Uitslagen Jongens Pupil B 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Henry Nicolaas Altis 6,87 --- 581
2 Mees Schaafsma VAV 7,15 --- 519
3 Taeke Doevendans Triathlon 7,28 --- 492
4 Pelle de Raad Altis 7,30 --- 488
5 Ruben Baartmans Altis 7,30 --- 488
6 Lucas van Lien AV Zeewolde 7,36 --- 476
7 Niek Grandia VAV 7,38 --- 472
8 Julian Krist AV Zeewolde 7,39 --- 470
9 Jens van de Wetering Triathlon 7,44 --- 460
10 Samuel Post Altis 7,47 --- 454
11 Daan Beeks Altis 7,53 --- 442
12 Laurens Kuiper VAV 7,59 --- 431
13 Maarten Koop Altis 7,63 --- 423
14 Rolan Iking Altis 7,67 --- 416
15 Damian Verweij AV Zeewolde 7,73 --- 405
16 Mels van Stratum Triathlon 7,80 --- 392
17 GIjs Langendijk AV Zeewolde 7,80 --- 392
18 Roan Versteegen Altis 7,84 --- 385
19 Hielke van Gelder Altis 7,84 --- 385
20 Lars Budding VAV 7,84 --- 385
21 Niek Lippinkhof AV Zeewolde 7,91 --- 373
22 Tom Stoss Triathlon 7,92 --- 371
23 Matthias Maasse AV Zeewolde 7,94 --- 368
24 David Lou...Kooijmans Altis 7,95 --- 366
25 Bas van der Schriek Altis 7,96 --- 365
26 Rens Adolfs AV Nijkerk 8,00 --- 358
27 Kas Kaspers VAV 8,04 --- 351
28 Oscar Jongema AV Zeewolde 8,08 --- 344
29 Nils Medema Altis 8,12 --- 338
30 Liu Spijker Triathlon 8,12 --- 338
31 Damian Scholten Triathlon 8,13 --- 336
32 Finn de Haan AV Nijkerk 8,16 --- 331
33 Matías F...s Wentink Triathlon 8,16 --- 331
34 Axel Davelaar VAV 8,21 --- 323
35 Sep van Diepen Triathlon 8,33 --- 304
36 Mees Blijenberg Triathlon 8,38 --- 296
37 Milan Veldhuysen VAV 8,56 --- 269
38 Robin Versteeg AV Zeewolde 8,66 --- 255
39 Onno Hoekstra Triathlon 9,12 --- 191
40 Mats Beverwijk Triathlon 9,15 --- 188
41 Tobias Hilhorst Triathlon 9,84 --- 105
Floris Valkonet Triathlon DNS --- 0
Menno Tolen Altis DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil C 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jasper van Schaik AV Zeewolde 7,41 --- 466
2 Guus van de Burgwal Altis 7,47 --- 454
3 Ole van der Grinten Altis 7,54 --- 440
4 Lucas Hendrickx Triathlon 7,87 --- 380
5 Bas Vastenburg AV Zeewolde 7,89 --- 377
6 Abe van Stralen Altis 7,91 --- 373
7 Jonas Cressent Altis 7,92 --- 371
8 Akram Pinard Altis 8,19 --- 326
9 Nout Kroeze Altis 8,22 --- 322
10 Casper Holterhues Altis 8,26 --- 315
11 Sebastian Redel Altis 8,27 --- 314
12 Thijs van der Wal Altis 8,29 --- 310
13 Mick Lablans Triathlon 8,33 --- 304
14 Rens Arends VAV 8,34 --- 303
15 Biem de Man VAV 8,36 --- 299
16 Simon Broek Triathlon 8,39 --- 295
17 Levi Lambers VAV 8,45 --- 286
18 Hidde Heijerman Altis 8,54 --- 272
19 Olivier Zwaal Altis 8,59 --- 265
20 Timo Blom Triathlon 8,67 --- 253
21 Brent Holwerda Triathlon 8,70 --- 249
22 Bart Jansen Triathlon 8,74 --- 243
23 Finn Tebbens Altis 8,90 --- 221
24 Thorsten Bouwens Triathlon 9,19 --- 182
Floris van den Berg Altis DNS --- 0
Nanne Langemeijer Altis DNS --- 0
Jelmer Dekker AV Zeewolde DNS --- 0
Mads Smit AV Zeewolde DNS --- 0
Tobias Brinker AV Zeewolde DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil Mini 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Joris Hazeleger VAV 8,22 --- 322
2 Timo van Lien AV Zeewolde 8,28 --- 312
3 Max van Ree VAV 8,39 --- 295
4 Thijmen Versteeg AV Zeewolde 8,43 --- 289
5 Dhedde van Doorn Triathlon 8,53 --- 274
6 Niels Bakker Triathlon 8,88 --- 224
7 Floris Smulders AV Zeewolde 9,07 --- 198

Uitslagen Meisjes Pupil B 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Josephine Willemsen VAV 7,19 --- 510
2 Maysam Attaf VAV 7,34 --- 480
3 Caithlyn v... der Wiel Altis 7,35 --- 478
4 Isa Devick Altis 7,41 --- 466
5 Loïs den Bakker AV Zeewolde 7,63 --- 423
6 Linn Peters AV Nijkerk 7,66 --- 418
7 Floor van Drumpt Altis 7,70 --- 411
8 Kate van Heusden Altis 7,71 --- 409
9 Eline van Bruxvoort Triathlon 7,73 --- 405
10 Anniek Mateman Triathlon 7,74 --- 403
11 Thiebe van Doorn Triathlon 7,83 --- 387
12 Julia Clayton Triathlon 7,85 --- 384
13 Lotus Veltman Altis 7,93 --- 370
14 Ella Cools Altis 7,94 --- 368
15 Alicia Colet AV Zeewolde 7,98 --- 361
16 Lies Vogelzang Triathlon 8,10 --- 341
17 Maureen Smedema Triathlon 8,15 --- 333
18 Roos Kempe Altis 8,20 --- 325
19 Bodine Roza Altis 8,23 --- 320
20 Lynn Kruidenier VAV 8,35 --- 301
21 Alissa Stellingwerf VAV 8,66 --- 255
22 Gwen Dassen Altis 8,91 --- 219
23 Kim Riezebos AV Zeewolde 8,91 --- 219
Jenthe Pater Triathlon DNS --- 0
Aniek Groothedde VAV DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Stella Paulusma Triathlon 7,23 --- 502
2 Eva Buitenkamp Altis 7,37 --- 474
3 Alana Dijkman Altis 7,54 --- 440
4 Darlene Krijtenburg Altis 7,70 --- 411
5 Emily Bronder Altis 7,75 --- 401
6 Carina Pastoor AV Zeewolde 7,76 --- 400
7 Marije Kars AV Zeewolde 7,87 --- 380
8 Hiske Eshuis Triathlon 7,93 --- 370
9 Neva Kapelle Triathlon 7,97 --- 363
9 Iris Kooistra Altis 7,97 --- 363
11 Hanne van der Meer Altis 8,00 --- 358
12 Itske van der Ploeg Triathlon 8,01 --- 356
13 Nune Olde Dubbelink Altis 8,04 --- 351
14 Hannah Abrahamse VAV 8,06 --- 348
15 Linde de Rooy Triathlon 8,11 --- 339
15 Elske Dunnink Altis 8,11 --- 339
17 Jasmijn va...r Heijden Altis 8,18 --- 328
18 Melissa van Duijn Altis 8,24 --- 318
19 Nova Lin Schepers Triathlon 8,27 --- 314
20 Zoë Schut VAV 8,28 --- 312
21 Louise Oosterhuis AV Zeewolde 8,42 --- 290
22 Jet Schmits Triathlon 8,44 --- 287
23 Puck van Bladel Triathlon 8,49 --- 280
24 Rosalie Meints AV Zeewolde 8,57 --- 268
25 Alouise Spies Altis 8,58 --- 266
26 Floor van den Berg VAV 9,08 --- 197
27 Hilje Nauta VAV 9,09 --- 195
28 Milou van Bruxvoort Triathlon 9,26 --- 173
Keeva Don Altis DNS --- 0
Lisa Verblauw Altis DNS --- 0
Jozefien Hubregtse VAV DNS --- 0
Sophie van Zuthpen VAV DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Luna Meinten AV Zeewolde 8,23 --- 320
2 Maud Langendijk AV Zeewolde 8,29 --- 310
3 Noortje Boswinkel Triathlon 8,32 --- 306
4 Rinke Scholten Triathlon 8,53 --- 274
5 Sarah Hoogewoud AV Nijkerk 8,96 --- 213
6 Eden Duine AV Nijkerk 9,06 --- 199
7 Evi Visser Triathlon 9,09 --- 195
8 Femke Jongema AV Zeewolde 9,10 --- 194
9 Julia Kruidenier VAV 9,59 --- 133