Uitslagen Jongens Junior B Kogelstoten 5 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jim van Mook THOR 10,26 --- 479
2 Julian van Jeveren Scorpio 9,33 --- 410
3 Jorrit Ivens ACW `66 7,68 --- 279
4 Remco Bertels ACW `66 6,81 --- 205

Uitslagen Jongens Pupil Mini Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Giel Van d...Mosselaar Atledo 6,96 --- 463
2 Storm Griesheimer AV Astylos 5,24 --- 357
3 Ilian Strooper AV Attila 4,84 --- 330
4 Jelmer Blonk DAK 3,01 --- 189
5 Lander Jansens Gloria 2,93 --- 182
6 Sam Ligtvoet ACW `66 2,90 --- 179
7 Jelle Brooijmans DAK 2,70 --- 161
8 Rafael Oti AV Oss `78 2,62 --- 154

Uitslagen Jongens Specials Junioren Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Mathieu Viellevoye JSJ - AV Sprint 5,78 --- 2
2 Robin Cox JSJ - DAK 4,49 --- 1

Uitslagen Jongens Specials Senioren Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Justin Hoefmans AV Sprint 10,09 --- 8
2 Sven van den Hout AV Sprint 7,79 --- 7
3 Nahum Buinsters Spado 5,70 --- 6
4 Lars van Leeuwen AV Sprint 5,45 --- 5
5 Ronnie Tiggelman AV Sprint 5,03 --- 4
6 Rens Nijdam DAK 4,62 --- 3
7 Jeffrey de Schipper Spado 4,31 --- 2
8 Jorrit Heijkant Atledo 4,21 --- 1

Uitslagen Meisjes Junior B Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
Esmee Lamers THOR DNS 6,20 0

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Eva van Mook THOR 8,47 --- 446
2 Anouk van Dal DAK 7,68 --- 404
3 Kim Brouwer HLLS 7,60 --- 399
4 Romy van Rijswijk THOR 7,48 --- 393
5 Jill van Gurp AV Attila 7,25 --- 380
6 Lara Nuijten Scorpio 7,00 --- 366
7 Anne van Nierop DAK 6,30 --- 324
8 Lani de Boer Scorpio 5,14 --- 251

Uitslagen Meisjes Pupil B Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jennecy Prokop Phanos 3,95 --- 266
2 Evy Eising ARV Ilion 3,94 --- 265
3 Amber Jansens Gloria 3,58 --- 237
4 Jinte van der Laak Atledo 3,02 --- 190
5 Jitte Stabel Gloria 2,82 --- 172
Anouk Rutjes Atledo DNS --- 0
Nore Stroober AV Sprint DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Nina Blokland AV Passaat 6,26 5,40 422
2 Tess Aerts AVGM 5,43 --- 370
3 Anouk Meijer AV Marvel 2,94 --- 183
4 Floor Eelkema Scorpio 2,65 --- 156
Lynn Schriks GVAC DNS --- 0
Keisha Jansen Scorpio DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Femke Broeders Atledo 3,25 --- 210
2 Tess de Ruijter AV Oss `78 3,23 --- 208
3 Fleur Claessen ACW `66 2,59 --- 151

Uitslagen Meisjes Specials Junioren Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Specials Senioren Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Joyce van Bavel Spado 6,96 7,14 5
2 Deborah Lommers DAK 6,28 --- 4
3 Mayke Braspenning Gloria 6,10 --- 3
4 Denise Verheijen Gloria 4,90 --- 2
5 Floor Huijbregts Spado 3,64 --- 1