Uitslagen Jongens Junior A Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
Tim Stoetzer Haag DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior B Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jim van Mook THOR 10,04 --- 463
2 Julian van Jeveren Scorpio 9,29 --- 407

Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Ryan Jansen Scorpio 11,22 --- 579
2 Jimmy Marcera AV Sprint 8,36 --- 440
3 Dyamo Hoek AV Sprint 8,21 --- 432
4 Luuk Pelkmans AV Sprint 7,99 --- 421
5 Ryan Heeren AV Spiridon 7,88 --- 415
6 Tymo Bouman AV Haarlem 7,47 --- 392
7 Diego Broere Scorpio 7,15 --- 374
8 Nuno van Berkom Scorpio 7,03 --- 367
9 Finn Hillemans DJA 6,86 --- 358
10 Vigo Maljaars Scorpio 6,82 --- 355
11 Milo van Riel AV Spiridon 6,71 --- 349
12 Daan van der Made Scorpio 6,68 --- 347
13 Kjell Kivit AV Spiridon 6,16 6,29 316
14 Julian Nijssen SV Diomedon 6,13 --- 314
15 Edwin van ...r Heijden DAK 5,71 --- 288
16 Thomas van Alphen Gloria 5,25 --- 258
17 Joran Kant Scorpio 4,94 --- 237
17 Thomas Hessels Scorpio 4,94 --- 237
17 Stijn Maarschalk Scorpio 4,94 --- 237
20 Michiel Gulickx Gloria 4,66 --- 218
21 Faroeq Aanannaz AV Spiridon 4,47 --- 204
22 Luca Uitenbroek Scorpio 4,34 --- 195
Jonas Vos DAK DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A regio Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Dirk Lorkeers JPA2 - AV Sprint 9,45 --- 596
2 Jim Putter JPA2 - DJA 9,13 --- 580
3 Kilan Goddijn JPA2 - AV Sprint 7,94 --- 518
4 Jelle Kreeft JPA1 - AV Spiridon 7,64 --- 502
5 Aiden Dictus JPA2 - DJA 7,12 --- 472
6 Jasper Buschman JPA2 - AV Spiridon 6,76 --- 452
7 Nicky Broos JPA2 - DJA 6,72 --- 449
8 Bas Guikink JPA2 - AV Sprint 6,58 --- 441
9 Sam Boelen JPA1 - AV Fortuna 6,41 --- 431
10 Tijn Janssens JPA1 - AV Sprint 6,24 --- 421
11 Tijmen Rotte JPA1 - AV Sprint 6,20 --- 418
12 Max van den Boom JPA1 - THOR 5,74 --- 390
13 Wilbert van den Burg JPA1 - AV Spiridon 5,73 --- 389
14 Merlijn Pellis JPA2 - AV Sprint 5,61 --- 381
15 Youri van der Linden JPA1 - GACH 5,51 --- 375
15 Bas van der Made JPA1 - Scorpio 5,51 --- 375
17 Benjamin Wolvekamp JPA1 - AV Spiridon 5,47 --- 372
18 Merijn van der Veek JPA2 - ACW `66 5,27 --- 359
19 Nathan Kant JPA1 - Scorpio 4,83 --- 330
20 Thijs Nuijten JPA2 - ACW `66 4,80 --- 327
21 Loek Graafmans JPA1 - AV Spiridon 4,77 --- 325
22 Salah al d... Aanannaz JPA1 - AV Spiridon 4,73 --- 323
23 Jasper Scheffers JPA1 - Scorpio 4,69 --- 320
24 Dario Ehrismann JPA2 - AV Spiridon 4,59 --- 313
25 Stefan van Tilborg JPA1 - Gloria 4,22 --- 286
26 Luuk van Tiggelen JPA1 - AV Fortuna 4,17 --- 282
27 Niels Kunnen JPA1 - AV Attila 4,07 --- 275
28 Jurre Verschure JPA1 - Atledo 3,62 --- 240
29 Ewart van Son JPA1 - Scorpio 3,57 --- 236
30 Boris Griep JPA1 - Scorpio 3,38 --- 220
31 Justus Sauer JPA1 - AV Spiridon 3,16 --- 202
Bart Korevaar JPA2 - AV Attila NM --- 0
Ruben van Roosmalen JPA1 - Fortius DNS --- 0
Yerne Biesterveld JPA1 - Fortius DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A1 Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jelle Kreeft AV Spiridon 7,64 --- 502
2 Sam Boelen AV Fortuna 6,41 --- 431
3 Tijn Janssens AV Sprint 6,24 --- 421
4 Tijmen Rotte AV Sprint 6,20 --- 418
5 Max van den Boom THOR 5,74 --- 390
6 Wilbert van den Burg AV Spiridon 5,73 --- 389
7 Youri van der Linden GACH 5,51 --- 375
7 Bas van der Made Scorpio 5,51 --- 375
9 Benjamin Wolvekamp AV Spiridon 5,47 --- 372
10 Nathan Kant Scorpio 4,83 --- 330
11 Loek Graafmans AV Spiridon 4,77 --- 325
12 Salah al d... Aanannaz AV Spiridon 4,73 --- 323
13 Jasper Scheffers Scorpio 4,69 --- 320
14 Stefan van Tilborg Gloria 4,22 --- 286
15 Luuk van Tiggelen AV Fortuna 4,17 --- 282
16 Niels Kunnen AV Attila 4,07 --- 275
17 Jurre Verschure Atledo 3,62 --- 240
18 Ewart van Son Scorpio 3,57 --- 236
19 Boris Griep Scorpio 3,38 --- 220
20 Justus Sauer AV Spiridon 3,16 --- 202
Ruben van Roosmalen Fortius DNS --- 0
Yerne Biesterveld Fortius DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil C/Mini Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Luuk Loonstra JPC - HLLS 8,78 --- 562
2 Giel Van d...Mosselaar JPMini - Atledo 7,17 --- 475
3 Daimy van Beek JPC - AV Fortuna 6,54 --- 439
4 Ilian Strooper JPMini - AV Attila 6,10 --- 412
5 Gijs Versteden JPC - AV Attila 5,89 --- 399
6 Jonas den Heijer JPC - AV Sprint 5,60 --- 381
7 Koen Kemper JPC - ARV Ilion 5,39 --- 367
8 David Wolvekamp JPC - AV Spiridon 4,63 --- 316
9 Thom Pelkmans JPC - AV Sprint 4,55 --- 310
10 Lander Jansens JPMini - Gloria 4,41 --- 300
11 Rens Gulickx JPC - Gloria 4,27 --- 290
12 Siem van Tetering JPMini - Scorpio 4,06 --- 274
13 Matthijs Van Roessel JPMini - Atledo 3,45 --- 226
14 Jort Griep JPC - Scorpio 3,06 --- 193
15 Noah van Vugt JPC - Taxandria 3,05 --- 192
16 Ramon Derks JPC - Atledo 3,00 --- 188
17 Rembrandt Noordanus JPC - Atledo 2,95 --- 184
18 Ferre Florijn JPC - Scorpio 2,92 --- 181
19 Riemer van Son JPC - Scorpio 2,89 --- 178

Uitslagen Jongens Specials 16+ Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sven van den Hout AV Sprint 7,66 --- 278
2 Nahum Buinsters Spado 6,27 --- 156
3 Lars van Leeuwen AV Sprint 5,47 --- 79
4 Tom Schoeters Gloria 5,00 --- 32
5 Jorrit Heijkant Atledo 4,87 --- 18
6 Ronnie Tiggelman AV Sprint 4,85 --- 16
7 Jeffrey de Schipper Spado 4,84 --- 15
8 Sander Graumans AV Sprint 4,49 --- 0

Uitslagen Jongens Specials t/m 15 Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Mathieu Viellevoye AV Sprint 7,21 --- 378

Uitslagen Meisjes Junior A Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior B Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Pien Korstanje AV Attila 11,30 --- 675
2 Britt Marijnissen AV Sprint 8,51 9,07 484
3 Sem Rijnders THOR 8,07 --- 451

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Benedicte Kimwanga DJA 9,28 --- 487
2 Joss Ruedisueli AV Sprint 8,68 --- 457
3 Anouk van Jeveren Scorpio 8,56 --- 451
4 Brittany Cools THOR 8,55 7,73 450
5 Noëlle Schalk AV Spiridon 8,18 --- 431
6 Anouk Andeweg AV Spiridon 8,01 --- 422
7 Anouk Boomaerts DJA 7,86 --- 414
8 Daantje Janssens AV Sprint 7,74 --- 407
9 Femke Sprangers Gloria 7,61 --- 400
10 Juul de Reijdt AV Sprint 7,44 7,22 390
11 Silkie Graafmans AV Spiridon 7,07 --- 370
12 Lotte van Ham AV Sprint 7,00 6,84 366
13 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint 6,93 --- 362
14 Cyri Brethouwer Scorpio 6,68 --- 347
15 Sanne Sprangers Gloria 6,64 --- 345
16 Vera van den Burg AV Spiridon 6,36 --- 328
17 Lore Goetschalckx DJA 6,31 --- 325
18 Tess Koenen Scorpio 6,28 --- 323
19 Ylva den Heijer AV Sprint 6,21 --- 319
20 Roos de Jong Atledo 6,20 --- 318
21 Margit van Son Scorpio 6,08 --- 311
22 Fenna Dudok Scorpio 5,97 --- 304
23 Lotte Griep Scorpio 5,43 --- 270
24 Lieke Boomaars Scorpio 4,78 --- 226

Uitslagen Meisjes Pupil A regio Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Iris Loonstra MPA2 - HLLS 7,61 --- 500
2 Lotte Aerts MPA2 - AVGM 7,32 --- 484
3 Daniek van Loon MPA2 - DAK 7,23 --- 479
4 Mila Strooper MPA2 - AV Attila 7,01 --- 466
5 Fenne Bijlhouwer MPA2 - Spado 6,86 6,70 458
6 Senna Laureijssen MPA2 - AV Spiridon 6,49 --- 436
7 Anna Timmers MPA2 - AV Spiridon 6,43 --- 432
8 Djayla Hoek MPA2 - AV Sprint 6,21 --- 419
9 Fenna Winkel MPA2 - AV Sprint 6,08 --- 411
10 Eva Blokland MPA1 - AV Passaat 6,07 --- 410
11 Mirthe van Zon MPA2 - DAK 6,02 6,64 407
12 Lena Prachkovskiy MPA2 - Scorpio 5,55 --- 378
13 Jelske Schets MPA2 - Scorpio 5,52 --- 376
14 Faylinn Jansen MPA1 - Scorpio 5,48 --- 373
15 Amber van Gurp MPA2 - AV Attila 5,47 --- 372
16 Eva den Boer MPA1 - Atledo 4,92 --- 336
17 Erin Rullens MPA1 - AV Spiridon 4,75 --- 324
18 Demi De Vaan MPA1 - Taxandria 4,66 --- 318
19 Florien Pinxteren MPA1 - Gloria 4,62 --- 315
20 Nieke Westerveen MPA1 - Atledo 4,56 --- 311
21 Sietske Kuppens MPA1 - Scorpio 4,54 --- 309
22 Ghislaine Schalk MPA2 - AV Spiridon 4,48 --- 305
23 Benthe Leermakers MPA1 - Taxandria 4,30 --- 292
24 Flore Slikker MPA1 - Taxandria 4,25 --- 288
25 Marlieke van Elderen MPA1 - Taxandria 3,95 --- 266
26 Mila Broekhuijsen MPA1 - Scorpio 3,83 --- 256
Femke Jacobs MPA2 - Gloria NM --- 0

Uitslagen Meisjes Specials 16+ Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Specials t/m 15 Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten