Uitslagen Jongens Junior C1 35 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Jongens Junior C2 35 meter

# Naam 35mOBPPunten totaal
1 Marijn van Duijn Zoetermeer 4,9 --- 816
Sil Krediet Isala `96 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D1 35 meter

# Naam 35mOBPPunten totaal
1 Rens Konijnenberg Cialfo 5,4 --- 648
2 Thijn Berkhoff Cialfo 6,5 --- 367
3 Casper Sollman GACH 6,6 --- 346
3 Sander Wiggerink Cialfo 6,6 --- 346
5 Timo Hanekamp De Gemzen 6,7 --- 326

Uitslagen Jongens Junior D2 35 meter

# Naam 35mOBPPunten totaal
1 Oscar van ... Wetering Cialfo 5,9 --- 508

Uitslagen Jongens Pupil A1 35 meter

# Naam 35mOBPPunten totaal
1 Axel Konijnenberg Cialfo 6,1 --- 558
2 Teine Bonnema Cialfo 6,2 --- 534
3 Beau van Balen Pijnenburg 6,2 --- 534

Uitslagen Jongens Pupil A2 35 meter

# Naam 35mOBPPunten totaal
1 Dennis Alberts Cialfo 6,4 --- 489
2 Jessy Struijs SAV 6,5 --- 467

Uitslagen Jongens Pupil B 35 meter

# Naam 35mOBPPunten totaal
1 Wytse Idema Cialfo 6,3 --- 511
2 Thijmen Hiemstra Cialfo 6,9 --- 386

Uitslagen Jongens Pupil C 35 meter

# Naam 35mOBPPunten totaal
1 Koen Kemper ARV Ilion 7,0 --- 368
2 Louran Veldhuis Cialfo 7,1 --- 349
3 Bas van Tongeren Cialfo 7,2 --- 332
4 Sven Lefers Flevo Delta 7,5 --- 281

Uitslagen Jongens Pupil Mini 35 meter

# Naam 35mOBPPunten totaal
1 Rafael Baars Flevo Delta 6,8 --- 406
2 Luca Hoogstra de Sprinter 7,3 --- 314

Uitslagen Meisjes Junior C1 35 meter

# Naam 35mOBPPunten totaal
1 Deveny Huver AV NOP 5,6 --- 589
2 Zoë Miedema HRRR 5,8 --- 534

Uitslagen Meisjes Junior C2 35 meter

# Naam 35mOBPPunten totaal
1 Susanna va... Wetering Cialfo 6,1 --- 458
1 Anna ten Hove Isala `96 6,1 --- 458
3 Maike Maat Isala `96 6,4 --- 389

Uitslagen Meisjes Junior D1 35 meter

# Naam 35mOBPPunten totaal
1 Jill Uilhoorn Fivelstreek 5,5 --- 618
2 Sanne Hoogstra de Sprinter 6,0 --- 483
3 Francine V...der Stoop Heerde 6,0 --- 483
4 Bente Hanekamp De Gemzen 6,6 --- 346

Uitslagen Meisjes Junior D2 35 meter

# Naam 35mOBPPunten totaal
1 Maud Visscher Groningen 5,5 --- 618

Uitslagen Meisjes Pupil A1 35 meter

# Naam 35mOBPPunten totaal
1 Kirsten Hoogstra de Sprinter 6,2 --- 534
2 Senna Brummel Cialfo 6,4 --- 489
2 Anouk Heere Cialfo 6,4 --- 489
4 Nena Danse Cialfo 6,7 --- 426
5 Evi Vosselman Cialfo 7,1 --- 349

Uitslagen Meisjes Pupil A2 35 meter

# Naam 35mOBPPunten totaal
1 Aleyna Ceyhan Cialfo 6,2 --- 534

Uitslagen Meisjes Pupil B 35 meter

# Naam 35mOBPPunten totaal
1 Jenneke Heere Cialfo 6,4 --- 489
2 Senna Baars Flevo Delta 6,5 --- 467
3 Melody Eekelschot Startbaan 6,6 --- 446
4 Catrijn Heere Cialfo 6,9 --- 386
5 Jara Beijerman Cialfo 6,9 --- 386
6 Jill Struijs SAV 7,0 --- 368
7 Esma Ceyhan Cialfo 7,8 --- 234
Jennecy Prokop Phanos DNS --- 0
Naomi Lantink AV PEC 1910 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C 35 meter

# Naam 35mOBPPunten totaal
1 Elke Stet Cialfo 6,7 --- 426
2 Fiene Bonekamp Flevo Delta 7,0 --- 368
3 Joy Bouwes Flevo Delta 7,2 --- 332
4 Noa Berger Flevo Delta 7,4 --- 297
5 Tatum ten Have Cialfo 7,7 --- 249
6 Tessel van der Valk Cialfo 8,0 --- 205

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 35 meter

# Naam 35mOBPPunten totaal
1 Norah van Elst Flevo Delta 6,9 --- 386
2 Julia Kaal De Gemzen 7,6 --- 265
Nona Smit Flevo Delta DNS --- 0