Maessen MPA2 - AV Sprint Team 07 7,6 --- 20
Fabian Huisman JPA2 - AV Sprint Team 04 8,8 --- 2
Faylinn Jansen MPA1 - Scorpio Team 02 DNS --- 0
Fenna Mallens MPA1 - AV Sprint Team 07 7,7 --- 18
Fenna Winkel MPA2 - AV Sprint Team 07 7,6 --- 20
Fenne van Heist MPA1 - DAK Team 09 7,3 --- 27
Fiene Schout MPA1 - AV Sprint Team 06 DNS --- 0
Finn Ardon JPA1 - AV Attila Team 03 7,6 --- 18
Flore Slikker MPA1 - Taxandria Team 01 8,1 --- 11
Guusje Peijs MPA1 - AV Attila Team 05 8,2 --- 10
Harvey Garnett-Gray JPA2 - AV Sprint Team 04 7,8 --- 14
Ilias Oueddan JPA1 - AV Sprint Team 04 7,7 --- 16
Ilja van Nuland MPA2 - AV Sprint Team 06 8,5 --- 5
Ilse van Beers MPA1 - Taxandria Team 01 DNS --- 0
Jelle Kreeft JPA1 - AV Spiridon Team 02 7,6 --- 18
Jesse van Gestel JPA2 - AV Attila Team 03 7,5 --- 19
Jurre Sjaardema JPA1 - AV Sprint Team 04 DNS --- 0
Kilan Goddijn JPA2 - AV Sprint Team 08 6,5 --- 42
Laura Janssen MPA1 - AV Spiridon Team 02 8,2 --- 10
Levi Ruedisueli JPA2 - AV Sprint Team 04 7,3 --- 23
Lieve van Bueren MPA2 - AV Sprint Team 06 8,9 --- 2
Lotte Damen MPA1 - AV Sprint Team 06 10,0 --- 0
Luuk Verbeek JPA1 - AV Sprint Team 08 7,7 --- 16
Lynn van Beers MPA1 - AV Attila Team 03 9,6 --- 0
Marit Geurts MPA2 - DAK Team 09 8,0 --- 13
Marlieke van Elderen MPA1 - Taxandria Team 01 9,8 --- 0
Max Verschoor JPA1 - DAK Team 09 8,6 --- 4
Maxim Rhebo JPA1 - AV Sprint Team 04 7,7 --- 16
Mees Biemans JPA1 - AV Attila Team 05 7,6 --- 18
Merlijn Pellis JPA2 - AV Sprint Team 08 6,9 --- 32
Micah Boom JPA2 - DAK Team 09 8,5 --- 5
Mika Christiaansen JPA1 - AV Sprint Team 04 7,6 --- 18
Mila Broekhuijsen MPA1 - Scorpio Team 02 DNS --- 0
Mila Strooper MPA2 - AV Attila Team 03 7,3 --- 27
Myrthe Belt MPA1 - AV Sprint Team 06 7,5 --- 22
Naimah de Wind MPA2 - AV Sprint Team 07 7,4 --- 25
Niels Kunnen JPA1 - AV Attila Team 05 9,2 --- 0
Puck van Gils MPA1 - AV Sprint Team 07 8,2 --- 10
Pukk Korsten MPA1 - AV Attila Team 05 7,8 --- 16
Roan Stoot JPA2 - AV Sprint Team 04 8,6 --- 4
Robin-Lynn...Modderman MPA2 - AV Sprint Team 07 7,3 --- 27
Roza Felin... Willemen MPA2 - AV Sprint Team 07 7,2 --- 29
Ruben van Toor JPA1 - AV Sprint Team 04 10,6 --- 0
Salah al d... Aanannaz JPA1 - AV Spiridon Team 02 7,8 --- 14
Sam Hofmans MPA2 - AV Sprint Team 07 6,8 --- 40
Sarah van der Veeken MPA1 - AV Spiridon Team 02 9,0 --- 1
Senna Laureijssen MPA2 - AV Spiridon Team 02 7,3 --- 27
Siebe Brzozowski JPA1 - Taxandria Team 01 7,9 --- 12
Siem Dieleman JPA1 - AV Sprint Team 04 7,4 --- 21
Sjoerd Bastiaans JPA2 - AV Sprint Team 08 6,9 --- 32
Stan van Gestel JPA2 - DAK Team 09 7,7 --- 16
Ted Houtepen JPA2 - AV Sprint Team 08 7,6 --- 18
Thomas Klunder JPA1 - AV Sprint Team 08 7,3 --- 23
Tijmen Rotte JPA1 - AV Sprint Team 08 7,7 --- 16
Tijn Janssens JPA1 - AV Sprint Team 08 8,3 --- 7
Tom Keijzers JPA2 - AV Sprint Team 04 7,9 --- 12
Veerle de Jong MPA1 - AV Attila Team 03 DNS --- 0
Wilbert van den Burg JPA1 - AV Spiridon Team 02 7,7 --- 16
William Vernimmen JPA2 - AV Sprint Team 04 7,3 --- 23

Uitslagen Pupil B/C/mini 30 meter horden

Naam Team ResOBPPunten totaal
Amy van Gestel MPB - AV Attila Team 17 8,9 --- 9
Bas Willems JPC - AV Attila Team 17 8,9 --- 10
Bob ten Wolde JPB - AV Sprint Team 19 DNS --- 0
Bram van Wagtendonk JPB - AV Sprint Team 19 7,5 --- 29
Bregje Br...schneider MPB - DAK Team 20 8,8 --- 11
Bregje te Wolde MPC - AV Sprint Team 13 8,7 --- 15
Charlotte Paijmans MPB - Taxandria Team 21 8,5 --- 14
David Kok JPC - AV Sprint Team 13 7,4 --- 37
Edy Moree MPB - AV Attila Team 16 8,5 --- 14
Elin de Koeijer MPC - AV Attila Team 16 8,3 --- 22
Ferre Florijn JPC - Scorpio Team 18 9,1 --- 8
Fleur Bouman MPC - AV Attila Team 17 9,2 --- 8
Gijs Versteden JPC - AV Attila Team 17 7,5 --- 35
Gijs van d... Heijkant JPC - Taxandria Team 14 8,1 --- 23
Gijs van den Hurk JPB - AV Sprint Team 19 8,4 --- 14
Guusje Vergunst MPC - Scorpio Team 18 DNS --- 0
Ilian Strooper JPMini - AV Attila Team 16 8,3 --- 26
Irene Koch MPC - AV Sprint Team 13 9,2 --- 8
Iris Aerts MPC - AV Sprint Team 13 9,9 --- 1
Isa Laro MPC - AV Attila Team 16 9,3 --- 7
Ise Roozen MPC - Taxandria Team 14 8,8 --- 14
Ize Keller MPB - AV Attila Team 17 8,6 --- 13
Jelke van Heist MPMini - DAK Team 20 7,7 --- 46
Jelte Zwerver JPMini - AV Attila Team 17 9,4 --- 6
Jill Hess MPC - Taxandria Team 21 9,1 --- 9
Joeri Kamphuis JPB - DAK Team 20 6,3 --- 54
Jonas den Heijer JPC - AV Sprint Team 13 6,9 --- 49
Julian Smulders JPB - AV Attila Team 16 7,8 --- 23
Katja Houtepen MPB - AV Sprint Team 19 7,2 --- 38
Keisha Jansen MPC - Scorpio Team 18 7,6 --- 38
Koen Gestel JPB - DAK Team 20 8,5 --- 13
Lara Kleysen MPB - AV Sprint Team 19 8,8 --- 11
Lenthe Lieveld MPMini - Taxandria Team 14 7,6 --- 49
Lieke Verschoor MPC - DAK Team 20 8,1 --- 26
Linne Broekman MPC - Taxandria Team 14 9,1 --- 9
Loes van Hooijdonk MPC - AV Sprint Team 13 7,6 --- 38
Luuk van Gestel JPC - DAK Team 20 8,5 --- 16
Luuk van de Wiel JPC - Taxandria Team 21 8,1 --- 23
Madelief Koopman MPMini - Taxandria Team 21 9,2 --- 10
Marlo Leipzig JPB - Scorpio Team 18 8,3 --- 16
Mats van Nunen JPB - AV Sprint Team 19 7,2 --- 34
Max Crutzen JPC - AV Sprint Team 13 DNS --- 0
Merel Kramer MPB - AV Sprint Team 19 8,7 --- 12
Merijn van Dongen JPB - Scorpio Team 18 DNS --- 0
Milan van Beurden JPB - DAK Team 20 7,6 --- 27
Milou van den Broek MPB - AV Attila Team 17 7,2 --- 38
Milou van Nigtevegt MPB - AV Attila Team 17 7,5 --- 32
Niek van Delft JPB - DAK Team 20 8,3 --- 16
Noah Jacobs JPB - Scorpio Team 18 7,5 --- 29
Reinout Koopman JPC - Taxandria Team 21 9,8 --- 2
Sare van Wijk MPC - Taxandria Team 14 9,3 --- 7
Sem van Ravestijn JPC - DAK Team 20 DNS --- 0
Senne van de Rest JPB - AV Sprint Team 19 6,9 --- 40
Sil van Opstal MPB - AV Sprint Team 19 7,6 --- 30
Stijn Verhoeven JPC - AV Sprint Team 13 8,3 --- 19
Stijn Knippels JPC - DAK Team 20 8,6 --- 14
Susan Cornelissen MPC - DAK Team 20 8,0 --- 29
Tessa van Drunen MPC - AV Attila Team 16 8,2 --- 24
Teun Schoenmakers JPMini - Taxandria Team 14 7,8 --- 38
Thijmen van Hulten JPMini - AV Attila Team 17 8,2 --- 28
Thijs Boerdijk JPC - AV Attila Team 16 7,3 --- 39
Thijs van Loon JPC - DAK Team 20 9,6 --- 3
Thom Pelkmans JPC - AV Sprint Team 13 7,3 --- 39
Tom Verhoeven JPB - AV Sprint Team 19 7,9 --- 22
Tom Weevers JPB - Scorpio Team 18 8,0 --- 20
Tygo van der Schoof JPC - Scorpio Team 18 8,7 --- 13
Uma Bholansingh MPB - Taxandria Team 21 6,8 --- 47
Vive van Wijk MPB - Taxandria Team 14 DNS --- 0
Wald Verkroost JPB - AV Sprint Team 19 7,8 --- 23
Wende Visscher MPB - AV Sprint Team 19 8,4 --- 16
Yannick Frumau JPB - AV Sprint Team 19 7,3 --- 32
  • Pupil A
  • Pupil B/C/mini