Uitslagen Jongens Pupil A1 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Joris Mantel AV 1923 3:20,61 3:25,35
2 Boet van Hove AV Trias 3:27,18 3:29,88
3 Florijn va...der Vliet Pijnenburg 3:31,24 3:29,00
4 Riley Groenbast AV Feniks 3:35,98 3:32,51
5 Jorg Klomp ATH 3:36,01 3:34,30
6 David van der Velden Rotterdam 3:36,44 3:36,73
7 Jitte Ydema Pijnenburg 3:37,67 3:39,93
8 Thygo de Vries Heerenveen 3:38,16 3:41,88
9 Mike van de Vooren HLLS 3:40,76 3:44,04
10 Luc Breton Fit 3:40,92 3:50,10
11 Elihle Tersteeg Nijmegen 3:42,32 3:38,25
12 Detmar Immerzeel Pallas `67 3:42,58 3:53,03
13 Hidde de Jong Fit 3:43,26 3:40,09
14 Casper van Elst AV Phoenix 3:43,70 3:36,36
15 Wessel Eijsermans Eindhoven 3:44,77 3:36,03
16 Twan Goudena Clytoneus 3:45,19 3:45,00
17 Thimo Gisius GACH 3:47,84 3:35,45
18 Manuel Cronie AV Trias 3:50,16 3:43,90
19 Stijn Pelzer ATOP 3:51,57 3:48,79
20 Marouane el Hani AAC 3:53,17 3:49,42
21 Benjamin Johannes AAC 3:54,19 4:00,67
22 Hielke Van...n Kieboom Fit 3:56,15 4:05,06
23 Stijn Dijkslag VAV 4:18,50 4:16,08
Nick Barendse ARV Ilion DNS 3:38,96
Thymo Van ...ivenboden ARV Ilion DNS 4:07,40
Chris de Jong Pijnenburg DNS 3:55,00

Uitslagen Jongens Pupil A2 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Abel Kovacs-Borbas ATH 3:11,97 3:15,66
2 Yvo van den IJssel De Liemers 3:15,86 3:16,67
3 Sam van Keulen Nijmegen 3:18,90 3:26,35
4 Quinten de Vos PAC 3:19,71 3:15,12
5 Ruben Eefting HAC `63 3:20,75 3:25,99
6 Teun Merckx Almere `81 3:21,54 3:27,95
7 Ivar Schiltmans PAC 3:22,61 3:22,15
8 Davey Ouwehand Rijnsoever 3:22,91 3:21,59
9 Joep den Dulk Leiden 3:26,36 3:25,49
10 William van Triest Clytoneus 3:27,18 3:24,27
11 Mart Bijker Heerenveen 3:29,15 3:35,30
12 Mostafa Al-Bayati NEAV 3:29,28 3:29,89
13 Tymen Zwaga De Liemers 3:30,05 3:39,22
14 Koray Yandi Almere `81 3:31,81 3:41,45
15 Max Veerbeek Nijmegen 3:32,32 3:43,88
16 Lars Zuijderduijn Rijnsoever 3:33,31 3:37,20
17 Ilya Nauta Heerenveen 3:35,10 3:42,89
18 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 3:39,01 3:32,52
19 Joppe van Sleeuwen Nijmegen 3:43,48 4:00,63
20 Marco van Gelder PH 3:43,95 3:47,60
21 Thijmen van der Burg AV Hera 3:47,31 3:39,14
22 Maxim van Dorp Fortius 3:51,34 3:49,85
23 Zeb van Elk AV `40 3:54,78 3:45,83
24 Bram Verhoeven Climax 3:57,45 4:10,00
25 Tim Verhagen HLLS 3:57,94 3:52,52
26 Sam van Schaffelaar Pijnenburg 4:11,05 4:01,90
27 Timo Kieft Pijnenburg 4:11,68 4:09,93
28 Quinn Jager Pijnenburg 4:27,47 4:05,62
Ties Oosting AV Trias DNS 3:26,00
Niels Bitter GACH DNS 3:40,56
Noah Schoonhoven AV Atverni DNS 3:24,48

Uitslagen Meisjes Pupil A1 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Maud de Jong AV 1923 3:28,37 3:31,70
2 Anouk Langstraat ATH 3:31,26 3:39,45
3 Zoë Van Gils Rotterdam 3:35,21 3:33,10
4 Iris Rietvelt Pijnenburg 3:38,08 3:42,10
5 Eliza Huizinga Groningen 3:40,90 3:40,93
6 Lieke Jans ATOP 3:43,78 3:50,55
7 Eva Blokland AV Passaat 3:43,99 3:43,56
8 Romy Bendanon Triathlon 3:44,86 3:50,35
9 Ellemeike Visser Heerenveen 3:45,52 4:11,00
10 Naomi Zirschkij SAV 3:45,78 3:57,83
11 Noortje Zwaal Altis 3:47,01 3:43,18
12 Zoey de Vries AV Impala 3:51,42 3:54,24
13 Elin van Dijken AKU 3:52,64 3:54,80
14 Rosalie te...uggencate AV Hera 3:52,67 3:45,92
15 Valerie Savelsberg Eindhoven 3:54,62 4:00,00
16 Saskia De Jong De Liemers 3:55,63 3:50,37
17 Tessa Van Vlaanderen Rotterdam 3:56,13 3:55,28
18 Sofie van Wouwe ATH 4:02,41 3:50,97
19 Tess Kuijer AV Zuidwal 4:05,99 4:01,98
20 Mette van der Veen Pijnenburg 4:08,94 4:09,12
21 Renske Versteeg Pijnenburg 4:13,83 4:17,91
22 Matilda Evoli Almere `81 4:19,46 4:20,00
Inaya Yahyaoui Almere `81 DNS 3:54,39

Uitslagen Meisjes Pupil A2 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Sophie Eikendal Ciko `66 3:12,96 3:19,18
2 Lotte Aerts AVGM 3:23,27 3:27,62
3 Ruby Jansen MPM 3:25,27 3:22,56
4 Britt de Graaf DEM 3:26,09 3:32,70
5 Kiara Sluijpers AVON 3:28,66 3:30,85
6 Maud te Pas AV Zuidwal 3:30,87 3:31,33
7 Nehissa Hendriks AV 1923 3:31,60 3:25,71
8 Floortje Lusthof Olympus `70 3:31,90 3:35,90
9 Jolie Baerveldt AVON 3:32,80 3:43,00
10 Sterre Groosman Pijnenburg 3:35,32 3:44,05
11 Fenna van der Kooij Altis 3:36,44 3:46,35
12 Frederique Jaspers AV 1923 3:37,06 3:52,00
13 Melissa van Keulen VAV 3:37,66 3:39,50
14 Julia Velt GACH 3:37,79 3:34,46
15 Fenne Bijlhouwer Spado 3:40,80 3:45,39
16 Marit Elkerbout Altis 3:43,55 3:42,04
17 Mara Schouw Pijnenburg 3:44,48 3:54,24
18 Jackie Vissers HLLS 3:47,52 3:42,42
19 Eline Gerritsen Climax 3:51,62 3:51,03
20 Esmée Aartsen VAV 3:52,90 3:52,32
21 Doris Thomas AV 1923 3:55,05 3:50,71
22 Madelief Rave AAC 3:57,82 3:52,82
23 Anne Jongedijk AV 1923 3:59,16 3:59,14
24 Mandy Dorresteijn Pijnenburg 4:00,46 4:06,61
25 Sterre van Ewijk AV 1923 4:03,07 4:08,83
26 Lara van 't Klooster Triathlon 4:05,74 3:58,80
27 Carmen Schipper Pijnenburg 4:06,97 4:03,16
28 Femke Veldkamp AV Wijchen 4:08,30 3:59,75
29 Sofie Verhoeven Climax 4:12,99 4:27,00
30 Caitlin Verhaar Pijnenburg 4:19,88 4:12,64
Carmen Marzio AV 1923 DNS 4:08,15
Ròbin Martha PAC DNS 3:32,74
Naëll Huijsmans Isala `96 DNS 3:45,40
Novi Hermus Fortius DNS 3:39,03
Evie de Roos Fit DNF 3:23,33
Julia Dokter Groningen DNF 3:24,20