Uitslagen Jongens Junior A 60 meter

# Naam ResOBP
1 Shaquille Haverkamp Rotterdam 6,97 6,76
2 Levi Hazes AV 1923 7,01 7,10
3 Remly Vry Phanos 7,17 7,30
4 Léon Mak De Gemzen 7,31 7,33
4 Lauri Hulleman DVTR 7,31 7,35
6 Mischa Lips ARV Ilion 7,40 7,28
7 Kristian Mos Heerenveen 7,41 7,45
8 Guus Nijkamp Spado 7,43 7,33
9 Tiemen Pulles DVTR 7,45 ---*
10 Thom Clemens HLLS 7,46 ---*
11 Gijs van Beilen AV PEC 1910 7,47 7,49
12 David Thommassen AV Sprint 7,48 7,51
13 Jahmal Kusmus Eindhoven 7,53 7,62
14 Ole van der Horst Eindhoven 7,54 7,42
15 Robin Spoor AV Sparta 7,57 7,47
15 Bjorn Sloot AL73 7,57 7,64
17 Danilo Ogunseri Nijmegen 7,59 7,51
18 Twan Duvigneau AL73 7,64 7,60
19 Rick Hollestelle Altis 7,65 7,56
20 Leroy Molenaar AV Gelre 7,79 8,02
21 Rens Hoogendorp GVAC 7,88 7,84
Stan Ritzer Flevo Delta DQ 7,19
Bart Schaper HLLM --- 7,68

Uitslagen Jongens Junior B 60 meter

# Naam ResOBP
1 Mark Heiden PAC 7,34 7,39
2 Brett Duff AV Sparta 7,36 7,43
3 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 7,46 7,70
4 Marnix van der Burg Leiden 7,50 7,47
5 Benjamin van Altena Phanos 7,51 7,84
6 Mees Kappert AV Salland 7,56 7,53
7 Julian Van Meggelen De Spartaan 7,58 7,59
8 Pim Weghorst MPM 7,64 7,66
9 Quinten van der Elst Parthenon 7,65 7,61
10 Youri Fransen GACH 7,71 8,00
11 Bas Westerbroek AV34 7,75 7,85
12 Aleksander...arnatskiy Groningen 7,80 7,92
13 Freek Moll AV Jahn II 7,81 8,30
14 Marten Prince Altis 7,88 7,81
15 Bas Meeuwenoord De Spartaan 7,92 7,71
16 Ton van Mameren Altis 7,95 7,94
17 Cillian Willems AV Suomi 7,97 7,80
18 Hugo Schouten Hanzesport 8,10 8,35
19 Tim de Greef Altis 8,27 ---*
20 Noud van de Mast AV34 8,34 7,82
21 Niels Altena Hanzesport 8,44 ---*
Marvens Bruinsma Heerenveen DQ 7,75
Henrique Verhulst AV Sparta DQ 8,01
Jesse van Heijningen AV34 DQ 7,77

Uitslagen Masters Mannen 60 meter

# Naam ResOBP
1 Elliot Oti PH 7,65 7,57
2 Richard Achterberg VAV 7,73 7,64
3 Richard van Delft GACH 7,79 7,81
4 Stijn te Hennepe Leiden 8,03 8,01
5 Erdal Beltan AV34 8,26 ---*
6 Ron Eijkenboom AV34 8,72 8,46

Uitslagen Masters vrouwen 60 meter

# Naam ResOBP
1 Mariet Hefting HLLS 9,50 9,68
Elleke Steenbergen DVTR DQ 8,24

Uitslagen Meisjes Junior A 60 meter

# Naam ResOBP
1 Amina Schellekens Phanos 8,75 ---*
2 Dorine Huisman AV Atverni 8,79 8,75
3 Emma Beekman DVTR 8,89 8,74
Lisa Withagen SPWS DNS 8,56

Uitslagen Meisjes Junior C 60 meter

# Naam ResOBP
1 Miro Vlasman Phanos 8,10 7,91
2 Isabel van den Berg Phanos 8,11 8,14
3 Rosella van Keulen VAV 8,18 8,03
4 Maureen Louws AV NOP 8,25 8,48
5 Coos Veldpaus HLLS 8,31 8,25
6 Shantell Kwofie GACH 8,34 8,29
7 Fenna Achterberg VAV 8,39 8,26
8 Ilse Hogeveen HLLM 8,45 8,28
9 Dilay Yandi GACH 8,46 8,35
10 Charlotte Buwalda Phanos 8,53 8,58
11 Antonia Benevento Phanos 8,56 8,52
12 Romee van Dam Startbaan 8,57 8,30
13 Kira Hendriks SPWS 8,60 8,75
14 Rosalie B...nenpoorte AV Salland 8,61 8,50
15 Linde van Dijken VAV 8,63 8,77
16 Alyshia Kavehercy NEAV 8,65 8,48
16 Jelena Storm Almere `81 8,65 ---*
16 Suus van Schaik VAV 8,65 8,73
19 Sabrina Cruden AV Lionitas 8,66 8,55
20 Eline Ruige AV Lionitas 8,67 8,67
21 Evelien va...Houweling De Gemzen 8,72 8,75
22 Esra Nijzing ACO 8,73 8,50
23 Lana Broers AV Hylas 8,76 8,82
24 Kim Lutgendorp Almere `81 8,81 8,92
25 Babs Koeman AV Haarlem 8,82 8,90
26 Nikita Nie Groningen 8,86 8,60
27 Meike Leenders VAV 8,90 8,98
28 Maartje R...senschoon GVAC 8,92 8,79
29 Najila Donata PAC 8,94 8,89
30 Jonne Rode SPWS 8,98 9,02
31 Jinte Braas SAV 9,04 9,09
32 Lotte Slomp AAC `61 9,05 8,81
33 Marit Staal Heerenveen 9,06 9,20
34 Anke Binnema Heerenveen 9,07 8,88
35 Isabel van Houweling De Gemzen 9,08 8,74
36 Ruth Zijlstra Heerenveen 9,16 9,00
37 Ella de Bruijne Phanos 9,19 9,46
38 Milou van den Berg Phanos 9,27 9,24
38 Hannah Moll AV Jahn II 9,27 9,22
40 Jildou Binnema Heerenveen 9,36 9,33
40 Sydney Kempers AL73 9,36 9,24
42 Nanou Hofmann Heerenveen 9,47 9,53
43 Vera Lutgendorp Almere `81 9,53 9,34
44 Tess van Zuilen Phanos 9,62 9,90

Uitslagen Senioren mannen 60 meter

# Naam ResOBP
1 Devron Jepma PAC 6,93 6,71
2 Elvis Afrifa AV 1923 6,94 6,89
3 Jamiro Elabeidi Leiden 6,95 6,89
4 Roelf Bouwmeester AV Jahn II 6,99 6,87
5 Leon ten Klooster AV PEC 1910 7,04 7,20
6 Wicher Nijkamp Spado 7,10 7,19
7 Rodney Hoogterp AV Impala 7,11 7,01
8 Dani Nivillac Nijmegen 7,15 7,18
9 Rutger Bien AV 1923 7,18 7,19
10 Jordy Visscher AV PEC 1910 7,24 7,23
11 Ezra Amokwandoh AV 1923 7,25 7,28
12 Thomas Reijnders Altis 7,26 7,18
13 Ranki Oberoi Rotterdam 7,28 7,20
13 Delano Van Orsouw Nijmegen 7,28 7,45
15 Menno Blom AV 1923 7,35 7,26
16 Stijn van Weegberg Leiden 7,36 7,30
17 Floris Aarts AV 1923 7,39 7,36
18 Rogier Janssen AV34 7,40 7,25
19 Niels Verheugd AV Sprint 7,46 7,41
20 Bram van der Jagt AV 1923 7,48 7,41
20 Pelle Gelderblom Zeeland 7,48 7,38
22 Dennis de Groot HLLS 7,49 7,55
23 Wouter Olthof VTLS 7,51 7,35
24 Erik Husemeier AV Aalsmeer 7,52 ---*
24 Kevin Damstra AV Sprint 7,52 7,35
26 Nick van Schagen Leiden 7,62 7,40
27 Stefan De Vries AAC 7,64 7,71
28 Wim Vonk Altis 7,65 7,51
29 Marco Jansen AV Phoenix 7,68 7,50
30 Johnny van...hooneveld AV 1923 7,72 7,63
31 Levi Vloet Nijmegen 7,88 7,75
32 Jelmar Bos Almere `81 7,94 7,75
33 Rick Heuvel MPM 7,98 7,96
34 Tim van der Heide AV 1923 8,02 ---*
35 Freek Diets Altis 8,08 7,94
36 Lars Diets Altis 8,44 8,14
Muus Evers AAC DNS ---*