Uitslagen Jongens Junior A 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Georgios Miliaras Griekenland 3:45,56 3:48,61
2 Abdirahman Mohamed AV Cifla 3:54,72 4:10,72
3 Max Polak PAC 3:54,83 3:56,29
4 Stan Schipperen Scorpio 3:57,22 3:55,86
5 Victor van der Wel PAC 4:06,73 4:02,36
6 Anday Tekle Eritrea 4:23,72 4:23,03
Aimane Benchellal PAC DNS 4:04,48
Abdikhani Mohamed AV Cifla DNF 3:58,00

Uitslagen Meisjes Junior A 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Josina Papenfuss Duitsland 4:26,37 4:31,15
2 Luzan Janssen RTE 4:29,65 4:33,39
3 Iris Velting HAC `63 4:37,97 4:38,64
4 Lotte van der Pol HAAS 4:38,80 4:40,00
5 Tess van Randtwijk AV34 4:42,58 4:50,34
6 Bregje Sloot De Liemers 4:44,49 4:51,24
Yara Schoenmakers RTE DNS 4:44,97

Uitslagen Meisjes Junior B 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Yasmine Abbes Nederland 4:28,23 4:30,07
Shirin van Anrooij AV `56 DNS 4:30,89

Uitslagen Senioren mannen 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Isaac Kimeli Belgie 3:37,96 3:36,00
2 Tarik Moukrime Belgie 3:39,39 3:35,00
3 Amine Khadiri Cyprus 3:39,56 3:40,00
4 Robin Hendrix Belgie 3:39,62 3:40,00
5 Andreas Dimitrakis Griekenland 3:40,14 3:39,00
5 Jamal Hairane Qatar 3:40,14 3:37,00
7 Richard Douma Nederland 3:40,19 3:35,80
8 Jerry Motsau Zuid-Afrika 3:40,24 3:36,70
9 Mike Foppen AV Cifla 3:40,94 3:42,90
10 Musaab Adam Ali Qatar 3:42,43 3:39,00
11 Matt Ramsden Australië 3:42,69 3:39,40
12 Elmar Engholm Zweden 3:42,87 3:42,10
13 Robin van Riel Nederland 3:43,20 3:42,00
14 Yorben Ruiter PAC 3:43,82 3:44,88
15 Archie Davis GBR 3:44,01 3:43,09
16 Clemens Bleistein Duitsland 3:44,11 3:41,00
17 Philip Seseman GBR 3:44,13 3:41,00
18 Bram Anderiessen Nederland 3:44,67 3:45,68
19 Yimer Getahun Israël 3:45,38 3:41,00
20 Jurjen Polderman Nederland 3:46,53 3:43,80
21 Necho Tayachew Israël 3:47,15 3:45,00
22 Tim van den Broeke DNMC 3:49,27 3:47,93
23 Daan Reintjes De Liemers 3:51,87 3:50,16
24 Tom de Gelder Olympus `70 3:52,55 3:53,87
25 Ruben Sansom Maastricht 3:54,83 3:57,90
26 Bob te Lindert AV Argo 3:54,92 3:54,89
27 Martin Heuschen Duitsland 3:55,15 3:51,63
28 Arjen van der Logt AV Phoenix 3:55,87 3:54,50
29 Marco Müller Duitsland 3:56,19 3:52,35
30 Tom de Leeuw Almere `81 3:57,68 3:56,61
31 Casper van...er Putten ASTX 3:59,29 3:55,98
32 Maarten Hindriks Groningen 3:59,46 3:57,60
33 Tim Verbaandert Nederland 4:01,31 3:57,00
34 Arne te Nijenhuis MPM 4:01,93 4:06,34
35 Fabian ten Kate VTLS 4:05,37 3:58,89
Rik Heijnen Helden DNS 4:07,59
Tim Verbaandert Eindhoven DNS 3:53,51
Marco Otten HAAS DNS 4:02,73
Radoine Amehdy Marokko DNS 3:45,00
Ali Hamadi Belgie --- 3:38,60
Laurens S...aert HAAS Belgie --- 3:48,55
Youri Pessy HAAS Nederland --- 3:52,69
Vincent Hazeleger Nederland --- 3:40,49
Reinout W...gers HAAS Nederland --- ---
Bram Rouwen Hanzesport --- 3:57,22