Uitslagen Pupil A 30 meter

Naam Team Categorie 30mOBPPunten totaal
Anne Heijnen AV Sprint Team 07 MPA1 5,7 --- 42
Anouk van Es AV Spiridon Team 02 MPA1 6,5 --- 15
Bart Korevaar AV Attila Team 05 JPA2 5,9 --- 30
Bas van der Made Scorpio Team 02 JPA1 DNS --- 0
Benthe Leermakers Taxandria Team 01 MPA1 6,0 --- 31
Boris Bastiaans AV Sprint Team 08 JPA1 5,8 --- 33
Britt van Nieuwburg AV Attila Team 05 MPA1 5,0 --- 74
Cato Stolk Taxandria Team 01 MPA2 5,7 --- 42
Daniek van Loon DAK Team 09 MPA2 6,1 --- 27
Darko Kuijs AV Attila Team 05 JPA1 5,1 --- 60
Demi de Vaan Taxandria Team 01 MPA1 5,6 --- 46
Dirk Lorkeers AV Sprint Team 08 JPA2 5,3 --- 52
Djayla Hoek AV Sprint Team 07 MPA2 5,6 --- 46
Djurre Zwerver AV Attila Team 03 JPA1 5,6 --- 40
Elien Smits DAK Team 09 MPA2 6,1 --- 27
Elyse Schoonen AV Attila Team 03 MPA1 6,3 --- 21
Emma van Kan AV Sprint Team 06 MPA1 6,3 --- 21
Emma van der Pas AV Sprint Team 06 MPA2 5,4 --- 55
Esther van Os AV Attila Team 05 MPA1 6,1 --- 27
Esther Cornelissen DAK Team 09 MPA1 6,1 --- 27
Eva Maessen AV Sprint Team 07 MPA2 5,7 --- 42
Fabian Huisman AV Sprint Team 04 JPA2 6,0 --- 27
Faylinn Jansen Scorpio Team 02 MPA1 DNS --- 0
Fenna Mallens AV Sprint Team 07 MPA1 5,4 --- 55
Fenna Winkel AV Sprint Team 07 MPA2 5,7 --- 42
Fenne van Heist DAK Team 09 MPA1 6,1 --- 27
Fiene Schout AV Sprint Team 06 MPA1 DNS --- 0
Finn Ardon AV Attila Team 03 JPA1 5,8 --- 33
Flore Slikker Taxandria Team 01 MPA1 5,8 --- 38
Guusje Peijs AV Attila Team 05 MPA1 6,2 --- 24
Harvey Garnett-Gray AV Sprint Team 04 JPA2 5,5 --- 44
Ilias Oueddan AV Sprint Team 04 JPA1 5,9 --- 30
Ilja van Nuland AV Sprint Team 06 MPA2 5,9 --- 34
Ilse van Beers Taxandria Team 01 MPA1 DNS --- 0
Jelle Kreeft AV Spiridon Team 02 JPA1 6,2 --- 21
Jesse van Gestel AV Attila Team 03 JPA2 5,6 --- 40
Jurre Sjaardema AV Sprint Team 04 JPA1 DNS --- 0
Kilan Goddijn AV Sprint Team 08 JPA2 5,3 --- 52
Laura Janssen AV Spiridon Team 02 MPA1 5,8 --- 38
Levi Ruedisueli AV Sprint Team 04 JPA2 5,6 --- 40
Lieve van Bueren AV Sprint Team 06 MPA2 5,7 --- 42
Lotte Damen AV Sprint Team 06 MPA1 6,1 --- 27
Luuk Verbeek AV Sprint Team 08 JPA1 6,2 --- 21
Lynn van Beers AV Attila Team 03 MPA1 6,0 --- 31
Marit Geurts DAK Team 09 MPA2 6,4 --- 18
Marlieke van Elderen Taxandria Team 01 MPA1 6,5 --- 15
Max Verschoor DAK Team 09 JPA1 6,4 --- 16
Maxim Rhebo AV Sprint Team 04 JPA1 6,3 --- 18
Mees Biemans AV Attila Team 05 JPA1 5,5 --- 44
Merlijn Pellis AV Sprint Team 08 JPA2 5,7 --- 37
Micah Boom DAK Team 09 JPA2 5,9 --- 30
Mika Christiaansen AV Sprint Team 04 JPA1 5,6 --- 40
Mila Broekhuijsen Scorpio Team 02 MPA1 DNS --- 0
Mila Strooper AV Attila Team 03 MPA2 5,6 --- 46
Myrthe Belt AV Sprint Team 06 MPA1 6,2 --- 24
Naimah de Wind AV Sprint Team 07 MPA2 5,7 --- 42
Niels Kunnen AV Attila Team 05 JPA1 6,2 --- 21
Puck van Gils AV Sprint Team 07 MPA1 5,1 --- 69
Pukk Korsten AV Attila Team 05 MPA1 5,6 --- 46
Roan Stoot AV Sprint Team 04 JPA2 6,0 --- 27
Robin-Lynn...Modderman AV Sprint Team 07 MPA2 5,7 --- 42
Roza Felin... Willemen AV Sprint Team 07 MPA2 5,5 --- 50
Ruben van Toor AV Sprint Team 04 JPA1 7,0 --- 4
Salah al d... Aanannaz AV Spiridon Team 02 JPA1 5,8 --- 33
Sam Hofmans AV Sprint Team 07 MPA2 5,6 --- 46
Sarah van der Veeken AV Spiridon Team 02 MPA1 6,4 --- 18
Senna Laureijssen AV Spiridon Team 02 MPA2 5,5 --- 50
Siebe Brzozowski Taxandria Team 01 JPA1 5,6 --- 40
Siem Dieleman AV Sprint Team 04 JPA1 5,6 --- 40
Sjoerd Bastiaans AV Sprint Team 08 JPA2 5,3 --- 52
Stan van Gestel DAK Team 09 JPA2 6,1 --- 24
Ted Houtepen AV Sprint Team 08 JPA2 5,8 --- 33
Thomas Klunder AV Sprint Team 08 JPA1 6,0 --- 27
Tijmen Rotte AV Sprint Team 08 JPA1 6,3 --- 18
Tijn Janssens AV Sprint Team 08 JPA1 5,8 --- 33
Tom Keijzers AV Sprint Team 04 JPA2 5,8 --- 33
Veerle de Jong AV Attila Team 03 MPA1 DNS --- 0
Wilbert van den Burg AV Spiridon Team 02 JPA1 5,7 --- 37
William Vernimmen AV Sprint Team 04 JPA2 5,7 --- 37

Uitslagen Pupil B/C/mini 30 meter

Naam Team Categorie 30mOBPPunten totaal
Amy van Gestel AV Attila Team 17 MPB 6,2 --- 41
Bas Willems AV Attila Team 17 JPC 6,9 --- 23
Bob ten Wolde AV Sprint Team 19 JPB DNS --- 0
Bram van Wagtendonk AV Sprint Team 19 JPB 6,3 --- 35
Bregje Br...schneider DAK Team 20 MPB 7,1 --- 17
Bregje te Wolde AV Sprint Team 13 MPC 6,5 --- 41
Charlotte Paijmans Taxandria Team 21 MPB 6,8 --- 24
David Kok AV Sprint Team 13 JPC 5,9 --- 56
Edy Moree AV Attila Team 16 MPB 6,7 --- 26
Elin de Koeijer AV Attila Team 16 MPC 6,5 --- 41
Ferre Florijn Scorpio Team 18 JPC 7,0 --- 21
Fleur Bouman AV Attila Team 17 MPC 7,1 --- 21
Gijs Versteden AV Attila Team 17 JPC 6,0 --- 52
Gijs van d... Heijkant Taxandria Team 14 JPC 7,0 --- 21
Gijs van den Hurk AV Sprint Team 19 JPB 6,4 --- 32
Guusje Vergunst Scorpio Team 18 MPC DNS --- 0
Ilian Strooper AV Attila Team 16 JPMini 6,2 --- 60
Irene Koch AV Sprint Team 13 MPC 6,7 --- 34
Iris Aerts AV Sprint Team 13 MPC 7,2 --- 19
Isa Laro AV Attila Team 16 MPC 6,5 --- 41
Ise Roozen Taxandria Team 14 MPC 6,8 --- 30
Ize Keller AV Attila Team 17 MPB 6,6 --- 29
Jelke van Heist DAK Team 20 MPMini 6,5 --- 53
Jelte Zwerver AV Attila Team 17 JPMini 6,5 --- 47
Jill Hess Taxandria Team 21 MPC 6,9 --- 27
Joeri Kamphuis DAK Team 20 JPB 5,8 --- 50
Jonas den Heijer AV Sprint Team 13 JPC 6,0 --- 52
Julian Smulders AV Attila Team 16 JPB 6,1 --- 40
Katja Houtepen AV Sprint Team 19 MPB 6,1 --- 45
Keisha Jansen Scorpio Team 18 MPC 6,0 --- 61
Koen Gestel DAK Team 20 JPB 7,7 --- 5
Lara Kleysen AV Sprint Team 19 MPB 6,8 --- 24
Lenthe Lieveld Taxandria Team 14 MPMini 6,3 --- 63
Lieke Verschoor DAK Team 20 MPC 6,6 --- 37
Linne Broekman Taxandria Team 14 MPC 6,8 --- 30
Loes van Hooijdonk AV Sprint Team 13 MPC 6,4 --- 45
Luuk van Gestel DAK Team 20 JPC 7,0 --- 21
Luuk van de Wiel Taxandria Team 21 JPC 6,3 --- 42
Madelief Koopman Taxandria Team 21 MPMini 7,0 --- 31
Marlo Leipzig Scorpio Team 18 JPB 6,7 --- 24
Mats van Nunen AV Sprint Team 19 JPB 6,3 --- 35
Max Crutzen AV Sprint Team 13 JPC DNS --- 0
Merel Kramer AV Sprint Team 19 MPB 6,9 --- 21
Merijn van Dongen Scorpio Team 18 JPB DNS --- 0
Milan van Beurden DAK Team 20 JPB 6,8 --- 22
Milou van den Broek AV Attila Team 17 MPB 6,2 --- 41
Milou van Nigtevegt AV Attila Team 17 MPB 6,1 --- 45
Niek van Delft DAK Team 20 JPB 6,9 --- 19
Noah Jacobs Scorpio Team 18 JPB 6,3 --- 35
Reinout Koopman Taxandria Team 21 JPC 7,7 --- 6
Sare van Wijk Taxandria Team 14 MPC 7,2 --- 19
Sem van Ravestijn DAK Team 20 JPC DNS --- 0
Senne van de Rest AV Sprint Team 19 JPB 5,9 --- 47
Sil van Opstal AV Sprint Team 19 MPB 6,2 --- 41
Stijn Verhoeven AV Sprint Team 13 JPC 6,6 --- 32
Stijn Knippels DAK Team 20 JPC 7,1 --- 18
Susan Cornelissen DAK Team 20 MPC 7,0 --- 24
Tessa van Drunen AV Attila Team 16 MPC 6,4 --- 45
Teun Schoenmakers Taxandria Team 14 JPMini 6,3 --- 56
Thijmen van Hulten AV Attila Team 17 JPMini 6,4 --- 51
Thijs Boerdijk AV Attila Team 16 JPC 6,3 --- 42
Thijs van Loon DAK Team 20 JPC 7,9 --- 4
Thom Pelkmans AV Sprint Team 13 JPC 6,0 --- 52
Tom Verhoeven AV Sprint Team 19 JPB 6,3 --- 35
Tom Weevers Scorpio Team 18 JPB 6,3 --- 35
Tygo van der Schoof Scorpio Team 18 JPC 6,2 --- 45
Uma Bholansingh Taxandria Team 21 MPB 5,7 --- 59
Vive van Wijk Taxandria Team 14 MPB DNS --- 0
Wald Verkroost AV Sprint Team 19 JPB 6,3 --- 35
Wende Visscher AV Sprint Team 19 MPB 6,3 --- 38
Yannick Frumau AV Sprint Team 19 JPB 6,3 --- 35
  • Pupil A
  • Pupil B/C/mini