Uitslagen Jongens Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Ole van der Grinten Altis 2:11,53 --- 408
2 Jasper van Schaik AV Zeewolde 2:15,65 --- 371
3 Rens Arends VAV 2:18,36 --- 348
4 Casper Holterhues Altis 2:20,65 --- 329
5 Lucas Hendrickx Triathlon 2:23,59 --- 306
6 Jonas Cressent Altis 2:25,02 --- 295
7 Guus van de Burgwal Altis 2:27,92 --- 273
8 Biem de Man VAV 2:30,68 --- 253
9 Levi Lambers VAV 2:31,29 --- 249
10 Simon Broek Triathlon 2:34,16 --- 229
11 Thijs van der Wal Altis 2:36,86 --- 211
12 Akram Pinard Altis 2:41,64 --- 181
13 Bart Jansen Triathlon 2:42,44 --- 176
14 Brent Holwerda Triathlon 2:44,28 --- 165
15 Olivier Zwaal Altis 2:44,28 --- 165
16 Sebastian Redel Altis 2:46,56 --- 152
17 Nout Kroeze Altis 2:47,09 --- 149
18 Thorsten Bouwens Triathlon 2:48,31 --- 142
19 Abe van Stralen Altis 2:52,33 --- 119
20 Mick Lablans Triathlon 2:56,34 --- 98
21 Hidde Heijerman Altis 3:04,22 --- 59
22 Finn Tebbens Altis 3:12,26 --- 23
Timo Blom Triathlon DNS --- 0
Floris van den Berg Altis DNS --- 0
Nanne Langemeijer Altis DNS --- 0
Bas Vastenburg AV Zeewolde DNS --- 0
Jelmer Dekker AV Zeewolde DNS --- 0
Mads Smit AV Zeewolde DNS --- 0
Tobias Brinker AV Zeewolde DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil Mini 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Joris Hazeleger VAV 2:27,76 --- 274
2 Dhedde van Doorn Triathlon 2:29,35 --- 263
3 Thijmen Versteeg AV Zeewolde 2:29,59 --- 261
4 Timo van Lien AV Zeewolde 2:49,67 --- 134
5 Niels Bakker Triathlon 2:53,17 --- 115
6 Floris Smulders AV Zeewolde 3:32,87 --- 0
Max van Ree VAV DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Alana Dijkman Altis 2:16,87 --- 361
2 Elske Dunnink Altis 2:22,11 --- 317
3 Stella Paulusma Triathlon 2:26,15 --- 286
4 Zoë Schut VAV 2:28,60 --- 268
5 Carina Pastoor AV Zeewolde 2:32,08 --- 243
6 Marije Kars AV Zeewolde 2:32,12 --- 243
7 Nune Olde Dubbelink Altis 2:33,24 --- 235
8 Hanne van der Meer Altis 2:36,08 --- 216
9 Hannah Abrahamse VAV 2:36,98 --- 210
10 Darlene Krijtenburg Altis 2:38,02 --- 204
11 Louise Oosterhuis AV Zeewolde 2:38,49 --- 201
12 Eva Buitenkamp Altis 2:38,98 --- 198
13 Linde de Rooy Triathlon 2:44,12 --- 166
14 Emily Bronder Altis 2:44,65 --- 163
15 Hilje Nauta VAV 2:44,80 --- 162
16 Itske van der Ploeg Triathlon 2:48,25 --- 142
17 Jasmijn va...r Heijden Altis 2:51,77 --- 122
18 Melissa van Duijn Altis 2:53,59 --- 113
19 Puck van Bladel Triathlon 2:54,11 --- 110
20 Hiske Eshuis Triathlon 2:56,01 --- 100
21 Iris Kooistra Altis 2:56,09 --- 99
22 Milou van Bruxvoort Triathlon 2:58,14 --- 89
23 Rosalie Meints AV Zeewolde 3:00,04 --- 79
24 Floor van den Berg VAV 3:07,54 --- 44
25 Nova Lin Schepers Triathlon 3:27,05 --- 0
Alouise Spies Altis DNS --- 0
Keeva Don Altis DNS --- 0
Lisa Verblauw Altis DNS --- 0
Jozefien Hubregtse VAV DNS --- 0
Sophie van Zuthpen VAV DNS --- 0
Jet Schmits Triathlon DNF --- 0
Neva Kapelle Triathlon DNF --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Rinke Scholten Triathlon 2:28,12 --- 272
2 Luna Meinten AV Zeewolde 2:34,52 --- 227
3 Noortje Boswinkel Triathlon 2:36,50 --- 214
4 Evi Visser Triathlon 2:47,60 --- 146
5 Julia Kruidenier VAV 2:54,40 --- 108
6 Maud Langendijk AV Zeewolde 2:55,34 --- 103
7 Femke Jongema AV Zeewolde 3:01,10 --- 74
8 Sarah Hoogewoud AV Nijkerk 3:06,05 --- 51
Eden Duine AV Nijkerk DNS --- 0