Uitslagen Jongens Junior C 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Stefan Nillessen AV Cifla 2:05,16 2:07,70
2 Ernson van den Bos THOR 2:07,02 2:07,06
3 Niels Laros Scorpio 2:07,19 2:10,83
4 Pjotr Dolfsma VRT 2:11,18 2:13,09
5 Jip Janissen VRT 2:12,14 2:15,11
6 Ditchano ...jkerbuijk THOR 2:17,12 2:19,30
7 Tim Schüssel Nijmegen 2:17,31 2:18,94
8 Jeroen Paymans AV Cifla 2:19,49 2:40,00
9 Rens van Beek AV Cifla 2:26,53 3:10,28

Uitslagen Meisjes Junior A 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Famke Heinst De Liemers 2:09,66 2:09,33
2 Anne Konijnenburg AV Oss `78 2:12,22 2:11,62
3 Britt Roos HAC `63 2:13,17 2:12,84
4 Lotte van Schaik AV Atverni 2:22,12 2:18,80
5 Danique Verdellen Scopias 2:23,36 2:17,34
6 Amber van Mourik MPM 2:36,36 2:33,14

Uitslagen Meisjes Junior C 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Bridget Konings Ciko `66 2:23,34 2:23,35
2 Bo Spoor RTE 2:26,40 2:26,20
3 Bieke Schipperen Scorpio 2:27,13 2:23,79
4 Elke Wijkmans AV Astylos 2:30,05 2:34,00
5 Esra de Bruin Nijmegen 2:35,04 2:41,20
6 Britte Wulterkens Nijmegen 2:35,05 2:32,50
7 Nova Ijsveld Nederland 2:36,33 ---
8 Sativa Wenker Ciko `66 2:36,59 2:40,97
9 Wies Polman Nijmegen 2:44,34 2:57,72

Uitslagen Senioren mannen 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Thomas Spencer AU 1:48,23 1:47,76
2 James Bownes GBR 1:48,36 1:46,40
3 Tony van Diepen Nederland 1:48,39 1:48,03
4 Hannes J Naude Zuid-Afrika 1:48,99 1:49,42
5 Lars van Hoeven Heerenveen 1:50,18 1:51,05
6 Joeri Slagter Nederland 1:50,54 1:50,18
7 Wilfred van Holst Nederland 1:51,16 1:49,00
8 Robin Ruijter PH 1:52,28 1:51,94
9 Ryan Clarke Nederland 1:52,56 1:50,90
10 Yunis abu Stitan Haag 1:54,14 1:53,81
11 Twan Pormes AV Zaanland 1:54,79 1:52,99
12 Branco van Minnen MPM 1:56,83 1:56,60
13 Benjamin Manuel Rotterdam 1:57,03 1:56,26
14 Koen Van de Meijden Rotterdam 1:57,45 1:56,41
15 Lasse Wiggemans DVTR 1:57,47 1:53,03
16 Thymon Houben AV Unitas 1:58,79 1:56,08
17 Tom Benerink MPM 1:59,60 1:57,44
18 Tim Verbeek AV Cifla 2:00,27 1:55,00
19 Charlon Sumter Nederland 2:00,43 1:59,65
20 Michel Riemersma Triathlon 2:00,67 1:59,74
21 Mervin van der Horst Triathlon 2:01,59 2:02,33
22 Ralf Looze Phanos 2:03,53 1:59,53
23 Him de Looper AV Zeewolde 2:07,38 2:10,04
24 Essi Darvishi Iran 2:09,13 2:03,00
25 Gebreselasie Habtom AV Cifla 2:10,92 2:04,00
Puk van Gool AV Attila DNS 1:57,74
Josh Pütz Duitsland DNS 1:52,80
Jesper Arts HAAS PH DNF 1:52,51
Olaf van d...Berg HAAS PH DNF 1:58,29