Uitslagen Jongens Junior A 400 meter

# Naam ResOBP
1 Ramsey Angela PAC 48,63Q 47,40
2 Pierre ten Holder AV PEC 1910 50,43Q 49,98
3 Maurik de Groot Haag 50,66Q 51,30
4 Tunji Abisoye Ciko `66 50,84q 49,72
5 Jurgen van der Zwet De Spartaan 51,03Q 50,46
6 Niels Kok Flevo Delta 51,15q 51,11
7 Martin Oonincx Spado 51,24 51,38
8 Tino Claessens Haag 51,36 52,74
9 Stijn van Nierop DAK 51,61 51,65
10 Mattias Nab AAV `36 52,01 52,77
11 Mika Taag KAV Holland 52,62 51,44
12 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 52,64 52,52
13 Gerwin De Haan Heerenveen 52,94 52,88
14 Yvar - Schoorlemmer MPM 52,98 53,07
15 Hidde Leenders AV Oss `78 53,24 51,53
16 Tijn Pronk KAV Holland 53,43 55,11
17 Tim van der Kooi AC TION 53,45 56,47
18 Hidde Zeestraten Castricum 53,85 54,62
19 Rens Hoogendorp GVAC 54,14 53,54
20 Daan Molleman AV Suomi 54,90 55,19
21 Luc Giele Voorne 56,33 53,25
Joshua Groen Leiden DQ 53,91

Uitslagen Meisjes Junior A 400 meter

# Naam ResOBP
1 Femke Bol Altis 55,77Q 54,47
2 Jonne Walstra AV Atos 57,85Q 58,34
3 Bregje Sloot De Liemers 58,18q 57,31
4 Britta de Haan ARV Ilion 58,48q 59,83
5 Roos van Zwam Ciko `66 58,65Q 57,00
6 Femke Frijters DJA 59,14Q 58,75
7 Feline Molenaar Avantri 59,86 1:01,14
8 Lotte van Stijn De Spartaan 59,94 59,04
9 Rebecca Hulshof De Spartaan 1:00,09 59,19
10 Anouk Hellingh AV Lycurgus 1:00,56 59,75
11 Blanca van Haaren Fit 1:01,14 1:01,80
12 Janna van Burik Haag 1:01,51 1:01,48
13 Leonie Wierenga SAV 1:01,96 59,90
14 Gabriëlle Opmeer PAC 1:02,17 1:03,00
15 Sanne Cornelissen AL73 1:02,31 1:03,42
16 Isabel Hooijman AKU 1:03,81 1:02,31
17 Puck Van Wiltenburg PAC 1:05,27 1:03,46
18 Benthe Tiegelaar AV Aquilo 1:08,04 1:07,42
19 Susan Wouda MPM 1:08,16 1:09,26
20 Kirsten Damstra Groningen 1:08,79 1:09,36
Laura Karamowa Phanos DQ 59,76
Febora Ridder Castricum DQ 1:04,41
Eden Göbbels GACH DQ 1:03,82

Uitslagen Meisjes Junior B 400 meter

# Naam ResOBP
1 Eva Nijdam Scorpio 58,73Q 57,15
2 Mara Cotterink AV Lycurgus 59,04Q 58,54
3 Nina Franke PH 59,76q 59,17
4 Demi Boom PH 1:00,20Q 59,83
5 Sophia Mulder AV34 1:00,37q 1:00,04
6 Eline Dalderop GACH 1:00,58 1:00,26
7 Suzanne Libbers Groningen 1:00,69Q 57,27
8 Britt Roos HAC `63 1:00,93 1:02,45
9 Anna Oosterwegel DVTR 1:01,09 1:01,73
10 Tiba Miran Groningen 1:01,64 1:05,05
11 Quinty Sanders HAC 1:01,96 1:03,56
12 Noortje Huitema Groningen 1:02,07 1:03,03
13 Sophie van den Berg AV NOP 1:02,34 1:03,99
14 Joyce Menick HLLM 1:04,08 1:04,43
15 Amber Aarssen AV Fortuna 1:04,52 1:04,63
16 Esther van der Pijl Haag 1:04,71 1:03,64
17 Sheralda Bottse NEAV 1:05,09 1:06,02
18 Sanne Diepen PH 1:05,22 1:05,85
19 Myrthe Kouwenberg PH 1:07,18 1:04,19
20 Madelief Vaessen Swift 1:08,18 1:06,85
Esther Lievers Leiden DQ 1:02,72
Ella Mosselman SAV DQ 1:04,36