Uitslagen Jongens Pupil B Vortexwerpen

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Aron de Vos Delta Sport 12,59 13,76 13,91 13,91 --- 44
2 Djarfin van Leeuwen FLKK 13,87 12,19 10,00 13,87 --- 44
3 Ruben Pelle Spado 12,93 9,85 9,16 12,93 --- 40
4 Bruce Levenswaard AV Fortuna 11,68 11,94 9,93 11,94 16,00 36
5 Nathan Kuster Spado 10,36 10,15 X 10,36 --- 29
6 Thijs van der Vegt Delta Sport 9,12 9,26 4,57 9,26 --- 25
7 Jesse Haars AV Fortuna 6,02 8,78 7,82 8,78 --- 23
8 Xavi Maas Spado 7,25 X 7,41 7,41 --- 17
Stijn Bolders Spado - DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil C Vortexwerpen

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Mike van Poorten RK HAV 8,48 5,73 7,19 8,48 --- 26
2 Yaël Gravestein FLKK 7,94 5,66 7,45 7,94 --- 23
3 Rex Schoonen Delta Sport 6,10 5,61 6,81 6,81 --- 18
4 Tim Zweedijk Delta Sport 6,57 X 6,78 6,78 --- 17
5 Thijs Jonker Delta Sport 4,15 5,20 5,01 5,20 --- 10
6 Damian Boot Delta Sport 4,10 5,09 X 5,09 --- 9

Uitslagen Jongens Pupil Mini Vortexwerpen

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Sem de Vos Delta Sport X 6,89 6,65 6,89 --- 24

Uitslagen Meisjes Pupil B Vortexwerpen

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Jennecy Prokop Phanos 13,96 X 13,59 13,96 --- 49
2 Marjolein ...roeneveld RK HAV 10,61 9,13 9,86 10,61 --- 33
3 Sabine van der Vloet RK HAV 9,36 8,05 8,26 9,36 --- 27
4 Puk Noot Delta Sport X 7,76 3,84 7,76 --- 20
5 Kyra Slinger FLKK 4,48 5,26 5,30 5,30 --- 9
Yente van den Aarsen FLKK - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C Vortexwerpen

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Imke Euser DNMC 8,54 6,86 7,98 8,54 --- 30
2 Roos Vos Delta Sport X 5,18 8,38 8,38 --- 29
3 Fay Keijzer Spado 7,66 6,59 6,10 7,66 --- 25
4 Senna Schuit SCSP 6,34 X 5,41 6,34 --- 18
5 Julie Bolier Delta Sport 5,50 3,51 5,30 5,50 --- 13
6 Jet Verboom Delta Sport 4,82 5,30 5,30 5,30 --- 12
7 Evi van Lint Delta Sport 4,92 4,26 4,47 4,92 --- 10
8 Ashley Levenswaard AV Fortuna 2,84 4,50 3,89 4,50 6,93 8
9 Aimee de Kraker DNMC 4,39 3,16 4,02 4,39 --- 7

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Vortexwerpen

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Julia Schilperoordt Delta Sport 2,99 3,18 3,18 --- 1
2 Fayenne Munten AV Passaat 2,09 3,02 3,14 3,14 --- 1
3 Maila Peeters SCSP 2,77 2,77 --- 0
Malou Kuijten Delta Sport - DNS --- 0