Uitslagen Mannen Masters 35+ 100 meter finale

# Naam Res Qm
1 Thomas Reijnders Altis 11,34 +0.4 m/s11,40
2 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 11,63 +0.4 m/s11,68
3 Michiel Rietveld AV Passaat 11,67 +0.4 m/s11,71
4 Bart Oomen AV Sprint 11,69 +0.4 m/s11,95
5 Lennert Elands ATOP 12,08 +0.4 m/s12,12
6 Stijn te Hennepe Leiden 12,48 +0.4 m/s12,50

Uitslagen Mannen Masters 40+ 100 meter finale

# Naam Res Qm
1 Justin Francois Groene Ster 11,52 +1.2 m/s12,47
2 Bart van Oppen THOR 12,33 +1.2 m/s12,56
3 Rodney ODriscoll Voorne 12,41 +1.2 m/s12,61
4 Jasper Leuven Fit 12,53 +1.2 m/s12,61
5 Freek Nijbacker HLLM 12,84 +1.2 m/s12,74
6 Rob Kraneveld DAK 13,81 +1.2 m/s12,73

Uitslagen Mannen Masters 45+ 100 meter finale

# Naam Res Qm
1 Jeremy Robbemond AV Athlos 12,00 +1.6 m/s12,33
2 Elliot Oti PH 12,00 +1.6 m/s12,23
3 Bart Roth U-Track 12,38 +1.6 m/s12,52
4 Jordi Mim...ero Palop Haag 12,39 +1.6 m/s12,58
5 Cees-Jan Berman AV `56 13,06 +1.6 m/s12,52
6 Leo Van der Aa AV Fortuna 14,19 +1.6 m/s12,67

Uitslagen Mannen Masters 50+ 100 meter finale

# Naam Res Qm
1 Matthijs ...ijlhouwer KAV Holland 11,91 +0.0 m/s12,28
2 Robert Moen DEM 12,05 +0.0 m/s12,78
3 Martien de Haas AV34 12,44 +0.0 m/s12,42
4 Andre van Wort NEAV 12,46 +0.0 m/s12,47
5 Patrick Schoo U-Track 13,11 +0.0 m/s13,18
6 Pierre Lommen AV Cifla 14,28 +0.0 m/s12,49

Uitslagen Mannen Masters 55+ 100 meter finale

# Naam Res Qm
1 Kay Schaafsma AV Sprint 12,87 -1.8 m/s12,78
2 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 12,90 -1.8 m/s12,92
3 Eric Roeske HLLS 13,02 -1.8 m/s13,10
4 Klaas Jan Woudsma GACH 13,41 -1.8 m/s13,08
5 Arnjan Bakker AV Trias 13,73 -1.8 m/s13,53

Uitslagen Mannen Masters 60+ 100 meter finale

# Naam Res Qm
1 Ruud Wieles Typhoon 12,74 +1.4 m/s12,69
2 Justus van Nierop DAK 13,20 +1.4 m/s13,70
3 Twan Bongers AV De Keien 13,66 +1.4 m/s14,19
4 Andre Lassooij GACH 13,97 +1.4 m/s14,24
5 Gerard van...roekhoven Atledo 14,21 +1.4 m/s14,22
6 Kees Justus Vogel AAV `36 14,64 +1.4 m/s14,99

Uitslagen Vrouwen Masters 40+ 100 meter finale

# Naam Res Qm
1 Jacqueline...p-Pullens Pijnenburg 13,03 +0.0 m/s12,94
2 Elleke Steenbergen DVTR 13,17 +0.0 m/s13,32
3 Rebekka Bersee Ciko `66 13,38 +0.0 m/s13,62
4 Pascale Schure HLLS 13,96 +0.0 m/s14,14
5 Liesbeth van Rossum Rotterdam 14,00 +0.0 m/s14,12
6 Eefje Swinkels HAC 24,40 +0.0 m/s13,29