Uitslagen Jongens Junior C1 Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Jongens Junior C2 Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Marijn van Duijn Zoetermeer 1,50 --- 623
Sil Krediet Isala `96 NM --- 0

Uitslagen Jongens Junior D1 Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Rens Konijnenberg Cialfo 1,30 --- 462
2 Casper Sollman GACH 1,20 1,15 389
3 Sander Wiggerink Cialfo 1,15 --- 352
3 Thijn Berkhoff Cialfo 1,15 --- 352
5 Timo Hanekamp De Gemzen 1,00 --- 242

Uitslagen Jongens Junior D2 Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Oscar van ... Wetering Cialfo 1,10 --- 316

Uitslagen Jongens Pupil A1 Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Teine Bonnema Cialfo 1,15 --- 452
2 Beau van Balen Pijnenburg 1,05 --- 379
3 Axel Konijnenberg Cialfo 0,95 --- 306

Uitslagen Jongens Pupil A2 Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jessy Struijs SAV 1,15 --- 452
2 Dennis Alberts Cialfo 1,10 --- 416

Uitslagen Jongens Pupil B Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Wytse Idema Cialfo 1,20 --- 489
2 Thijmen Hiemstra Cialfo 0,90 --- 269

Uitslagen Jongens Pupil C Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Koen Kemper ARV Ilion 0,95 --- 306
1 Bas van Tongeren Cialfo 0,95 --- 306
3 Sven Lefers Flevo Delta 0,90 --- 269
4 Louran Veldhuis Cialfo 0,70 --- 122

Uitslagen Jongens Pupil Mini Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Rafael Baars Flevo Delta 0,85 --- 232
2 Luca Hoogstra de Sprinter 0,75 --- 159

Uitslagen Meisjes Junior C1 Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Deveny Huver AV NOP 1,30 --- 462
2 Zoë Miedema HRRR 1,25 --- 426

Uitslagen Meisjes Junior C2 Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Anna ten Hove Isala `96 1,25 --- 426
2 Maike Maat Isala `96 1,20 --- 389
3 Susanna va... Wetering Cialfo 1,10 --- 316

Uitslagen Meisjes Junior D1 Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Francine V...der Stoop Heerde 1,25 --- 426
2 Sanne Hoogstra de Sprinter 1,15 --- 352
3 Jill Uilhoorn Fivelstreek 1,10 --- 316
4 Bente Hanekamp De Gemzen 1,05 --- 279

Uitslagen Meisjes Junior D2 Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Maud Visscher Groningen 1,45 --- 582

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Senna Brummel Cialfo 1,05 --- 379
1 Anouk Heere Cialfo 1,05 --- 379
1 Kirsten Hoogstra de Sprinter 1,05 --- 379
4 Evi Vosselman Cialfo 0,85 --- 232
4 Nena Danse Cialfo 0,85 --- 232

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Aleyna Ceyhan Cialfo 1,00 --- 342

Uitslagen Meisjes Pupil B Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jenneke Heere Cialfo 1,05 --- 379
2 Melody Eekelschot Startbaan 1,00 --- 342
2 Senna Baars Flevo Delta 1,00 --- 342
2 Jara Beijerman Cialfo 1,00 --- 342
5 Jill Struijs SAV 0,90 --- 269
5 Catrijn Heere Cialfo 0,90 --- 269
7 Esma Ceyhan Cialfo 0,85 --- 232
Jennecy Prokop Phanos NM --- 0
Naomi Lantink AV PEC 1910 NM --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Elke Stet Cialfo 0,85 --- 232
2 Joy Bouwes Flevo Delta 0,75 --- 159
2 Tessel van der Valk Cialfo 0,75 --- 159
4 Noa Berger Flevo Delta 0,70 --- 122
4 Tatum ten Have Cialfo 0,70 --- 122
6 Fiene Bonekamp Flevo Delta 0,65 --- 86

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Julia Kaal De Gemzen 0,80 --- 196
2 Norah van Elst Flevo Delta 0,75 --- 159
Nona Smit Flevo Delta NM --- 0