Uitslagen Jongens Junior A Kogelstoten 6 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Ivar van de Wege SCSP 10,21 9,13 9,62 10,21 --- 498
2 Jaimy Schraauwen THOR 8,49 7,66 9,24 9,24 --- 440

Uitslagen Jongens Junior B Kogelstoten 5 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Jim van Mook THOR 10,33 10,10 10,33 10,33 10,32 505
2 Abdul Kamara THOR 5,74 6,10 6,49 6,49 --- 277
3 Jesse Wernsing Delta Sport 5,44 5,83 5,50 5,83 --- 239

Uitslagen Jongens Junior C Kogelstoten 4 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Erick Könst AV Haarlem 10,38 X 9,70 10,38 --- 541
2 Ryan Karelse AV `56 9,35 9,25 9,40 9,40 --- 493
3 Andrew Garcia THOR 7,39 7,68 7,25 7,68 --- 404
4 Obbe Voorderhaak THOR 7,63 7,34 7,21 7,63 --- 401
5 Gijs Houben THOR X 6,02 5,56 6,02 --- 307
6 Ralph de Maat SCSP 5,45 5,11 5,38 5,45 --- 271

Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Jeffrey Rijkhals DNMC 8,27 9,63 7,10 9,63 --- 505
2 Daan Schuit SCSP 8,26 8,61 8,51 8,61 --- 453
3 Remco de Baar AV `56 6,77 7,03 7,64 7,64 --- 402
4 Mink Tebbens THOR 6,13 5,85 6,73 6,73 --- 350
5 Kasper Koopman DNMC 6,55 6,48 5,99 6,55 --- 339
6 Cas van Wesel THOR 5,62 5,69 6,13 6,13 --- 314
7 Nino vd Berg AV `56 5,52 6,03 6,12 6,12 --- 313
8 Twan Kabbedijk Delta Sport 5,17 6,09 X 6,09 --- 312
9 Sem Euser DNMC 5,61 5,17 X 5,61 --- 281
10 Benjamin Pijnen SCSP 4,75 5,29 5,24 5,29 --- 261
11 Yarmein van Leeuwen FLKK 4,71 5,20 5,25 5,25 --- 258
12 Koen Steenblok AV `56 4,76 4,86 5,04 5,04 --- 244
13 Maxim van den Heuvel FLKK 4,85 4,32 4,09 4,85 --- 231
14 Luuk van Zielst FLKK 4,53 4,84 3,73 4,84 --- 230
15 Bram van de Putte FLKK 4,83 4,17 X 4,83 --- 230
16 Fabian de Maat SCSP 4,54 4,25 4,70 4,70 --- 220
Jude Khalil THOR - DNS 5,47 0

Uitslagen Jongens Pupil A1 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Ruben van Roosmalen Fortius 5,11 5,17 6,21 6,21 --- 419
2 Tom Flikweert Delta Sport 5,29 5,94 5,90 5,94 --- 402
3 Yerne Biesterveld Fortius 4,97 5,12 5,59 5,59 --- 380
4 Marvin Ranshuijsen Delta Sport 5,22 4,51 4,78 5,22 --- 356
5 Geordano Margaritha FLKK 4,71 3,91 5,00 5,00 --- 341
6 Piet den Ouden Delta Sport 3,88 3,65 3,73 3,88 --- 260
7 Sven van Poorten RK HAV 3,20 3,17 3,52 3,52 --- 232

Uitslagen Jongens Pupil A2 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Luca Ton DNMC 6,66 7,14 6,51 7,14 --- 474
2 Bjarne Maas Spado 7,07 7,07 6,71 7,07 --- 470
3 Max Pelle Spado 4,95 4,62 5,26 5,26 --- 359

Uitslagen Meisjes Junior A Kogelstoten 4 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Nadine De Rijke Delta Sport X 8,96 8,25 8,96 --- 462

Uitslagen Meisjes Junior B Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Mijke Kooiker AV `56 6,94 6,95 7,30 7,30 --- 354
2 Maud Pellaers AV `56 7,02 7,09 7,06 7,09 --- 341
3 Veerle Smits AV `56 6,86 6,38 6,33 6,86 --- 326
4 Chimène Kamp AV `56 6,26 6,56 6,37 6,56 --- 307
5 Esmee Lamers THOR 6,20 5,98 6,07 6,20 --- 284

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Shanna Haars AV Fortuna 9,37 8,52 8,94 9,37 --- 492
2 Eva van Mook THOR 8,42 8,37 8,41 8,42 --- 443
3 Romy van Rijswijk THOR 7,24 7,28 7,59 7,59 --- 399
4 Ilse Goudswaard Delta Sport 5,85 5,91 5,91 5,91 --- 300
5 Fleur Leenheer Delta Sport 5,01 5,46 5,80 5,80 --- 293
6 Sanne de Baar AV `56 5,69 5,25 5,07 5,69 --- 287
7 Iris Coljee THOR 5,17 5,61 5,16 5,61 --- 281
Isabella Hulsken Delta Sport - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten 2 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Amy de Graaf AV `56 9,27 9,52 9,51 9,52 --- 499
2 Brittany Cools THOR 8,33 8,90 8,55 8,90 --- 468
3 Noortje Lambregts THOR 7,56 7,51 7,43 7,56 --- 397
4 Yasmine de Kraker DNMC 6,36 6,96 7,11 7,11 --- 372
5 Isabel van Otzel Delta Sport 6,48 6,37 6,53 6,53 --- 338
6 Britt van der Maas Delta Sport X 5,96 6,52 6,52 --- 338
7 Yara Karelse AV `56 5,93 6,38 6,23 6,38 7,27 329
8 Femke Berrevoets Delta Sport 5,24 5,82 5,55 5,82 --- 295
9 Puck Berrevoets Delta Sport 5,66 5,64 5,59 5,66 --- 285
10 Guusje Beije Delta Sport 5,25 5,58 4,95 5,58 --- 279
11 Alexandra ...r Weijden FLKK 5,44 5,07 5,55 5,55 --- 278

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Rosa Schilperoordt Delta Sport 6,18 5,16 6,01 6,18 --- 417
2 Mila van Mook THOR 6,06 5,29 5,23 6,06 --- 410
3 Maud Lambregts THOR 4,28 4,08 4,45 4,45 --- 303
4 Jasmijn Vos Delta Sport 3,34 3,87 4,44 4,44 --- 302
5 Tessa Noom Spado 3,99 4,36 X 4,36 --- 296
6 Sophie van de Putte FLKK 2,81 3,25 X 3,25 --- 210
Amber Flikweert Delta Sport - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Georgina Blaine Spado 7,25 6,60 6,79 7,25 --- 480
2 Chloé Zerbib DNMC 6,38 6,34 6,92 6,92 --- 461
3 Tinka Fokke Spado 5,70 6,37 6,79 6,79 --- 453
4 Fenne Bijlhouwer Spado 6,62 6,62 6,39 6,62 --- 443
5 Brigitte de Geus AV `56 6,16 6,16 5,52 6,16 6,33 416
6 Charlotte Visser DNMC 5,82 5,55 5,82 5,82 --- 395
7 Maud Struijk Delta Sport 5,39 5,15 5,48 5,48 --- 373
8 Demi Peeters SCSP 4,95 5,06 5,43 5,43 --- 370
9 Louise Peul Delta Sport 4,28 5,00 5,11 5,11 --- 349
10 Lieke Goudswaard Delta Sport 4,89 4,85 5,00 5,00 --- 341
11 Lobke Bouman RK HAV 4,17 4,44 5,00 5,00 --- 341
12 Ilse van den Aarsen FLKK 4,14 2,60 4,11 4,14 --- 280