Uitslagen Jongens Junior A 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Mudesir Awal Aman AV Argo 15:14,91 14:58,00
2 Ruben Garretsen AV Argo 16:20,01 16:00,00
3 Youri Driessen VRT 16:34,70 15:55,00
4 Luuk Nusselder AV Argo 16:39,80 16:15,00
5 Jan Bouwknegt HAC `63 16:52,83 16:29,89

Uitslagen Jongens Junior B 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Siraj Awal Aman AV Argo 15:21,80 14:58,00
2 Ibrahim abdi Ali Hanzesport 15:28,16 15:36,55
3 Ruben Koppelman ACO 16:55,25 17:00,00
4 Stijn Verheij U-Track 18:01,44 17:41,00

Uitslagen Masters mannen 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Ruud Beerepoot AV Hera 16:03,30 15:51,60
2 Rachid Mohammadi AV Atos 16:42,42 16:22,00
3 Robert Bijl Dolichos 16:45,56 16:55,00
4 Eric Korver HLLS 16:55,86 16:00,00
5 Ton Sweep GACH 18:19,15 18:17,00
6 Wim Ritsema AV Gelre 18:28,94 17:37,00
7 Lourens Meeuwsen LGAS 19:03,70 19:40,00
8 Laurens Beerepoot Climax 19:30,59 19:44,00
9 Edwin Davelaar VAV 19:51,08 ---
10 Erik van d...ikkenberg VAV 20:05,88 20:06,00
Joshua Groen Triathlon --- 16:30,00
John Loke AV Gelre --- 17:36,00

Uitslagen Masters vrouwen 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior A 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Maaike Telkamp Almere `81 17:57,82 17:45,00

Uitslagen Meisjes Junior B 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Terra Muntjewerff Ciko `66 18:04,22 18:30,00
2 Fenne Janssen VRT 18:43,62 18:15,00
3 Kyara Gijsbers AV Oss `78 19:52,01 19:43,00
Elsa Rijpstra AV Lionitas --- 18:24,00

Uitslagen Recreanten mannen Senioren 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Nemi Roozemond Onbekend 16:50,04 16:33,00
2 Wiebe Westerterp VAV 18:43,93 18:34,00
3 Bendiks Westerink Pallas `67 19:58,80 19:37,00

Uitslagen Recreanten vrouwen Senioren 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Senioren mannen 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Danny Koppelman ACO 14:52,07 15:00,00
2 Arjen van der Logt AV Phoenix 15:28,16 14:44,08
2 Pieter Bakx Rotterdam 15:28,16 15:10,75
4 Jordy Kloet AV Argo 15:55,48 15:27,00
5 Niels Verhagen AV Oss `78 15:56,32 15:59,00
6 Tijke Wentink AV Attila 16:01,44 15:37,97
7 Bram Maas AV Attila 16:02,27 15:58,73
8 Hein de Groot AV Oss `78 16:31,05 16:08,00
9 Jip van Lent AV Oss `78 16:48,72 16:57,00
10 Thijs Staps RREL 17:21,06 16:47,00
11 Wessel Roks RREL 17:23,93 17:30,00
12 Bart Van de Kamp AV Oss `78 17:29,48 17:00,00
13 Youri Pessy AV Cifla 17:30,83 17:45,00
14 Willem Verhoeven ASTX 17:51,98 17:27,66
15 Remy Ravenhorst VAV 18:29,39 18:30,00
16 Evert Dirksen VAV 18:33,52 18:30,00
17 Kees Roosendaal VAV 19:08,19 19:05,00
Martijn van der Vis TRTL DNS 17:15,00
Bob te Lindert AV Argo DNF 14:58,00
Hilbert Rosendaal VAV --- 19:59,00
Rob Vijver AV Lionitas --- 15:33,79

Uitslagen Senioren vrouwen 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Marijke de Visser Dolichos 17:31,67 17:45,00
2 Eline de Jong De Liemers 17:37,92 17:47,55
3 Rianne Slomp VAV 20:32,51 20:22,00