Uitslagen Jongens Junior A Hoogspringen

# Naam 1.751.801.851.901.941.982.012.04ResOBP
1 Jaden Bernabela Haag O - XO O XXX 2,01 2,04
2 Lucas van Klaveren ARV Ilion O O O XXO O O XXX 2,01 1,94
3 Sander Smits AVGM O O O XXX 1,90 2,00
4 Lars Woudenberg AV34 O XO O O XXX 1,90 1,79
5 Jeroen Poiesz PAC O XO XO XXX 1,90 1,96
6 Martijn Kroes AV NOVA O O XXX 1,85 2,00
7 Joppe Stokvis Altis XXO O XXX 1,85 1,88
8 Tim de Wit Spado O O XO XXX 1,85 1,85
8 Finn Garritsen AV Argo O O XO XXX 1,85 1,89
10 Julian Sas Almere `81 O O XXO XXX 1,85 1,90
10 Guido Persoon Olympus `70 O O XXO XXX 1,85 1,90
12 Arjen De Kock Spado O XO XXX 1,80 1,85
13 Jelle Schijfsma Startbaan XO XO XXX 1,80 1,85
14 Jasper Slingerland Eindhoven O XXX 1,75 1,90
Sven Smeman AV Impala XXX NM 1,75

Uitslagen Jongens Junior B Hoogspringen

# Naam 1.701.751.801.851.891.931.961.992.042.07ResOBP
1 Stan Nijhuis AV Trias O O O XXO XO O XXX 2,04 2,03
2 Robin Beks Eindhoven O O O O XXO O XXX 1,96 1,95
3 Joost Sinke Spado O O XO XO XO XXX 1,93 1,90
4 Tijmen van Hal PH O XO O O XXX 1,85 1,85
5 Maarten Debeij Eindhoven XXO O O XXX 1,85 1,90
6 Boas Okken Groningen O O O XO XXX 1,85 1,81
7 Jeroen van het Hof AV Edam O O XXO XXO quit 1,85 1,80
8 Peter de Kruyff HLLS O O XXX 1,75 1,84
9 Jermo Harper ARV Ilion XXO XXO XXX 1,75 1,80
10 Alexander Schrage PAC O XXX 1,70 1,85
11 Tim Klein DJA XXO XXX 1,70 1,85
11 Sven Kolk Spado XXO XXX 1,70 1,80
Sander Van Tuijl AV Passaat XXX NM 1,77

Uitslagen Meisjes Junior A Hoogspringen

# Naam 1.501.551.601.641.681.721.751.78ResOBP
1 Manon Schoop AV NOP O O O O XXX 1,75 1,74
2 Ilse Kuijf ARV Ilion O O XO O XXX 1,72 1,70
3 Marijke Esselink AVA `70 XO XXO XO XXX 1,72 1,70
4 Nicole Etman PAC O O XXX 1,68 1,74
4 Marjolein Bolten DAV Kronos O O O O XXX 1,68 1,69
6 Wouke van t Klooster Pijnenburg O O XO XXX 1,68 1,68
7 Esmay Meinders AV NOP O O XO XXX 1,64 1,68
8 Marijntje Huige Spado O XO XO XXX 1,60 1,65
9 Nicole Schellekens ARV Ilion O XXX 1,55 1,65
10 Britt Gerdes Leiden O XO XXX 1,55 1,60

Uitslagen Meisjes Junior B Hoogspringen

# Naam 1.501.551.601.641.681.721.75ResOBP
1 Fay Witte KAV Holland O O O O O O XXX 1,72 1,65
2 Britt Weerman Groningen O XO O XO O XXX 1,68 1,70
3 Annabelle Emmen AV Spiridon O O O XO XXX 1,68 1,68
3 Sarah van Beilen AV PEC 1910 O O O XO XXX 1,68 1,69
5 Zoë Sedney ARV Ilion O O XO XO XXX 1,68 1,71
6 Kadidja Sangare AAV `36 O O O XXX 1,64 1,64
7 Fenna Achterberg VAV O O XO O XXX 1,64 1,60
8 Sofie Dokter Groningen XO XO O XXX 1,64 1,70
9 Diede van der Meer Flevo Delta O O XO XXO XXX 1,64 1,70
10 Claudy Nouws THOR O O O XXX 1,60 1,60
10 Jonne Siebrand Isala `96 O O O XXX 1,60 1,60
12 Suzan Plat AV PEC 1910 O O XO XXX 1,60 1,65
13 Eveline de Jong De Spartaan O O XXO XXX 1,60 1,64
14 Inez Bouwen AV Lycurgus O O XXX 1,55 1,61
15 Anouk Schoop AV NOP XO XO XXX 1,55 1,62