Uitslagen Jongens Junior A Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Daan Hoomoedt PAC 13,11 13,79 X 13,01 - 13,46 13,79 13,78
2 Martijn Geerts AV Sparta 13,06 13,08 13,06 13,12 X 13,58 13,58 12,97
3 Sander Koops SPWS 11,80 X 13,00 13,17 13,18 12,16 13,18 13,76
4 Joshua Wegman Leiden X 13,15 12,91 X 11,46 12,69 13,15 13,53
5 Guido Persoon Olympus `70 12,63 12,97 12,92 12,89 12,91 13,09 13,09 12,76
6 Jarin van der Kooi AV Impala 12,73 11,67 12,85 X 12,06 12,85 12,31
7 Thomas Petsch PH 12,24 12,23 X X 12,21 12,17 12,24 12,24

Uitslagen Jongens Junior B Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Fabian Biondina Spado 13,55 13,77 13,70 13,32 - X 13,77 13,69
2 Brett Duff AV Sparta 13,27 13,14 X X X X 13,27 12,75
3 Ton van Mameren Altis 12,98 12,81 - 12,85 12,89 12,96 12,98 12,36
4 Jasper Kraamer Phanos 12,32 12,70 X 12,30 X 12,37 12,70 12,44
5 Floris Nolet PH 12,42 X X X 12,66 X 12,66 12,74
6 Bram van der Laan GACH X 11,58 12,11 12,07 12,05 X 12,11 12,24
7 Jermo Harper ARV Ilion 11,62 12,08 X 11,95 11,89 12,00 12,08 12,10

Uitslagen Meisjes Junior A Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Britta de Haan ARV Ilion 11,59 11,58 - 11,75 11,70 11,79 11,79 12,07
2 Judeska Sheppard Rotterdam 11,51 11,57 11,50 11,45 X 11,52 11,57 11,69
3 Edikan Ekpo Haag 11,42 X X X 11,56 11,46 11,56 11,60
4 Laurien Theunissen AV Unitas 10,12 10,98 11,12 11,01 11,15 11,12 11,15 11,27
5 Sophie Jebose AAC 10,34 X 10,50 10,77 10,79 X 10,79 11,32
6 Beau Winnubst AAC 10,11 10,34 10,77 10,60 10,75 10,65 10,77 10,21
7 Sanne van Drunen Almere `81 10,44 10,36 10,15 10,24 10,39 10,63 10,63 10,90
8 Amina Schellekens Phanos 10,36 10,62 10,47 10,37 10,33 10,58 10,62 10,46
9 Naseya Weinchard AV 1923 X 9,74 10,04 10,04 10,71
10 Nienke Voorheijen THOR 9,94 9,93 9,99 9,99 10,22

Uitslagen Meisjes Junior B Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Louiza Kruiswijk AV Atverni 11,44 11,20 11,32 10,90 10,95 X 11,44 11,64
2 Nikki Boon Flevo Delta 10,82 11,06 11,02 10,66 11,20 11,18 11,20 11,65
3 Kellynsia Leerdam U-Track 11,16 11,04 10,45 10,53 10,80 10,80 11,16 10,93
4 Eline Dalderop GACH 10,36 X 10,58 10,97 11,09 11,03 11,09 10,71
5 Femke Jonker AV Hera 9,97 10,10 10,44 10,63 10,43 10,40 10,63 10,18
6 Julia van Dijk JSPR 10,23 10,32 10,30 10,55 10,24 9,75 10,55 10,96
7 Margo Schippers AV Rijssen 10,51 10,43 10,53 10,54 X 10,50 10,54 11,04
8 Inez Bouwen AV Lycurgus 10,15 10,31 10,31 10,06 X 10,17 10,31 10,59
9 Elisanne Buunk AVA `70 9,99 X 9,87 9,99 10,09
10 Terri Talan Heerenveen X X 9,46 9,46 10,06