Uitslagen Jongens Junior A 800 meter

# Naam ResOBP
1 Aron Koning AV De Keien 1:57,56Q 1:57,72
2 Jens van Gelderen AV Lycurgus 1:58,10Q 1:58,24
3 Timo Stegink Castricum 1:58,50q 1:59,53
4 Thomas Kwint Groningen 1:58,61q 1:58,17
5 Brian Versluis AV Atverni 1:59,30Q 1:54,35
6 Hugo Roelofsen Castricum 1:59,48 1:57,97
7 Lars van Hoeven Heerenveen 2:01,98Q 1:55,02
8 Thomas Bovenberg Leiden 2:03,22 2:07,91
9 Mats Heine Castricum 2:03,29 2:02,41
10 Jelle De Roon Atledo 2:04,04 1:57,79
11 Stein Overtoom Startbaan 2:04,07 2:03,94
12 Brent Cuijpers PH 2:04,57 2:03,96
13 Eric Stuiver Start `78 2:04,84 2:03,71
14 Jorg Schellekens AV Attila 2:06,27 2:03,81
15 Thomas Albers AV `40 2:06,44 2:01,01
16 Rowan Beun AV Unitas 2:06,97 2:07,00
17 Pepijn Janssen GACH 2:10,25 2:08,37
18 Thijs Roel... Terlouw Spurt `88 2:10,49 2:13,35
19 Jesse Nijmeijer AV Archeus 2:10,97 2:15,47
20 Tijn Pronk KAV Holland 2:11,21 2:10,73
21 Sven van der Pas Scorpio 2:13,38 2:08,45
Tonnie de Benis AVGM DQ 2:08,66

Uitslagen Jongens Junior B 800 meter

# Naam ResOBP
1 Tibo Visser Fortius 2:00,36Q 2:01,08
2 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 2:00,86q 1:59,34
3 Djoao Lobles SV Noordkop 2:03,12Q 1:52,67
4 Lars Philipsen AV Hera 2:03,33Q 2:03,81
5 Noah Baltus SAV 2:03,78Q 1:57,59
6 Brik van Dusseldorp Atledo 2:04,28q 1:59,56
7 Manolito Musters AAC `61 2:04,43 2:04,19
8 Jelle Timmerman Clytoneus 2:04,58 2:04,03
9 Jochem van Dijk DKEV 2:04,71 2:02,49
10 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven 2:05,05 2:05,15
11 Luca van Diepen AV Hylas 2:05,56 2:07,50
12 Jens Peeters Eindhoven 2:05,74 1:58,01
13 Tomas van ...jngaarden Rotterdam 2:05,92 2:06,30
14 Jeff Tesselaar AV Hera 2:06,30 2:06,95
15 Hakim Riadi AAV SISU 2:06,76 2:07,77
16 Jasper van Zaanen AV34 2:06,82 2:04,45
17 Raphael Dobbelstein PH 2:08,24 2:04,15
18 Indigo Tjan AV Gouda 2:09,53 2:03,86
19 Lex van Honschoten KAV Holland 2:09,63 2:04,67
20 Thijs Zoon Flevo Delta 2:10,46 2:07,59
21 Jan Hiltjesdam AV Rijssen 2:12,80 2:08,98
22 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 2:14,06 2:09,62
23 Daan Woldring AV 1923 2:14,24 2:07,10
24 Björn Rossel AVA `70 2:15,45 2:08,29

Uitslagen Meisjes Junior A 800 meter

# Naam ResOBP
1 Vera Lurvink PH 2:18,18Q 2:14,93
2 Shurianty Mathilda CAV Energie 2:18,42Q 2:14,93
3 Danique Gimbrère Groningen 2:19,96q 2:17,24
4 Anouk Prop Spado 2:20,81Q 2:13,60
5 Aylan Menick AV Atverni 2:21,19Q 2:18,76
6 Ilse Kamphuis Castricum 2:22,07q 2:15,15
7 Fanny Spikman Groningen 2:22,33 2:24,10
8 Evi Van Bladel ACW `66 2:22,80 2:24,81
9 Nora Winter AV Lycurgus 2:25,23 2:25,27
10 Sanne van Beek PAC 2:30,96 2:34,30

Uitslagen Meisjes Junior B 800 meter

# Naam ResOBP
1 Sarah Peerik Hanzesport 2:20,82Q 2:14,55
2 Tamar Veltman Almere `81 2:21,73q 2:16,86
3 Amina Maatoug Leiden 2:22,04Q 2:15,06
4 Anne Knijnenburg AV Oss `78 2:23,32Q 2:11,62
5 Lotte van Schaik AV Atverni 2:23,36q 2:18,75
6 Yasmine Abbes AV Cifla 2:24,17Q 2:14,73
7 Manon Stringa AV Atverni 2:24,32 2:20,29
8 Wendy de Jong Fit 2:24,35 2:29,45
9 Ella Mosselman SAV 2:25,77 2:27,56
10 Dorte Heideman MPM 2:27,49 2:22,94
11 Marlot Bruggink AV Rijssen 2:28,39 2:29,52
12 Tessa Beugelink AAC 2:29,10 2:30,30
13 Joyce de Jong Fit 2:30,15 2:29,17
14 Mette Oosterink GACH 2:30,69 2:25,22
15 Lisanne Schapendonk AV Wijchen 2:30,81 2:23,99
16 Bieke Schipperen Scorpio 2:31,48 2:23,79
17 Milou Oplaat AV Rijssen 2:31,50 2:29,38
18 Lieke Hoogsteen AV Cifla 2:31,84 2:27,83
19 Bobet Kloosterman Leiden 2:32,00 2:29,73
20 Suzet Doornheim GACH 2:32,96 2:32,08
21 Sanne Diepen PH 2:33,05 2:25,94
22 Jane Wanten Swift 2:39,62 2:36,23