Uitslagen Jongens Junior A 60 meter halve finale

# Naam ResQm
1 Levi Hazes AV 1923 7,03Q 7,21
2 Shaquille Haverkamp Rotterdam 7,04Q 7,09
3 Isayah Boers Phanos 7,05Q 7,14
4 Onyema Adigida Phanos 7,06Q 7,20
5 Remly Vry Phanos 7,08Q 7,22
6 Jordan Knops Voorne 7,10Q 7,19
7 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 7,11q 7,18
8 Milo Zech...allebroek Leiden 7,13q 7,18
9 Mischa Lips ARV Ilion 7,24 7,20
9 Rafael Raap PAC 7,24 7,23
11 Wislet de Hair Spado 7,26 7,29
12 Kevin Deur AV Sparta 7,27 7,31
12 Danu Mulyo AC TION 7,27 7,24
14 Justin Verheul SPOB 7,29 7,38
15 Stan Ritzer Flevo Delta 7,31 7,31
16 Wesley van der Holst PAC 7,34 7,36
17 Olav Donker PH 7,37 7,38
17 Rick Mombarg AV Argo 7,37 7,37
17 Jan Polman Nijmegen 7,37 7,40
20 Pierre ten Holder AV PEC 1910 7,38 7,43
21 Kristian Mos Heerenveen 7,42 7,44
22 Levi Casilio Fortius 7,51 7,37
23 Ole van der Horst Eindhoven 7,61 7,51
Joppe Stokvis Altis DNF 7,47

Uitslagen Jongens Junior B 60 meter halve finale

# Naam ResQm
1 Keitharo ...sterwolde Almere `81 7,04Q 7,04
2 Isiah Emanuelson PAC 7,17Q 7,24
3 Sven Jansons Altis 7,19Q 7,15
3 Nsikak Ekpo Haag 7,19Q 7,23
5 Gino Van Wijk AV Lycurgus 7,22q 7,28
5 Koen Hoedjes AV Hera 7,22Q 7,29
7 Pim van Bakel PH 7,23Q 7,19
8 Lars Hogendoorn Altis 7,30q 7,28
9 Damian Felter PAC 7,33 7,35
10 Brett Duff AV Sparta 7,39 7,38
10 Stephan Van der Jagt AV `47 7,39 7,38
12 Riq de Wit Eindhoven 7,40 7,45
13 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 7,42 7,34
13 DSean Holaman SPWS 7,42 7,46
15 Sharif Omoyele Rotterdam 7,43 7,41
16 Julian Jansen AV NOP 7,44 7,38
16 Romello Christiaan AV Hera 7,44 7,37
18 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 7,45 7,41
19 Marnix van der Burg Leiden 7,46 7,41
20 Benjamin van Altena Phanos 7,47 7,46
21 Benjamin Coolen Haag 7,48 7,42
22 Gabriël ...rnelissen GACH 7,53 7,42
23 Dushently Isenia PAC 7,56 7,48
24 Maël Kramer AV Hylas 7,57 7,48

Uitslagen Meisjes Junior B 60 meter halve finale

# Naam ResQm
1 Minke Bisschops AV Unitas 7,66Q 7,68
2 Sarah AE Itiola AV Feniks 7,87Q 7,89
3 Sheenai Muntslag AV Sprint 7,89Q 7,99
4 Kato Leusink GACH 7,91Q 7,86
5 Kadidja Sangare AAV `36 7,92Q 7,99
6 Miro Vlasman Phanos 7,98q 7,97
6 Anduella Kwasiba AV Jahn II 7,98Q 8,08
8 Mara Cotterink AV Lycurgus 8,00q 8,04
9 Rosella van Keulen VAV 8,02 7,96
10 Xiorèse Romero AV Trias 8,07 8,16
10 Rikst Slot Heerenveen 8,07 8,05
12 Sanne Haagsma HRRR 8,09 8,06
13 Lara Weghorst Leiden 8,11 8,10
13 Iris Veldt Groningen 8,11 8,15
15 Afra Jiya AV Lycurgus 8,15 8,23
15 Ilse Steigenga AV Lionitas 8,15 8,15
17 Suzan Plat AV PEC 1910 8,19 8,15
18 Simi Pater U-Track 8,20 8,13
19 Grace-Ann Pronk Haag 8,24 8,15
20 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 8,26 8,18
21 Megan Broekhuis DVTR 8,35 8,34
22 Sarah van Ekeris KAV Holland 8,42 8,37
23 Puck Harms GACH 8,50 8,34
Coos Veldpaus HLLS DQ 8,07