Uitslagen Jongens Junior A Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
Tim Stoetzer Haag DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior B Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jim van Mook THOR 1,65 --- 540
2 Julian van Jeveren Scorpio 1,50 --- 394

Uitslagen Jongens Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Luuk Pelkmans AV Sprint 1,55 --- 663
2 Jimmy Marcera AV Sprint 1,45 --- 582
3 Ryan Heeren AV Spiridon 1,40 --- 541
3 Ryan Jansen Scorpio 1,40 --- 541
5 Finn Hillemans DJA 1,35 --- 499
5 Thomas van Alphen Gloria 1,35 --- 499
5 Diego Broere Scorpio 1,35 --- 499
8 Dyamo Hoek AV Sprint 1,30 --- 462
9 Tymo Bouman AV Haarlem 1,25 --- 426
9 Kjell Kivit AV Spiridon 1,25 --- 426
9 Vigo Maljaars Scorpio 1,25 --- 426
9 Daan van der Made Scorpio 1,25 --- 426
9 Stijn Maarschalk Scorpio 1,25 --- 426
14 Michiel Gulickx Gloria 1,20 --- 389
14 Joran Kant Scorpio 1,20 --- 389
14 Nuno van Berkom Scorpio 1,20 --- 389
14 Julian Nijssen SV Diomedon 1,20 --- 389
18 Thomas Hessels Scorpio 1,15 --- 352
19 Milo van Riel AV Spiridon 1,05 --- 279
19 Edwin van ...r Heijden DAK 1,05 --- 279
21 Faroeq Aanannaz AV Spiridon 0,95 --- 206
21 Luca Uitenbroek Scorpio 0,95 --- 206
Jonas Vos DAK DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A regio Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Dirk Lorkeers JPA2 - AV Sprint 1,45 --- 682
2 Jim Putter JPA2 - DJA 1,35 --- 599
3 Kilan Goddijn JPA2 - AV Sprint 1,30 --- 562
3 Nicky Broos JPA2 - DJA 1,30 --- 562
5 Youri van der Linden JPA1 - GACH 1,20 --- 489
5 Sam Boelen JPA1 - AV Fortuna 1,20 --- 489
7 Dario Ehrismann JPA2 - AV Spiridon 1,15 --- 452
7 Bas Guikink JPA2 - AV Sprint 1,15 --- 452
7 Aiden Dictus JPA2 - DJA 1,15 --- 452
10 Merijn van der Veek JPA2 - ACW `66 1,10 --- 416
10 Merlijn Pellis JPA2 - AV Sprint 1,10 --- 416
10 Tijn Janssens JPA1 - AV Sprint 1,10 --- 416
13 Jasper Buschman JPA2 - AV Spiridon 1,05 --- 379
13 Loek Graafmans JPA1 - AV Spiridon 1,05 --- 379
13 Bas van der Made JPA1 - Scorpio 1,05 --- 379
13 Max van den Boom JPA1 - THOR 1,05 --- 379
17 Wilbert van den Burg JPA1 - AV Spiridon 1,00 --- 342
17 Salah al d... Aanannaz JPA1 - AV Spiridon 1,00 --- 342
17 Ewart van Son JPA1 - Scorpio 1,00 --- 342
20 Thijs Nuijten JPA2 - ACW `66 0,95 --- 306
20 Benjamin Wolvekamp JPA1 - AV Spiridon 0,95 --- 306
20 Tijmen Rotte JPA1 - AV Sprint 0,95 --- 306
20 Jasper Scheffers JPA1 - Scorpio 0,95 --- 306
24 Luuk van Tiggelen JPA1 - AV Fortuna 0,85 --- 232
24 Jurre Verschure JPA1 - Atledo 0,85 --- 232
24 Niels Kunnen JPA1 - AV Attila 0,85 --- 232
24 Jelle Kreeft JPA1 - AV Spiridon 0,85 --- 232
24 Stefan van Tilborg JPA1 - Gloria 0,85 --- 232
24 Nathan Kant JPA1 - Scorpio 0,85 --- 232
24 Boris Griep JPA1 - Scorpio 0,85 --- 232
31 Justus Sauer JPA1 - AV Spiridon 0,75 --- 159
Bart Korevaar JPA2 - AV Attila DNS --- 0
Ruben van Roosmalen JPA1 - Fortius DNS --- 0
Yerne Biesterveld JPA1 - Fortius DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A1 Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Youri van der Linden GACH 1,20 --- 489
1 Sam Boelen AV Fortuna 1,20 --- 489
3 Tijn Janssens AV Sprint 1,10 --- 416
4 Loek Graafmans AV Spiridon 1,05 --- 379
4 Bas van der Made Scorpio 1,05 --- 379
4 Max van den Boom THOR 1,05 --- 379
7 Wilbert van den Burg AV Spiridon 1,00 --- 342
7 Salah al d... Aanannaz AV Spiridon 1,00 --- 342
7 Ewart van Son Scorpio 1,00 --- 342
10 Benjamin Wolvekamp AV Spiridon 0,95 --- 306
10 Tijmen Rotte AV Sprint 0,95 --- 306
10 Jasper Scheffers Scorpio 0,95 --- 306
13 Luuk van Tiggelen AV Fortuna 0,85 --- 232
13 Jurre Verschure Atledo 0,85 --- 232
13 Niels Kunnen AV Attila 0,85 --- 232
13 Jelle Kreeft AV Spiridon 0,85 --- 232
13 Stefan van Tilborg Gloria 0,85 --- 232
13 Nathan Kant Scorpio 0,85 --- 232
13 Boris Griep Scorpio 0,85 --- 232
20 Justus Sauer AV Spiridon 0,75 --- 159
Ruben van Roosmalen Fortius DNS --- 0
Yerne Biesterveld Fortius DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil C/Mini Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Thom Pelkmans JPC - AV Sprint 1,00 --- 342
1 Jonas den Heijer JPC - AV Sprint 1,00 --- 342
1 Giel Van d...Mosselaar JPMini - Atledo 1,00 --- 342
4 Daimy van Beek JPC - AV Fortuna 0,95 --- 306
4 Luuk Loonstra JPC - HLLS 0,95 --- 306
6 Koen Kemper JPC - ARV Ilion 0,90 --- 269
7 Gijs Versteden JPC - AV Attila 0,85 --- 232
7 Rens Gulickx JPC - Gloria 0,85 --- 232
7 Ilian Strooper JPMini - AV Attila 0,85 --- 232
10 David Wolvekamp JPC - AV Spiridon 0,80 --- 196
10 Riemer van Son JPC - Scorpio 0,80 --- 196
10 Siem van Tetering JPMini - Scorpio 0,80 --- 196
13 Rembrandt Noordanus JPC - Atledo 0,75 --- 159
13 Noah van Vugt JPC - Taxandria 0,75 --- 159
13 Lander Jansens JPMini - Gloria 0,75 --- 159
16 Ferre Florijn JPC - Scorpio 0,65 --- 86
16 Jort Griep JPC - Scorpio 0,65 --- 86
16 Matthijs Van Roessel JPMini - Atledo 0,65 --- 86
19 Ramon Derks JPC - Atledo 0,55 --- 12

Uitslagen Jongens Specials 16+ Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sven van den Hout AV Sprint 1,40 --- 293
2 Sander Graumans AV Sprint 1,35 --- 241
3 Lars van Leeuwen AV Sprint 1,30 --- 188
4 Jorrit Heijkant Atledo 1,25 --- 134
5 Ronnie Tiggelman AV Sprint 1,00 --- 0
5 Tom Schoeters Gloria 1,00 --- 0
7 Nahum Buinsters Spado 0,95 --- 0
8 Jeffrey de Schipper Spado 0,85 --- 0

Uitslagen Jongens Specials t/m 15 Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Mathieu Viellevoye AV Sprint 0,75 --- 59

Uitslagen Meisjes Junior A Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior B Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Britt Marijnissen AV Sprint 1,40 1,50 615
1 Sem Rijnders THOR 1,40 --- 615
Pien Korstanje AV Attila DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Joss Ruedisueli AV Sprint 1,50 --- 623
2 Lotte van Ham AV Sprint 1,40 1,40 541
3 Juul de Reijdt AV Sprint 1,35 1,45 499
3 Anouk van Jeveren Scorpio 1,35 --- 499
5 Silkie Graafmans AV Spiridon 1,30 --- 462
5 Daantje Janssens AV Sprint 1,30 --- 462
5 Lore Goetschalckx DJA 1,30 --- 462
5 Benedicte Kimwanga DJA 1,30 --- 462
5 Brittany Cools THOR 1,30 1,35 462
10 Roos de Jong Atledo 1,25 --- 426
10 Anouk Andeweg AV Spiridon 1,25 --- 426
10 Ylva den Heijer AV Sprint 1,25 --- 426
10 Anouk Boomaerts DJA 1,25 --- 426
14 Lotte Griep Scorpio 1,20 --- 389
15 Noëlle Schalk AV Spiridon 1,15 --- 352
15 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint 1,15 --- 352
15 Femke Sprangers Gloria 1,15 --- 352
15 Cyri Brethouwer Scorpio 1,15 --- 352
19 Vera van den Burg AV Spiridon 1,05 --- 279
19 Fenna Dudok Scorpio 1,05 --- 279
19 Lieke Boomaars Scorpio 1,05 --- 279
19 Margit van Son Scorpio 1,05 --- 279
19 Tess Koenen Scorpio 1,05 --- 279
24 Sanne Sprangers Gloria 0,95 --- 206

Uitslagen Meisjes Pupil A regio Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Senna Laureijssen MPA2 - AV Spiridon 1,30 1,25 562
2 Iris Loonstra MPA2 - HLLS 1,25 --- 526
2 Mila Strooper MPA2 - AV Attila 1,25 --- 526
2 Lotte Aerts MPA2 - AVGM 1,25 --- 526
5 Eva Blokland MPA1 - AV Passaat 1,20 --- 489
6 Nieke Westerveen MPA1 - Atledo 1,15 --- 452
6 Fenne Bijlhouwer MPA2 - Spado 1,15 --- 452
8 Florien Pinxteren MPA1 - Gloria 1,10 --- 416
8 Faylinn Jansen MPA1 - Scorpio 1,10 --- 416
8 Demi De Vaan MPA1 - Taxandria 1,10 --- 416
8 Amber van Gurp MPA2 - AV Attila 1,10 --- 416
8 Anna Timmers MPA2 - AV Spiridon 1,10 --- 416
8 Djayla Hoek MPA2 - AV Sprint 1,10 --- 416
8 Fenna Winkel MPA2 - AV Sprint 1,10 --- 416
8 Mirthe van Zon MPA2 - DAK 1,10 1,10 416
8 Daniek van Loon MPA2 - DAK 1,10 --- 416
17 Eva den Boer MPA1 - Atledo 1,05 --- 379
17 Ghislaine Schalk MPA2 - AV Spiridon 1,05 --- 379
17 Jelske Schets MPA2 - Scorpio 1,05 --- 379
17 Lena Prachkovskiy MPA2 - Scorpio 1,05 --- 379
21 Erin Rullens MPA1 - AV Spiridon 0,95 --- 306
21 Sietske Kuppens MPA1 - Scorpio 0,95 --- 306
23 Mila Broekhuijsen MPA1 - Scorpio 0,85 --- 232
23 Benthe Leermakers MPA1 - Taxandria 0,85 --- 232
23 Marlieke van Elderen MPA1 - Taxandria 0,85 --- 232
23 Flore Slikker MPA1 - Taxandria 0,85 --- 232
Femke Jacobs MPA2 - Gloria DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Specials 16+ Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Specials t/m 15 Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten