Uitslagen Masters Mannen Gewichtwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Onno Heerlien M50 - Groningen X X 15,95 X 15,57 15,69 15,95 17,71
2 Erwin Suvaal M50 - Rotterdam 15,33 15,85 X 15,00 15,18 15,57 15,85 16,57
3 Peter Gieghase M50 - Belgie 14,25 14,19 14,20 14,29 X 15,15 15,15 15,47
4 Georges Bobbaers M60 - Belgie 13,84 13,53 13,14 12,87 X 13,93 13,93 15,80
5 Dirk Jan Giskes M60 - AV NOVA 13,52 13,11 12,59 12,63 13,74 12,46 13,74 14,49
6 Rene Peeters M50 - Atledo 13,21 13,26 12,60 13,11 12,24 12,34 13,26 15,49
7 Martin Wijand M45 - AAC X X X 13,13 12,99 13,20 13,20 15,44
8 Albert van der Mee M55 - AV Sprint X 13,12 11,47 12,23 8,58 13,13 13,13 15,44
9 Stephane Tonizzo M45 - Luxemburg 12,96 X X X X X 12,96 14,31
10 Peter Oor M50 - AV Edam X X 12,23 X 11,86 11,56 12,23 13,00
11 Fabrizio Mancini M50 - AV Phoenix - 11,15 12,06 11,34 10,60 - 12,06 9,77
12 Erwin Bökenkamp M45 - AV Edam 10,89 10,78 10,79 10,85 10,73 10,95 10,95 11,55
13 Harald Gijtenbeek M45 - Altis 10,39 10,46 - 10,19 10,33 9,50 10,46 11,46
14 Hector Buyle M50 - SCSP 9,45 9,75 9,56 9,98 10,24 - 10,24 13,65
15 Frederik Houben M35 - Belgie 9,22 9,39 8,99 9,76 9,58 - 9,76 9,83
16 Jozef Van de reijd M60 - Belgie 7,50 7,66 8,29 8,44 7,29 8,69 8,69 7,44
John Stegman M55 - Rotterdam X X X X X X NM 15,00
Bas Meijer M40 - AV Zuidwal - - - - - - DNS 6,42
Marco Bronswijk M50 - Olympus `70 - - - - - - DNS 16,85

Uitslagen Masters Vrouwen Gewichtwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Wendy Koolhaas V35 - Groningen 17,36 17,82 17,81 X 17,05 17,76 17,82 18,58
2 Gonny Mik V50 - Groningen 15,47 15,66 15,53 X X 15,32 15,66 17,11
3 Mireille ...o-Kosmala V45 - Luxemburg 14,23 14,50 14,52 X 14,40 X 14,52 14,72
4 Annie van Anholt V70 - AV Attila 12,40 13,81 13,46 13,65 13,23 X 13,81 14,67
5 Kathleen Dewolf V50 - SCSP X 12,33 13,09 X X 12,96 13,09 14,08
6 Ingrid van Dijk V55 - GACH X X X 12,31 12,24 12,40 12,40 14,20
7 Ingrid Vos V50 - Belgie 12,15 X X 11,55 11,77 12,17 12,17 13,35
8 Wendy Bruninx V35 - Belgie 11,36 11,44 - 11,33 - 11,45 11,45 12,13
9 Marianne ...ts - Duif V50 - AV Edam 8,30 9,34 9,12 8,39 8,74 7,59 9,34 9,00
10 Jacqueline Thijssen V50 - GVAC 8,52 8,22 - - 9,27 8,17 9,27 9,23
11 Annette KOHL V50 - Luxemburg 8,30 8,67 - 8,56 8,46 8,40 8,67 9,47
12 Diana Boelen V45 - Belgie 7,07 8,09 7,88 7,58 8,34 8,24 8,34 8,25

Uitslagen Senioren mannen Gewichtwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Stef Vanbroekhoven Belgie 16,31 X 15,73 15,22 16,33 16,31 16,33 17,32
2 Luuk Vos Leiden 15,00 X X X 16,27 X 16,27 14,20
3 Dennis Hemelaar AAC 14,81 16,05 X 15,88 16,07 X 16,07 14,60
4 Kobe Gieghase Belgie 13,02 12,98 X 12,58 12,47 13,67 13,67 18,53
5 Geert Bruninx Belgie X 11,95 X X 10,02 11,86 11,95 13,34
Joannes van Steen SCSP - - - - - - DNS 10,50
Etiènne Orbons AV Unitas - - - - - - DNS 16,39

Uitslagen Senioren vrouwen Gewichtwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Carolijn Damen Rotterdam X 13,07 12,48 12,82 12,59 12,82 13,07 13,14