Uitslagen Jongens Junior A 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
Tim Stoetzer Haag DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior B 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Julian van Jeveren Scorpio 5,32 5,37 445
2 Jim van Mook THOR 5,37 5,43 424

Uitslagen Jongens Junior D 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jimmy Marcera AV Sprint 5,42 5,59 718
2 Dyamo Hoek AV Sprint 5,46 5,45 705
3 Tymo Bouman AV Haarlem 5,68 5,50 636
4 Ryan Jansen Scorpio 5,75 5,91 615
5 Vigo Maljaars Scorpio 5,80 5,88 601
6 Diego Broere Scorpio 5,90 5,76 572
7 Nuno van Berkom Scorpio 5,98 5,89 550
8 Luuk Pelkmans AV Sprint 6,03 5,94 537
9 Michiel Gulickx Gloria 6,09 --- 521
10 Finn Hillemans DJA 6,12 6,05 513
11 Joran Kant Scorpio 6,13 6,11 511
12 Daan van der Made Scorpio 6,15 6,00 505
13 Kjell Kivit AV Spiridon 6,21 6,30 490
14 Ryan Heeren AV Spiridon 6,28 5,92 473
15 Julian Nijssen SV Diomedon 6,30 6,76 468
16 Luca Uitenbroek Scorpio 6,46 6,69 430
17 Edwin van ...r Heijden DAK 6,51 6,43 418
18 Thomas van Alphen Gloria 6,72 --- 371
19 Thomas Hessels Scorpio 6,86 6,20 342
20 Milo van Riel AV Spiridon 6,91 6,80 332
21 Faroeq Aanannaz AV Spiridon 6,98 --- 318
22 Stijn Maarschalk Scorpio 7,00 6,86 314
Jonas Vos DAK DNS 5,98 0

Uitslagen Jongens Pupil A regio 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jim Putter JPA2 - DJA 5,62 5,63 754
2 Dirk Lorkeers JPA2 - AV Sprint 5,79 5,87 704
3 Kilan Goddijn JPA2 - AV Sprint 5,88 5,84 678
4 Nicky Broos JPA2 - DJA 6,05 --- 631
5 Youri van der Linden JPA1 - GACH 6,19 6,10 595
6 Sam Boelen JPA1 - AV Fortuna 6,28 --- 573
7 Jasper Buschman JPA2 - AV Spiridon 6,29 6,22 570
8 Aiden Dictus JPA2 - DJA 6,39 --- 546
8 Bas van der Made JPA1 - Scorpio 6,39 6,28 546
10 Merlijn Pellis JPA2 - AV Sprint 6,45 6,39 532
11 Max van den Boom JPA1 - THOR 6,46 6,44 530
12 Ewart van Son JPA1 - Scorpio 6,51 6,43 518
13 Bas Guikink JPA2 - AV Sprint 6,60 6,76 498
14 Boris Griep JPA1 - Scorpio 6,62 6,83 493
15 Loek Graafmans JPA1 - AV Spiridon 6,63 7,04 491
16 Salah al d... Aanannaz JPA1 - AV Spiridon 6,66 6,90 484
17 Wilbert van den Burg JPA1 - AV Spiridon 6,67 6,74 482
18 Dario Ehrismann JPA2 - AV Spiridon 6,71 6,58 474
19 Tijn Janssens JPA1 - AV Sprint 6,77 6,58 461
20 Niels Kunnen JPA1 - AV Attila 6,83 7,10 448
21 Luuk van Tiggelen JPA1 - AV Fortuna 6,85 --- 444
21 Jasper Scheffers JPA1 - Scorpio 6,85 6,86 444
23 Merijn van der Veek JPA2 - ACW `66 6,86 --- 442
24 Thijs Nuijten JPA2 - ACW `66 6,91 6,79 432
25 Jelle Kreeft JPA1 - AV Spiridon 6,92 7,02 430
26 Tijmen Rotte JPA1 - AV Sprint 6,97 7,07 420
27 Nathan Kant JPA1 - Scorpio 7,06 7,11 402
28 Justus Sauer JPA1 - AV Spiridon 7,14 --- 386
29 Benjamin Wolvekamp JPA1 - AV Spiridon 7,21 6,85 373
30 Stefan van Tilborg JPA1 - Gloria 7,48 7,35 325
31 Jurre Verschure JPA1 - Atledo 7,52 7,43 318
Bart Korevaar JPA2 - AV Attila DNS 6,49 0
Ruben van Roosmalen JPA1 - Fortius DNS 6,60 0
Yerne Biesterveld JPA1 - Fortius DNS 6,54 0

Uitslagen Jongens Pupil A1 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Youri van der Linden GACH 6,19 6,10 595
2 Sam Boelen AV Fortuna 6,28 --- 573
3 Bas van der Made Scorpio 6,39 6,28 546
4 Max van den Boom THOR 6,46 6,44 530
5 Ewart van Son Scorpio 6,51 6,43 518
6 Boris Griep Scorpio 6,62 6,83 493
7 Loek Graafmans AV Spiridon 6,63 7,04 491
8 Salah al d... Aanannaz AV Spiridon 6,66 6,90 484
9 Wilbert van den Burg AV Spiridon 6,67 6,74 482
10 Tijn Janssens AV Sprint 6,77 6,58 461
11 Niels Kunnen AV Attila 6,83 7,10 448
12 Luuk van Tiggelen AV Fortuna 6,85 --- 444
12 Jasper Scheffers Scorpio 6,85 6,86 444
14 Jelle Kreeft AV Spiridon 6,92 7,02 430
15 Tijmen Rotte AV Sprint 6,97 7,07 420
16 Nathan Kant Scorpio 7,06 7,11 402
17 Justus Sauer AV Spiridon 7,14 --- 386
18 Benjamin Wolvekamp AV Spiridon 7,21 6,85 373
19 Stefan van Tilborg Gloria 7,48 7,35 325
20 Jurre Verschure Atledo 7,52 7,43 318
Ruben van Roosmalen Fortius DNS 6,60 0
Yerne Biesterveld Fortius DNS 6,54 0

Uitslagen Jongens Pupil C/Mini 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Luuk Loonstra JPC - HLLS 6,31 6,49 565
2 Thom Pelkmans JPC - AV Sprint 6,47 6,52 527
3 Jonas den Heijer JPC - AV Sprint 6,63 6,74 491
4 Daimy van Beek JPC - AV Fortuna 6,64 6,64 489
5 Rens Gulickx JPC - Gloria 6,75 --- 465
6 Gijs Versteden JPC - AV Attila 6,78 --- 459
7 Giel Van d...Mosselaar JPMini - Atledo 7,09 7,14 396
8 Riemer van Son JPC - Scorpio 7,17 7,36 381
9 Noah van Vugt JPC - Taxandria 7,22 --- 371
10 Koen Kemper JPC - ARV Ilion 7,23 7,46 370
11 David Wolvekamp JPC - AV Spiridon 7,25 7,14 366
12 Siem van Tetering JPMini - Scorpio 7,31 --- 355
13 Ferre Florijn JPC - Scorpio 7,32 --- 353
13 Ilian Strooper JPMini - AV Attila 7,32 7,18 353
15 Rembrandt Noordanus JPC - Atledo 7,56 7,48 311
16 Ramon Derks JPC - Atledo 7,64 7,57 297
17 Jort Griep JPC - Scorpio 8,01 8,00 239
18 Lander Jansens JPMini - Gloria 8,23 --- 206
19 Matthijs Van Roessel JPMini - Atledo 8,33 --- 192

Uitslagen Jongens Specials 16+ 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sven van den Hout AV Sprint 5,37 5,45 424
2 Nahum Buinsters Spado 5,49 5,41 375
3 Jorrit Heijkant Atledo 5,93 5,78 213
4 Lars van Leeuwen AV Sprint 5,94 6,16 210
5 Sander Graumans AV Sprint 6,31 6,43 91
6 Ronnie Tiggelman AV Sprint 6,70 5,95 0
7 Jeffrey de Schipper Spado 7,07 7,49 0
8 Tom Schoeters Gloria 7,75 --- 0

Uitslagen Jongens Specials t/m 15 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Mathieu Viellevoye AV Sprint 6,63 7,14 391

Uitslagen Meisjes Junior A 35 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior B 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Britt Marijnissen AV Sprint 5,56 --- 446
2 Sem Rijnders THOR 5,85 5,82 340
Pien Korstanje AV Attila DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Daantje Janssens AV Sprint 5,71 5,79 627
2 Roos de Jong Atledo 5,80 5,85 601
3 Silkie Graafmans AV Spiridon 5,83 6,24 592
4 Brittany Cools THOR 5,89 5,92 575
5 Benedicte Kimwanga DJA 5,91 6,06 569
6 Juul de Reijdt AV Sprint 5,99 5,80 548
7 Margit van Son Scorpio 6,06 6,24 529
8 Joss Ruedisueli AV Sprint 6,07 --- 526
9 Anouk van Jeveren Scorpio 6,10 5,99 518
10 Noëlle Schalk AV Spiridon 6,14 6,20 508
11 Anouk Andeweg AV Spiridon 6,15 6,69 505
12 Femke Sprangers Gloria 6,25 6,35 480
13 Lotte van Ham AV Sprint 6,29 6,20 470
14 Lore Goetschalckx DJA 6,31 --- 465
15 Ylva den Heijer AV Sprint 6,33 6,38 460
16 Tess Koenen Scorpio 6,34 6,47 458
17 Lotte Griep Scorpio 6,42 6,40 439
18 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint 6,43 6,39 437
19 Cyri Brethouwer Scorpio 6,49 6,57 423
20 Anouk Boomaerts DJA 6,52 6,60 416
21 Fenna Dudok Scorpio 6,54 6,61 411
22 Vera van den Burg AV Spiridon 6,55 --- 409
23 Lieke Boomaars Scorpio 6,84 6,78 346
24 Sanne Sprangers Gloria 6,87 6,63 340

Uitslagen Meisjes Pupil A regio 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Mirthe van Zon MPA2 - DAK 5,96 5,93 656
2 Senna Laureijssen MPA2 - AV Spiridon 6,08 6,16 624
3 Eva Blokland MPA1 - AV Passaat 6,15 6,06 605
4 Iris Loonstra MPA2 - HLLS 6,17 6,17 600
5 Sietske Kuppens MPA1 - Scorpio 6,20 --- 593
6 Lena Prachkovskiy MPA2 - Scorpio 6,23 6,32 585
7 Demi De Vaan MPA1 - Taxandria 6,25 6,33 580
7 Fenne Bijlhouwer MPA2 - Spado 6,25 6,20 580
9 Lotte Aerts MPA2 - AVGM 6,34 6,37 558
10 Djayla Hoek MPA2 - AV Sprint 6,43 6,46 537
11 Nieke Westerveen MPA1 - Atledo 6,46 6,44 530
12 Faylinn Jansen MPA1 - Scorpio 6,47 6,30 527
13 Mila Strooper MPA2 - AV Attila 6,49 6,56 523
14 Florien Pinxteren MPA1 - Gloria 6,51 --- 518
14 Jelske Schets MPA2 - Scorpio 6,51 6,41 518
16 Flore Slikker MPA1 - Taxandria 6,52 6,69 516
17 Fenna Winkel MPA2 - AV Sprint 6,55 6,73 509
18 Benthe Leermakers MPA1 - Taxandria 6,68 6,69 480
19 Eva den Boer MPA1 - Atledo 6,76 6,95 463
20 Ghislaine Schalk MPA2 - AV Spiridon 6,80 6,85 454
21 Erin Rullens MPA1 - AV Spiridon 6,85 7,10 444
22 Anna Timmers MPA2 - AV Spiridon 6,86 6,82 442
23 Daniek van Loon MPA2 - DAK 7,02 6,60 410
24 Mila Broekhuijsen MPA1 - Scorpio 7,05 7,11 404
25 Amber van Gurp MPA2 - AV Attila 7,13 6,91 388
26 Marlieke van Elderen MPA1 - Taxandria 7,77 --- 276
Femke Jacobs MPA2 - Gloria DNS 6,95 0

Uitslagen Meisjes Specials 16+ 35 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Specials t/m 15 35 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten