Uitslagen Jongens Pupil A2 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Jessy Struijs SAV 9,75 9,28
2 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion 9,45 9,68
3 Jim Putter DJA 9,41 9,52
4 Patrick Hees AV 1923 9,01 9,16
5 Ties Oosting AV Trias 8,78 9,06
6 Tion Hilgeman AV Zuidwal 8,77 8,79
7 Kian Sanches AV Hera 8,52 8,97
8 Casper de Winter ARV Ilion 8,47 8,60
9 Tijmen de Beer GACH 8,42 8,21
10 Niels Bitter GACH 8,09 7,53
11 Joeri Appelo SAV 8,05 8,51
12 Ilya Nauta Heerenveen 7,88 7,60
13 Tymen Zwaga De Liemers 7,85 7,67
14 Mostafa Al-Bayati NEAV 7,68 7,98
15 Beer Timmer HLLS 7,63 7,23
16 Maxim van Dorp Fortius 7,59 7,11
17 Toon Hulman DVTR 7,18 7,60
18 William van Triest Clytoneus 6,94 6,58
19 Hugo van 't Klooster Pijnenburg 6,81 6,68
20 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 6,60 6,60
21 Fabio Valle AV 1923 6,57 ---
22 Koen Bruin AV Phoenix 6,42 6,64
23 Tim Verhagen HLLS 6,25 6,83
24 Teije Benschop Pijnenburg 6,03 5,90
25 Sennen Has AV Hera 5,99 6,76
26 Yvo van den IJssel De Liemers 5,89 6,14
27 Thijmen van der Burg AV Hera 5,78 5,90
28 Emir Bektesevic Eindhoven 5,63 6,50
29 Keano Smits AV Zeewolde 5,53 5,29
30 Cas Battem AV Hera 5,34 7,75
31 Mees Hirsch Pijnenburg 5,14 5,16
32 Bram Verhoeven Climax 4,76 5,00
33 Quinn Jager Pijnenburg 4,60 4,52

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Eva Blokland AV Passaat 7,44 7,37
2 Inez Keun Groningen 7,31 7,40
3 Jaydee Broersma AV Athlos 7,10 6,75
4 Jelincy Nijlhof Almere `81 7,03 6,13
5 Yenthe Vreugdenhil Rotterdam 7,00 7,09
6 Toni Ligeon ARV Ilion 6,92 6,90
7 Carmen Van Soest GACH 6,77 7,46
8 Mila Aukema Groningen 6,64 6,70
9 Renske van der Maas Fit 6,21 5,90
10 Fieke Sportel Groningen 6,12 6,00
11 Rosalie te...uggencate AV Hera 6,07 6,22
12 Tess Kuijer AV Zuidwal 6,05 5,84
13 Meike Huistra Heerenveen 5,92 6,20
14 Maud de Jong AV 1923 5,87 5,93
15 Judith Sjenitzer Pijnenburg 5,58 5,30
16 Valerie Verbree AAC 5,37 5,40
17 Marrit Jelgerhuis Triathlon 5,17 4,40
18 Yara Keers Fit 5,12 5,51
19 Saskia De Jong De Liemers 5,05 4,86
20 Romy Bendanon Triathlon 5,00 5,27
21 Mette van der Veen Pijnenburg 4,75 4,45
22 Ellemeike Visser Heerenveen 4,73 4,78
23 Lisa Kerkhoff Pijnenburg 4,70 4,66
24 Marit Kleijnen Pijnenburg 4,65 5,52
25 Léonie Couzy AAC 4,62 4,65
26 Nieke Westerveen Atledo 4,57 5,22
27 Iris Rietvelt Pijnenburg 4,56 4,70
28 Clara Boor AAC 4,40 4,00
29 Fenne Boudewijns Pijnenburg 4,31 4,72
30 Aimée Pillen Pijnenburg 4,26 3,28
31 Anne van Blokland Pijnenburg 4,13 4,47
32 Renske Versteeg Pijnenburg 3,08 2,50
Rachel Cross Almere `81 DNS 5,90

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Ruby Jansen MPM 8,30 8,31
2 Iris Loonstra HLLS 7,90 8,31
3 Jolie Baerveldt AVON 7,75 8,24
4 Floortje Lusthof Olympus `70 7,71 7,91
5 Lotte Aerts AVGM 7,69 8,50
6 Fenne Bijlhouwer Spado 7,52 7,27
7 Kyra van der Meer Triathlon 7,19 7,76
8 Inte van Kralingen GACH 7,02 6,20
9 Elianne Hopman ARV Ilion 6,89 7,00
10 Femke Veldkamp AV Wijchen 6,82 6,87
11 Karlijn Greeve GACH 6,75 5,97
12 Esmee Stok CAV Energie 6,64 5,99
13 Sabine Renaud GACH 6,36 5,60
14 Hanne Pinxterhuis HLLS 6,22 6,30
15 Sophie van der Sande Eindhoven 5,98 5,80
16 Caitlin Verhaar Pijnenburg 5,94 6,05
17 Florien van Kesteren GACH 5,90 5,52
18 Kira Bremer AV Hera 5,71 5,05
19 Floor Leeflang AV Zuidwal 5,69 5,63
20 Lotte van ... Coterlet Pijnenburg 5,68 5,63
21 Ilana Akkerman Pijnenburg 5,55 5,55
22 Pearl Verbeeten CAV Energie 5,36 5,14
23 Sterre van Ewijk AV 1923 5,29 5,69
24 Mette Storm Pijnenburg 5,06 4,22
25 Joy Cashoek KAV Holland 4,91 5,10
26 Mandy Dorresteijn Pijnenburg 4,78 5,61
27 Esmee Kramer Pijnenburg 4,06 4,33