Uitslagen Jongens Pupil A1 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Niels Karel Altis 3,82 --- 482
2 Loek Scholten Triathlon 3,76 --- 470
3 Tim van de Burgwal Altis 3,70 --- 458
4 Dim Petrusma Altis 3,67 --- 452
5 Tijn van de Grijp Altis 3,50 --- 418
6 Mick Frerix Triathlon 3,48 --- 414
7 Job Mulder VAV 3,45 --- 408
8 Markus Lamper VAV 3,40 --- 398
9 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 3,36 --- 390
9 Jaron Hamoen AV Zeewolde 3,36 --- 390
9 Quin van de Klok AV Zeewolde 3,36 --- 390
12 Sijmen van der Harst Altis 3,35 --- 388
13 David Knuth Altis 3,32 --- 382
14 Stijn Kroeze Altis 3,29 --- 376
15 Johannes Hegeman AV Nijkerk 3,26 --- 370
15 Rik Willemse AV Nijkerk 3,26 --- 370
15 Finn Hart AV Zeewolde 3,26 --- 370
18 Mike Kragten Altis 3,25 --- 368
19 Joris Lamaker Altis 3,20 --- 358
20 Thijmen Oostwouder AV Nijkerk 3,17 --- 352
21 Hidde Verdegaal Altis 3,14 --- 346
22 Jop van den Hoorn Triathlon 3,08 --- 334
22 Teun Heijerman Altis 3,08 --- 334
24 Alain Tourne Triathlon 3,03 --- 324
24 Jonathan v... Bokhorst Altis 3,03 --- 324
26 Dejene Mulder VAV 3,01 --- 320
27 Quentin Landskroon Altis 2,99 --- 316
28 Ole Hamberg Triathlon 2,98 --- 314
28 Bjorn Klein AV Zeewolde 2,98 --- 314
30 Fedde Van Den Bos Triathlon 2,96 --- 310
31 Justin van Dam AV Zeewolde 2,92 --- 302
32 Redwan el Khayyar VAV 2,89 --- 296
33 Tijs Schoonhoven VAV 2,84 --- 286
34 Joël van de Munt VAV 2,82 --- 282
35 Jurre Schoenmakers Altis 2,81 --- 280
35 Stijn Dijkslag VAV 2,81 --- 280
37 Senna V.d. Brandt Altis 2,75 --- 268
38 Thom Scholte Altis 2,70 --- 258
39 Jeppe Meesters Altis 2,60 --- 238
40 Tom Westdijk Altis 2,55 --- 228
41 Luuk Harmsen Altis 2,31 --- 180
42 Dagne Mulder VAV 2,29 --- 176
43 Pierre Verhoosel Triathlon 1,79 --- 76
Luuk van Burgsteden Triathlon DNS --- 0
Daan Keijzer AV Zeewolde DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil B Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Henry Nicolaas Altis 3,49 --- 416
2 Niek Grandia VAV 3,37 --- 392
3 Mees Schaafsma VAV 3,29 --- 376
4 Daan Beeks Altis 3,23 --- 364
5 Taeke Doevendans Triathlon 3,18 --- 354
6 Julian Krist AV Zeewolde 3,13 --- 344
7 Pelle de Raad Altis 3,07 --- 332
8 Laurens Kuiper VAV 3,04 --- 326
9 Hielke van Gelder Altis 2,97 --- 312
10 Jens van de Wetering Triathlon 2,92 --- 302
10 Lucas van Lien AV Zeewolde 2,92 --- 302
12 Damian Verweij AV Zeewolde 2,87 --- 292
13 Roan Versteegen Altis 2,84 --- 286
14 Maarten Koop Altis 2,82 --- 282
15 Axel Davelaar VAV 2,81 --- 280
16 Mels van Stratum Triathlon 2,80 --- 278
17 Niek Lippinkhof AV Zeewolde 2,79 --- 276
17 Lars Budding VAV 2,79 --- 276
19 Ruben Baartmans Altis 2,77 --- 272
20 Samuel Post Altis 2,75 --- 268
21 Rens Adolfs AV Nijkerk 2,74 --- 266
22 Oscar Jongema AV Zeewolde 2,68 --- 254
23 Mees Blijenberg Triathlon 2,60 --- 238
23 Matthias Maasse AV Zeewolde 2,60 --- 238
25 Sep van Diepen Triathlon 2,59 --- 236
26 Bas van der Schriek Altis 2,56 --- 230
27 Kas Kaspers VAV 2,53 --- 224
28 GIjs Langendijk AV Zeewolde 2,50 --- 218
29 Robin Versteeg AV Zeewolde 2,48 --- 214
30 Liu Spijker Triathlon 2,47 --- 212
31 Matías F...s Wentink Triathlon 2,46 --- 210
32 Rolan Iking Altis 2,38 --- 194
32 Milan Veldhuysen VAV 2,38 --- 194
34 Tom Stoss Triathlon 2,34 --- 186
35 Onno Hoekstra Triathlon 2,26 --- 170
36 Mats Beverwijk Triathlon 2,22 --- 162
37 David Lou...Kooijmans Altis 2,21 --- 160
38 Damian Scholten Triathlon 2,18 --- 154
39 Finn de Haan AV Nijkerk 2,04 --- 126
40 Nils Medema Altis 2,03 --- 124
41 Tobias Hilhorst Triathlon 1,95 --- 108
Floris Valkonet Triathlon DNS --- 0
Menno Tolen Altis DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil C Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Ole van der Grinten Altis 3,23 --- 364
2 Guus van de Burgwal Altis 3,02 --- 322
3 Jasper van Schaik AV Zeewolde 2,96 --- 310
4 Lucas Hendrickx Triathlon 2,84 --- 286
5 Sebastian Redel Altis 2,77 --- 272
6 Casper Holterhues Altis 2,76 --- 270
7 Levi Lambers VAV 2,67 --- 252
8 Jonas Cressent Altis 2,66 --- 250
9 Hidde Heijerman Altis 2,61 --- 240
10 Bart Jansen Triathlon 2,58 --- 234
10 Rens Arends VAV 2,58 --- 234
12 Biem de Man VAV 2,53 --- 224
13 Nout Kroeze Altis 2,51 --- 220
14 Abe van Stralen Altis 2,50 --- 218
15 Olivier Zwaal Altis 2,47 --- 212
15 Thijs van der Wal Altis 2,47 --- 212
17 Mick Lablans Triathlon 2,45 --- 208
17 Simon Broek Triathlon 2,45 --- 208
19 Timo Blom Triathlon 2,40 --- 198
20 Akram Pinard Altis 2,37 --- 192
21 Bas Vastenburg AV Zeewolde 2,29 --- 176
22 Brent Holwerda Triathlon 2,18 --- 154
23 Finn Tebbens Altis 2,05 --- 128
24 Thorsten Bouwens Triathlon 1,95 --- 108
Floris van den Berg Altis DNS --- 0
Nanne Langemeijer Altis DNS --- 0
Jelmer Dekker AV Zeewolde DNS --- 0
Mads Smit AV Zeewolde DNS --- 0
Tobias Brinker AV Zeewolde DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil Mini Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Max van Ree VAV 2,67 --- 252
2 Joris Hazeleger VAV 2,64 --- 246
3 Niels Bakker Triathlon 2,39 --- 196
4 Timo van Lien AV Zeewolde 2,38 --- 194
5 Thijmen Versteeg AV Zeewolde 2,35 --- 188
6 Dhedde van Doorn Triathlon 2,19 --- 156
7 Floris Smulders AV Zeewolde 2,00 --- 118

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Linde Zijlstra Altis 3,80 --- 478
2 Eva Wagemakers Altis 3,72 --- 462
3 Noortje Zwaal Altis 3,53 --- 424
4 Rosalie Kriek AV Zeewolde 3,51 --- 420
5 Dyone van Aller AV Nijkerk 3,40 --- 398
6 Nikki Vroemen Altis 3,39 --- 396
7 Mette Wiggers Triathlon 3,37 --- 392
7 Donna van Lokhorst Altis 3,37 --- 392
9 Esmee Staal Altis 3,34 --- 386
10 Jade Broer Triathlon 3,33 --- 384
11 Juno Kapelle Triathlon 3,24 --- 366
12 Iris van Eerde AV Zeewolde 3,23 --- 364
13 Romy Bendanon Triathlon 3,21 --- 360
14 Yara Achterberg VAV 3,13 --- 344
15 Lois Rijnders Altis 3,05 --- 328
16 Salomé Thevenard Altis 3,04 --- 326
17 Karlijn Mossink Altis 3,03 --- 324
18 Amber Phielix VAV 2,97 --- 312
19 Meinou de Jong Triathlon 2,96 --- 310
20 Milana Oortjes AV Nijkerk 2,93 --- 304
21 Yfke van der Meer Altis 2,91 --- 300
22 Roos Verblauw Altis 2,88 --- 294
23 Fenna Miedema Altis 2,87 --- 292
24 Fé van der Weij Altis 2,80 --- 278
25 Marrit Jelgerhuis Triathlon 2,78 --- 274
26 Noa Schut Altis 2,73 --- 264
27 Mayke van Lieshout Triathlon 2,68 --- 254
28 Anouk Bakker Triathlon 2,67 --- 252
29 Clarice va...er Zanden Altis 2,65 --- 248
30 Dominique Poelhekke AV Zeewolde 2,64 --- 246
31 Isolde Bisschop Triathlon 2,58 --- 234
32 Neala Don Altis 2,35 --- 188
33 Leah van Loenen VAV 2,15 --- 148
34 Julia Vastenburg AV Zeewolde 1,64 --- 46
Ellen Jelt... Wieringa Triathlon DNS --- 0
Nico de Haan Triathlon DNS --- 0
Mette van der Kolk Altis DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Caithlyn v... der Wiel Altis 3,18 --- 354
2 Ella Cools Altis 3,13 --- 344
3 Eline van Bruxvoort Triathlon 3,05 --- 328
3 Josephine Willemsen VAV 3,05 --- 328
5 Maysam Attaf VAV 3,03 --- 324
6 Lotus Veltman Altis 2,99 --- 316
7 Isa Devick Altis 2,97 --- 312
8 Anniek Mateman Triathlon 2,94 --- 306
8 Kate van Heusden Altis 2,94 --- 306
10 Lies Vogelzang Triathlon 2,86 --- 290
10 Loïs den Bakker AV Zeewolde 2,86 --- 290
12 Alicia Colet AV Zeewolde 2,82 --- 282
13 Bodine Roza Altis 2,80 --- 278
13 Linn Peters AV Nijkerk 2,80 --- 278
15 Roos Kempe Altis 2,72 --- 262
16 Julia Clayton Triathlon 2,71 --- 260
16 Thiebe van Doorn Triathlon 2,71 --- 260
18 Floor van Drumpt Altis 2,68 --- 254
19 Kim Riezebos AV Zeewolde 2,67 --- 252
20 Aniek Groothedde VAV 2,62 --- 242
21 Gwen Dassen Altis 2,49 --- 216
22 Lynn Kruidenier VAV 2,37 --- 192
23 Alissa Stellingwerf VAV 2,20 --- 158
Jenthe Pater Triathlon DNS --- 0
Maureen Smedema Triathlon DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Eva Buitenkamp Altis 3,10 --- 338
2 Stella Paulusma Triathlon 3,05 --- 328
3 Alana Dijkman Altis 2,97 --- 312
4 Emily Bronder Altis 2,89 --- 296
5 Darlene Krijtenburg Altis 2,80 --- 278
6 Carina Pastoor AV Zeewolde 2,77 --- 272
7 Nune Olde Dubbelink Altis 2,76 --- 270
8 Elske Dunnink Altis 2,72 --- 262
9 Jasmijn va...r Heijden Altis 2,69 --- 256
10 Hiske Eshuis Triathlon 2,68 --- 254
10 Iris Kooistra Altis 2,68 --- 254
12 Hannah Abrahamse VAV 2,63 --- 244
13 Marije Kars AV Zeewolde 2,60 --- 238
14 Zoë Schut VAV 2,52 --- 222
15 Itske van der Ploeg Triathlon 2,51 --- 220
16 Hanne van der Meer Altis 2,46 --- 210
16 Melissa van Duijn Altis 2,46 --- 210
18 Neva Kapelle Triathlon 2,45 --- 208
19 Louise Oosterhuis AV Zeewolde 2,42 --- 202
20 Nova Lin Schepers Triathlon 2,36 --- 190
21 Milou van Bruxvoort Triathlon 2,31 --- 180
22 Linde de Rooy Triathlon 2,30 --- 178
23 Alouise Spies Altis 2,28 --- 174
24 Rosalie Meints AV Zeewolde 2,25 --- 168
25 Hilje Nauta VAV 2,21 --- 160
26 Jet Schmits Triathlon 2,09 --- 136
27 Floor van den Berg VAV 2,03 --- 124
28 Puck van Bladel Triathlon 1,98 --- 114
Keeva Don Altis DNS --- 0
Lisa Verblauw Altis DNS --- 0
Jozefien Hubregtse VAV DNS --- 0
Sophie van Zuthpen VAV DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Rinke Scholten Triathlon 2,38 --- 194
1 Luna Meinten AV Zeewolde 2,38 --- 194
3 Evi Visser Triathlon 2,31 --- 180
4 Sarah Hoogewoud AV Nijkerk 2,15 --- 148
4 Eden Duine AV Nijkerk 2,15 --- 148
6 Femke Jongema AV Zeewolde 2,12 --- 142
7 Julia Kruidenier VAV 2,07 --- 132
8 Maud Langendijk AV Zeewolde 1,98 --- 114
9 Noortje Boswinkel Triathlon 1,95 --- 108