Uitslagen Jongens Junior B 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Remco Bertels ACW `66 5,31 --- 450
2 Jorrit Ivens ACW `66 5,33 --- 441
3 Jim van Mook THOR 5,34 5,52 437
4 Julian van Jeveren Scorpio 5,38 --- 420

Uitslagen Jongens Pupil Mini 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Storm Griesheimer AV Astylos 6,99 --- 416
2 Giel Van d...Mosselaar Atledo 7,25 --- 366
2 Ilian Strooper AV Attila 7,25 --- 366
4 Sam Ligtvoet ACW `66 7,40 --- 339
5 Rafael Oti AV Oss `78 7,44 --- 332
6 Jelmer Blonk DAK 7,98 --- 243
7 Lander Jansens Gloria 8,02 --- 237
8 Jelle Brooijmans DAK 8,51 --- 168

Uitslagen Jongens Specials Junioren 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Robin Cox JSJ - DAK 6,64 --- 2
2 Mathieu Viellevoye JSJ - AV Sprint 7,29 --- 1

Uitslagen Jongens Specials Senioren 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Nahum Buinsters Spado 5,41 --- 8
2 Sven van den Hout AV Sprint 5,46 --- 7
3 Rens Nijdam DAK 5,64 --- 6
4 Jorrit Heijkant Atledo 5,84 --- 5
5 Justin Hoefmans AV Sprint 5,95 --- 4
6 Lars van Leeuwen AV Sprint 6,16 --- 3
7 Ronnie Tiggelman AV Sprint 6,67 --- 2
8 Jeffrey de Schipper Spado 7,49 --- 1

Uitslagen Meisjes Junior B 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
Esmee Lamers THOR DNS 5,90 0

Uitslagen Meisjes Junior C 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Kim Brouwer HLLS 5,50 --- 692
2 Anouk van Dal DAK 5,61 --- 657
3 Eva van Mook THOR 5,81 5,94 598
4 Lani de Boer Scorpio 5,96 --- 556
4 Romy van Rijswijk THOR 5,96 --- 556
6 Lara Nuijten Scorpio 5,97 --- 553
7 Jill van Gurp AV Attila 6,37 --- 451
Anne van Nierop DAK DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Evy Eising ARV Ilion 6,75 --- 465
2 Jennecy Prokop Phanos 6,85 --- 444
3 Amber Jansens Gloria 6,91 --- 432
4 Jinte van der Laak Atledo 6,92 --- 430
5 Jitte Stabel Gloria 7,59 --- 306
Anouk Rutjes Atledo DNS --- 0
Nore Stroober AV Sprint DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Nina Blokland AV Passaat 6,50 6,78 520
2 Anouk Meijer AV Marvel 7,21 --- 373
3 Tess Aerts AVGM 7,31 --- 355
4 Floor Eelkema Scorpio 7,36 --- 346
Lynn Schriks GVAC DNS --- 0
Keisha Jansen Scorpio DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Tess de Ruijter AV Oss `78 7,78 --- 275
2 Femke Broeders Atledo 7,93 --- 251
3 Fleur Claessen ACW `66 8,11 --- 224

Uitslagen Meisjes Specials Junioren 35 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Specials Senioren 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Denise Verheijen Gloria 6,01 --- 5
2 Joyce van Bavel Spado 6,21 6,19 4
3 Deborah Lommers DAK 6,28 --- 3
4 Mayke Braspenning Gloria 7,46 --- 2
5 Floor Huijbregts Spado 9,22 --- 1