Uitslagen Jongens Junior A 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Tim Verbaandert Eindhoven 1:57,16 1:56,59
2 Luuk Nusselder AV Argo 1:58,74 1:57,00
3 Mats Heine Castricum 1:59,00 1:58,20
4 Tijmen van \'t Land AV Lycurgus 1:59,17 1:57,91
5 Thijs Roel... Terlouw Hardenberg 2:07,78 2:02,00
6 Sjoerd Wiecherink AV Argo 2:20,79 2:12,00

Uitslagen Jongens Junior B 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Brik van Dusseldorp Atledo 1:59,47 1:59,56
2 Joep Welsch Castricum 2:02,72 2:02,35
3 Kjell Segers Veldhoven 2:03,10 2:02,00
4 Max Muller AV Wijchen 2:03,13 2:03,00
5 Luc Krawczyk Scopias 2:03,48 2:00,00
6 Thijs Veenstra Groningen 2:04,38 2:04,56
7 Stefan Nillessen Groesbeek 2:06,72 2:07,70
8 Mirto Canters AV Cifla 2:06,86 ---
9 Kep Schouenberg Belfeld 2:07,98 2:02,00
10 Olivier Gijbels VRT 2:08,10 2:07,00
11 Joep Vermeulen AV Cifla 2:08,34 2:03,00
12 Jesse Holten Scopias 2:08,72 2:05,43
13 Pepijn Bartels AV Cifla 2:09,33 2:07,00
14 Luuk Verbaandert Eindhoven 2:09,44 2:06,36
15 Niels Peeters VRT 2:09,67 2:07,00
16 Hannes Schulz Duitsland 2:09,70 2:02,98
17 Raphaël ...bbelstein PH 2:10,65 2:04,15
18 Merlijn va...er Velden Eindhoven 2:11,12 2:11,00
19 Lars Thode Castricum 2:11,48 2:11,88
20 Pjotr Dolfsma VRT 2:13,09 2:11,00
21 Diede Wit Pallas `67 2:18,62 2:15,00
22 Martijn Jansen Scopias 2:19,56 2:14,98
23 Koen Geelen Pallas `67 2:24,62 2:25,00

Uitslagen Masters mannen 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Peter Jan Laverman AV Hylas 2:03,29 1:58,19
2 Martin Breunissen DVTR 2:03,59 2:00,41
3 Guido Engelen De Liemers 2:06,02 2:02,00
4 Tycho Schol Pallas `67 2:08,79 2:05,00
5 Emile Dercksen AV Athlos 2:09,83 2:11,50
6 Robin van de Mast Altis 2:15,23 2:11,40
7 Jeroen Vels AV NOP 2:17,25 2:12,00

Uitslagen Masters vrouwen 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Silke Flören Duitsland 2:26,46 2:23,30
2 Corien van der Bijl AV Veluwe 2:35,09 2:37,32
3 Ilse Gerrits AV Wijchen 2:47,64 ---
Jacolien Ruizendaal AV NOP DNF 2:24,00

Uitslagen Meisjes Junior A 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Bregje Sloot De Liemers 2:12,03 2:05,50
2 Iris Velting HAC `63 2:19,00 2:14,00
3 Annet Fledderus SPWS 2:22,65 2:20,03
4 Evi Van Bladel ACW `66 2:22,83 2:20,96
5 Maaike de Kreek SCSP 2:30,71 2:26,00
6 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal 2:45,97 2:28,00
Danique Verdellen Scopias DNS 2:16,28
Maaike Bakker Castricum DNF 2:26,00

Uitslagen Meisjes Junior B 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Sarah Peerik Hanzesport 2:11,55 2:09,00
2 Britt Roos HAC `63 2:12,84 2:10,00
3 Suzanne Libbers Groningen 2:21,78 2:11,50
4 Lotte van Schaik AV Atverni 2:21,80 2:18,00
5 Lieke Hoogsteen AV Cifla 2:28,58 2:28,00
6 Demi Konings Ciko `66 2:40,53 2:30,00

Uitslagen Senioren vrouwen 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Ilona van ...r Giessen Rotterdam 2:19,95 2:17,68
2 Evelien Hooijman GACH 2:20,98 2:15,39
3 Dinie Ras AV NOP 2:22,63 2:21,00
4 Francesca Marcato TRTL 2:35,24 ---
5 Tessa Rozemuller TRTL 2:50,48 ---
Lynn van der Schaaf Groningen DNF 2:21,52