Uitslagen Jongens Junior D 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Finn Van der Maas Fit 1:49,43 --- 555
2 Ties Waterman Fit 1:56,82 --- 462
3 Wytze de Jong Fit 2:00,74 --- 417
4 Boris van de Beek Fit 2:01,37 --- 410
5 Kian Schouten Fit 2:04,73 --- 375
6 Edward Dijkstra Fit 2:08,10 --- 341
7 Quint Keers Fit 2:09,10 --- 331
8 Kiko de Roos Fit 2:13,44 --- 291
Robin Melamed Fit DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A1 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Hidde de Jong Fit 2:04,54 --- 477
2 Luc Breton Fit 2:11,64 --- 407
3 Hielke Van...n Kieboom Fit 2:13,39 --- 391
4 Gijs Schoemaker Fit 2:29,02 --- 265
5 Ronan Moquette Fit 2:35,50 --- 220
6 Claas van Sprundel Fit 2:41,39 --- 182
7 Amir Eddarraz Fit 2:54,65 --- 107

Uitslagen Jongens Pupil A2 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Jongens Pupil B 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Daniël van Schayik Fit 2:31,90 --- 245
2 Lars van der Spek Fit 2:32,22 --- 242
3 Stijn van Zijst Fit 2:41,00 --- 185

Uitslagen Jongens Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Friso Leunk Fit 2:24,14 --- 301
2 Melle Poortman Fit 2:28,75 --- 267

Uitslagen Jongens Pupil Mini 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior D 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Noor ter Rahé Fit 2:02,70 --- 396
2 Noor Tewes Fit 2:12,60 --- 298
3 Imme Kleijne Fit 2:16,47 --- 264
4 Aimee van den Bosch Fit 2:19,72 --- 237
5 Lieke Reyn Fit 2:21,16 --- 225
6 Claartje Glaubitz Fit 2:21,70 --- 221
7 Marlieke Schijns Fit 2:22,40 --- 215
8 Iris Van Rossum Fit 2:23,32 --- 208
9 Bente Wiggers Fit 2:24,37 --- 200
10 Nikkie Stegeman Fit 2:24,63 --- 198
11 Juul Embrechts Fit 2:26,04 --- 187
12 Janna Luijk Fit 2:27,59 --- 175
13 Mexx Lagerwaard Fit 2:28,06 --- 172
Adinda Korrelboom Fit DNS --- 0
Flore Embrechts Fit DNS --- 0
Renée Breton Fit DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Renske van der Maas Fit 2:02,25 --- 501
2 Ronja van ...tenbrugge Fit 2:08,64 --- 436
3 Yara Keers Fit 2:12,87 --- 396
4 Floor van der Torn Fit 2:27,40 --- 277
5 Vere Ingram Fit 2:30,34 --- 256
6 Philippa Faase Fit 2:34,85 --- 224
7 Amy Holtgrefe Fit 2:37,65 --- 206
8 Jedidja Fabriek Fit 2:57,78 --- 91
9 Sophie Burger Fit 2:58,76 --- 86
Febe Swennenhuis Fit DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Tirza Streppel Fit 2:01,60 --- 508
2 Anneloes v... Erkelens Fit 2:05,04 --- 472
3 Iris Breslau Fit 2:08,20 --- 440
4 Hannah Vos Fit 2:10,95 --- 414
5 Denise Kliphuis Fit 2:11,89 --- 405
6 Maya Landwaart Fit 2:24,36 --- 300
7 Lieve van Loo Fit 2:38,21 --- 202
Evie de Roos Fit DNF --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Hannah Rietveld Fit 2:17,63 --- 354
2 Hannah de Gier Fit 2:30,52 --- 254
3 Annet Kamp Fit 2:36,87 --- 211
4 Liselotte Fluit Fit 2:52,48 --- 119

Uitslagen Meisjes Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jet van Oostenbrugge Fit 2:28,24 --- 271
2 Evi van den Broek Fit 2:34,92 --- 224
3 Jade Vleeskruijer Fit 2:51,34 --- 125
Hannah Karsten Fit DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten