Uitslagen Jongens Junior B Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jim van Mook THOR 1,70 --- 587
2 Jorrit Ivens ACW `66 1,60 --- 492
3 Remco Bertels ACW `66 1,45 --- 344
3 Julian van Jeveren Scorpio 1,45 --- 344

Uitslagen Jongens Pupil Mini Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jelmer Blonk DAK 0,75 --- 159
1 Lander Jansens Gloria 0,75 --- 159
1 Storm Griesheimer AV Astylos 0,75 --- 159
4 Sam Ligtvoet ACW `66 0,65 --- 86
4 Giel Van d...Mosselaar Atledo 0,65 --- 86
4 Ilian Strooper AV Attila 0,65 --- 86
4 Rafael Oti AV Oss `78 0,65 0,75 86
8 Jelle Brooijmans DAK 0,55 --- 12

Uitslagen Jongens Specials Junioren Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Mathieu Viellevoye JSJ - AV Sprint 1,10 --- 2
1 Robin Cox JSJ - DAK 1,10 --- 2

Uitslagen Jongens Specials Senioren Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Justin Hoefmans AV Sprint 1,50 --- 8
2 Sven van den Hout AV Sprint 1,40 --- 7
3 Jorrit Heijkant Atledo 1,30 --- 6
4 Nahum Buinsters Spado 1,20 --- 5
5 Lars van Leeuwen AV Sprint 1,15 --- 4
6 Jeffrey de Schipper Spado 1,05 --- 3
7 Rens Nijdam DAK 1,00 --- 2
8 Ronnie Tiggelman AV Sprint 0,95 --- 1

Uitslagen Meisjes Junior B Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
Esmee Lamers THOR DNS 1,31 0

Uitslagen Meisjes Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Eva van Mook THOR 1,40 --- 541
2 Romy van Rijswijk THOR 1,35 --- 499
3 Kim Brouwer HLLS 1,30 --- 462
3 Jill van Gurp AV Attila 1,30 --- 462
3 Anouk van Dal DAK 1,30 --- 462
6 Lara Nuijten Scorpio 1,25 --- 426
7 Lani de Boer Scorpio 1,15 --- 352
Anne van Nierop DAK DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jennecy Prokop Phanos 1,00 --- 342
2 Amber Jansens Gloria 0,85 --- 232
3 Evy Eising ARV Ilion 0,75 --- 159
4 Jinte van der Laak Atledo 0,65 --- 86
4 Jitte Stabel Gloria 0,65 --- 86
Anouk Rutjes Atledo DNS --- 0
Nore Stroober AV Sprint DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Nina Blokland AV Passaat 0,85 0,90 232
2 Tess Aerts AVGM 0,80 --- 196
2 Floor Eelkema Scorpio 0,80 --- 196
4 Anouk Meijer AV Marvel 0,65 --- 86
Lynn Schriks GVAC DNS --- 0
Keisha Jansen Scorpio DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Tess de Ruijter AV Oss `78 0,75 0,75 159
2 Fleur Claessen ACW `66 0,65 --- 86
3 Femke Broeders Atledo 0,55 --- 12

Uitslagen Meisjes Specials Junioren Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Specials Senioren Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Joyce van Bavel Spado 1,20 1,35 5
2 Deborah Lommers DAK 1,00 --- 4
2 Mayke Braspenning Gloria 1,00 --- 4
2 Denise Verheijen Gloria 1,00 --- 4
5 Floor Huijbregts Spado 0,75 --- 1