Uitslagen Jongens Junior A Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lauri Hulleman DVTR 6,92 X 6,79 6,77 7,17 X 7,17 7,01
2 Scott Boon Flevo Delta 7,09 7,00 6,90 7,07 X X 7,09 7,06
3 Jaden Bernabela Haag 6,96 6,93 6,69 X 6,81 7,09 7,09 6,88
4 Rafael Raap PAC 6,50 6,78 6,90 6,64 6,89 6,79 6,90 7,39
5 Hugo van den Berg AV NOP 6,86 6,87 6,59 6,74 X 6,61 6,87 6,87
6 Joppe Stokvis Altis 6,33 6,53 6,55 X X 6,64 6,64 6,72
7 Julian Sas Almere `81 6,48 6,46 6,33 6,26 6,31 X 6,48 6,71
8 Melle van der Stoel AV34 6,35 5,91 6,19 6,21 6,09 5,99 6,35 6,33
9 Daan Hoomoedt PAC 6,05 6,14 6,34 6,34 6,37
10 Olav Donker PH 4,50 6,18 6,33 6,33 6,60
11 Skip Renders GACH X 6,30 X 6,30 6,28
12 Daan Schuurman AV `47 X 5,96 6,26 6,26 6,09
13 Marijn Kriegsman Altis 6,01 5,91 X 6,01 6,10
14 Joshua Wegman Leiden X X 5,95 5,95 6,38
15 Mika Taag KAV Holland 5,39 5,77 - 5,77 6,00

Uitslagen Jongens Junior B Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Sven Jansons Altis 6,48 6,58 6,66 X 6,87 6,88 6,88 7,12
2 Jonathan Pronk Haag 6,53 X 6,40 6,49 6,61 X 6,61 6,41
3 Damian Felter PAC 6,37 6,37 6,47 6,59 6,42 6,43 6,59 6,72
4 Julian Jansen AV NOP X 6,05 6,28 6,20 6,46 2,73 6,46 6,52
5 Indy Wekker U-Track 6,28 6,24 6,23 6,28 6,31 6,23 6,31 6,38
6 Fabian Biondina Spado X X 6,29 X X X 6,29 6,48
7 David Cairo Phanos 6,07 X 6,20 5,76 X 3,73 6,20 6,14
8 Brett Duff AV Sparta 5,83 6,15 5,71 5,85 X 2,89 6,15 6,06
9 Julian Erkelens AV Passaat 5,90 5,99 6,09 6,09 6,17
10 Peter de Kruyff HLLS 5,77 5,88 6,05 6,05 6,11
11 Owen Beuckens AV PEC 1910 6,02 5,84 5,91 6,02 5,92
12 Floris Nolet PH X X 5,98 5,98 6,32
13 Bram van der Laan GACH X 5,91 5,90 5,91 6,11
14 Ferrie Hamer Haag 5,77 5,69 5,83 5,83 6,00
15 DSean Holaman SPWS 4,95 4,94 5,11 5,11 5,82

Uitslagen Meisjes Junior A Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Joyce Schumacher Flevo Delta 5,83 5,86 5,78 5,75 X 6,06 6,06 5,71
2 Pauline Hondema AV Lycurgus 5,68 5,79 5,72 5,66 X X 5,79 5,78
3 Stella Bolderheij Rotterdam 5,21 5,22 5,25 5,26 5,47 5,38 5,47 5,09
4 Jinke van der Sluis AAC 5,22 5,16 4,94 X 5,07 5,05 5,22 5,74
5 Danique de Haan DVTR 5,15 5,10 4,93 5,01 5,03 5,07 5,15 5,21
6 Beau Winnubst AAC 5,12 5,06 4,71 X 4,94 X 5,12 5,58
7 Lynn van Zijl DVTR 5,07 4,74 5,01 4,92 5,05 3,05 5,07 5,22
8 Edikan Ekpo Haag 4,92 5,05 4,95 X 4,64 X 5,05 5,36
9 Michelle van Dorth AV Hylas 4,76 4,71 4,60 4,76 5,07
10 Susan Wouda MPM 4,45 4,48 X 4,48 4,77
Amina Schellekens Phanos X X X NM 5,00

Uitslagen Meisjes Junior B Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 5,39 5,55 5,69 X 5,36 X 5,69 5,46
2 Anna Roelofs AV Lycurgus 5,41 5,42 5,50 5,58 X 5,46 5,58 5,54
3 Kadidja Sangare AAV `36 5,03 5,49 5,57 5,38 5,45 5,49 5,57 5,49
4 Yara Linnekamp HLLS X X 5,52 5,15 X X 5,52 5,36
5 Anouk Schoop AV NOP 4,48 4,85 5,48 5,04 4,97 5,45 5,48 5,35
6 Amy Hasselton Spado 5,17 5,33 5,43 5,38 5,47 X 5,47 5,48
7 Sofie Dokter Groningen X 5,22 5,37 5,31 X 5,16 5,37 5,58
8 Nikki Taag KAV Holland 5,30 5,07 5,16 X 5,20 X 5,30 5,20
9 Rikst Slot Heerenveen 5,19 4,97 5,24 5,24 5,37
10 Lara Weghorst Leiden 4,97 5,12 5,06 5,12 5,34
11 Suzan Plat AV PEC 1910 5,03 5,12 X 5,12 5,40
12 Nikki Boon Flevo Delta 5,08 X 5,07 5,08 5,60
13 Louiza Kruiswijk AV Atverni 4,99 2,90 X 4,99 5,49
14 Danara Dew... Stoppels Groningen 4,98 X X 4,98 5,29
15 Ilse Steigenga AV Lionitas 4,76 4,88 4,78 4,88 5,20
16 Eveline de Jong De Spartaan X 4,86 X 4,86 5,23