Uitslagen Jongens Pupil A2 60 meter horden

# Naam Res OBP
1 Quinten de Vos PAC 10,29 +0.3 m/s11,00
2 Ilya Nauta Heerenveen 10,41 -0.2 m/s10,20
3 Carsten Schouten ARV Ilion 10,57 -0.2 m/s10,78
4 Niels Bitter GACH 10,67 +0.2 m/s11,50
5 Beer Timmer HLLS 10,71 +0.2 m/s12,27
6 Richard de Kort Leiden 10,91 +0.3 m/s10,96
7 Toon Hulman DVTR 11,08 -0.2 m/s10,70
8 Sennen Has AV Hera 11,23 -0.2 m/s10,22
9 William van Triest Clytoneus 11,42 +0.2 m/s11,65
10 Joeri Appelo SAV 11,52 +0.3 m/s10,80
11 Maxim van Dorp Fortius 11,78 +0.2 m/s12,34
12 Ivar Martens ARV Ilion 12,13 +0.3 m/s10,89
13 Tim Verhagen HLLS 12,18 +0.3 m/s11,17
14 Cas Battem AV Hera 12,53 +0.2 m/s15,00
Manne Baan Leiden DNS 10,03

Uitslagen Meisjes Pupil A1 60 meter horden

# Naam Res OBP
1 Mila Aukema Groningen 10,72 +1.1 m/s11,50
2 Zoë Van Gils Rotterdam 10,79 +1.1 m/s11,52
3 Liv Pennock Climax 10,80 +0.0 m/s10,95
4 Eliza Huizinga Groningen 10,94 +0.0 m/s11,26
5 Renske van der Maas Fit 11,10 +0.0 m/s11,11
6 Lieke Jans ATOP 11,13 +0.0 m/s10,60
7 Toni Ligeon ARV Ilion 11,27 +1.1 m/s11,35
8 Tessa Van Vlaanderen Rotterdam 11,52 +0.3 m/s13,35
9 Amy Damen Swift 12,10 +1.1 m/s11,50
10 Yara Achterberg VAV 12,11 +0.0 m/s11,33
11 Mette van der Veen Pijnenburg 12,61 +0.3 m/s12,30
12 Léonie Couzy AAC 12,65 +0.3 m/s12,40
13 Sofie van Wouwe ATH 12,84 +0.3 m/s11,70
14 Saskia De Jong De Liemers 13,00 +1.1 m/s11,38
15 Fenne Boudewijns Pijnenburg 13,99 +0.3 m/s14,00

Uitslagen Meisjes Pupil A2 60 meter horden

# Naam Res OBP
1 Julia Dokter Groningen 9,81 +0.1 m/s10,30
2 Milou Keulstra AVGM 10,39 +0.1 m/s9,70
3 Mae van den Berg Leiden 10,60 +0.1 m/s10,54
4 Nehissa Hendriks AV 1923 10,67 +0.1 m/s10,35
5 Karlijn Jansz Leiden 10,75 +0.3 m/s10,77
5 Eline Gerritsen Climax 10,75 +0.1 m/s10,20
7 Esmée Aartsen VAV 10,76 +0.0 m/s11,52
8 Isa Ong Leiden 10,78 +0.3 m/s11,06
8 Lisa Navarro Climax 10,78 +0.1 m/s10,20
10 Ròbin Martha PAC 10,80 +0.0 m/s12,10
10 Lotte Moolenaar AV Wijchen 10,80 +0.3 m/s10,60
12 Merel Tieman PAC 11,07 +0.2 m/s12,47
13 Mara Schouw Pijnenburg 11,14 +0.0 m/s12,01
14 Julia Velt GACH 11,20 -0.2 m/s12,33
15 Dilara Oktay Pijnenburg 11,32 -0.2 m/s12,38
16 Doris Thomas AV 1923 11,39 +0.0 m/s11,07
17 Sterre Groosman Pijnenburg 11,54 -0.2 m/s12,24
18 Fenna van der Kooij Altis 11,55 -0.2 m/s12,29
19 Anne Jongedijk AV 1923 11,82 +0.3 m/s10,69
20 Ilse Johannes AAC 11,84 +0.3 m/s10,97
21 Tessa Evelein HLLS 11,85 +0.4 m/s13,24
21 Melissa van Keulen VAV 11,85 +0.0 m/s12,20
23 Jinte Jonker Triathlon 11,90 +0.4 m/s13,17
24 Berrit Roex Triathlon 12,05 +0.2 m/s12,51
25 Jolie Minnee Triathlon 12,08 +0.2 m/s13,00
26 Carmen Marzio AV 1923 12,11 +0.4 m/s13,50
27 Lara van 't Klooster Triathlon 12,22 +0.2 m/s12,97
28 Caya Mets Pijnenburg 12,66 +0.4 m/s14,12
29 Carmen Schipper Pijnenburg 12,81 +0.4 m/s13,16
30 Sofie Verhoeven Climax 13,20 +0.2 m/s12,50
Naëll Huijsmans Isala `96 DNS 12,41