Uitslagen Jongens Pupil B 40 meter horden

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Iskander Stapel Nijmegen 7,12 -1.4 m/s7,30 78
2 Boris Klaver ARV Ilion 7,22 -1.4 m/s7,22 76
3 Stijn Heitkamp AV `40 7,46 -0.3 m/s--- 71
4 Lars Duijnisveld AV `40 8,13 -0.3 m/s--- 58
5 Milan Tuin AV Sparta 8,20 -0.3 m/s--- 57
6 Finn Elmendorp AV Fortuna 8,57 -1.1 m/s--- 50
7 Bruce Levenswaard AV Fortuna 9,32 -1.4 m/s--- 38
8 Alex Vijfvinkel AV Fortuna 9,42 -1.1 m/s--- 36
9 Davey Smits AV Fortuna 10,69 -1.1 m/s--- 20
Floris Scheepstra Phanos DNS 7,86 0
Ramon Vaandrager CAV Energie DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil C 40 meter horden

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Luuk Loonstra HLLS 7,49 -0.3 m/s8,57 84
2 Daimy van Beek AV Fortuna 7,83 -0.3 m/s--- 76
3 Manuel Heij AV Fortuna 8,40 +0.3 m/s--- 64
4 Niels Koning Leiden 8,45 +0.3 m/s--- 63
5 Scott Ham AV Fortuna 9,13 -0.3 m/s--- 49
Daniel Hall AV Zuidwal DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil Mini 40 meter horden

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Cas Meijer Olympus `70 9,32 +0.0 m/s--- 61
2 Boy van Veen Olympus `70 9,40 +2.2 m/s--- 59
3 Guido van der Hoek Olympus `70 9,83 +0.0 m/s--- 49
4 Finn Duijnisveld AV `40 9,91 +2.2 m/s--- 47
5 Gijs van Tiggelen AV Fortuna 9,99 +0.3 m/s--- 46
6 Ties Hilferink Voorne 10,42 +0.3 m/s--- 37
7 Dion van Beek AV Fortuna 11,25 +0.3 m/s--- 22
8 Sjoerd Amsing Voorne 11,44 +0.0 m/s--- 19
9 Jesse Schouten Fortius 11,59 +2.2 m/s--- 17

Uitslagen Meisjes Pupil B 40 meter horden

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Julia Crins ARV Ilion 6,89 -0.2 m/s7,07 91
2 Jennecy Prokop Phanos 7,66 +0.3 m/s--- 74
3 Emma Le Blansch Hollandia 7,79 +0.4 m/s--- 71
4 Eliza van Velthoven AV Sparta 8,07 -0.2 m/s--- 65
5 Julia De Graaf AV Fortuna 8,41 +0.4 m/s--- 58
6 Dagmar Bovendeert AV Fortuna 8,59 +0.3 m/s--- 55
7 Emma ten Hout AV Fortuna 8,62 +0.4 m/s--- 54
8 Zione Caundy AV Fortuna 8,74 -0.2 m/s--- 52

Uitslagen Meisjes Pupil C 40 meter horden

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Fleur Favre Leiden 7,52 +0.3 m/s--- 98
2 Keisha Jansen Scorpio 8,14 +1.2 m/s7,50 81
3 Romy Yasar AV `40 8,21 +0.7 m/s--- 79
4 Tess Aerts AVGM 8,30 +1.2 m/s--- 77
5 Jasmijn Meewisse AV `40 8,35 -0.6 m/s--- 76
6 Elyn Stoop AV Fortuna 8,37 +0.7 m/s--- 75
7 Rianne Hilferink Voorne 8,47 +1.2 m/s--- 73
8 Floor Eelkema Scorpio 8,79 +0.3 m/s--- 65
9 Lisette Keijzer AV Fortuna 8,86 -0.6 m/s--- 63
10 Sena Balaban AV Fortuna 8,91 -0.6 m/s--- 62
11 Danira Reis AV Sparta 9,03 +0.7 m/s--- 60
12 Senna Van der Kruit Spark 9,06 +0.3 m/s--- 59
13 Ashley Levenswaard AV Fortuna 10,41 +0.9 m/s--- 32
14 Tess Verheezen AV Fortuna 10,93 +0.9 m/s--- 24

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 40 meter horden

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Sophia de Kort Leiden 8,84 -0.1 m/s--- 82
2 Linde Crins ARV Ilion 9,25 -0.1 m/s--- 71
3 Naina Valencia Olympus `70 9,81 -0.7 m/s--- 56
4 Suzanne Van der Ende AV Fortuna 10,24 -0.7 m/s--- 45
5 Iris van Veen Olympus `70 10,75 -0.7 m/s--- 34
6 Julia ten Hout AV Fortuna 11,09 -0.1 m/s--- 28