Uitslagen Jongens Junior A Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Jarin van der Kooi AV Impala 12,64 ---
2 Matthijs Bouma AV Impala 8,26 ---

Uitslagen Jongens Junior B Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Bas Hemme SPWS 11,40 ---
2 Johan Polet AV Impala 7,96 8,39

Uitslagen Jongens Pupil B Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 7,73 --- 506
2 Iskander Stapel Nijmegen 6,40 6,27 430
3 Ties van der Helm Fivelstreek 5,59 --- 380
4 Ramon Ruiz MPM 5,10 --- 348
5 Brian Kuper ChiTA 5,08 --- 347
6 Bastiaan Beekman AV Aquilo 4,91 --- 335
7 Niek Groenboom Groningen 4,55 --- 310
8 Boris Klaver ARV Ilion 4,49 6,46 306
9 Quinten Hulshof Fivelstreek 4,45 --- 303
10 Nathan Weishaupt AV Aquilo 4,41 --- 300
11 Milan Krul SPWS 4,21 --- 285
12 Stijn Kats Groningen 3,88 --- 260
13 Thijmen Lub Groningen 3,83 --- 256
14 Jesse Pors ChiTA 3,82 --- 256
15 Aaron van Loo AV Aquilo 3,79 --- 253
16 Yuri van 't Hoog AAC `61 3,76 --- 251
17 Sander Meijer AV Jahn II 3,73 --- 249
18 Xander Schippers AV Jahn II 3,35 --- 218
19 Reno Bruins AAC `61 3,33 --- 216
20 Jayden Kuilman Fivelstreek 3,30 --- 214
21 Jasper Drenth ChiTA 3,25 --- 210
22 Rens Doornbos Fivelstreek 2,99 --- 187
23 Maas van der Ham Groningen 2,77 --- 168
24 Nils ter Steege Groningen 2,75 --- 166

Uitslagen Masters Mannen Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Geert De Lange SPWS 11,39 ---
2 Benny Tapken SV Veendam 10,56 ---
3 Vince Cairo SV Veendam 10,15 11,00
4 Jack Lubberman SPWS 8,84 ---
5 David Bakker ChiTA 8,45 ---
6 Ferdinand Hemme SPWS 6,75 ---

Uitslagen Masters Vrouwen Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Heidi Wiechers AV Jahn II 8,00 ---
2 Denise van...en-Morris GACH 7,49 ---
3 Rita Moll AV Jahn II 6,80 ---

Uitslagen Meisjes Junior A Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Anneloes Wonink Groningen 12,62 ---
2 Kirsten Kerkhof Spartacus 9,04 ---
3 Noa Knip Spartacus 8,37 8,68

Uitslagen Meisjes Junior B Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Nikki Boon Flevo Delta 13,76 ---
2 Isabeau Leegwater Groningen 9,56 ---
3 Bernadet Bos ChiTA 7,74 ---

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Maud Visscher Groningen 11,04 ---
2 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 10,96 ---
3 Isabel van Houweling De Gemzen 10,62 ---
4 Hannah Moll AV Jahn II 9,05 ---
5 Samarijn Pluijmert AAC `61 8,37 ---
6 Martje ter Doest AV Impala 8,27 7,59
7 Celine Dijkstra AAC `61 8,22 ---
8 Loes Rode SPWS 7,80 ---
9 Suusje Berkenbosch De Gemzen 7,69 8,13
10 Alyssa Bulthuis AV Impala 7,62 7,11
11 Sophie Le Blansch Hollandia 7,28 8,01
12 Maud Van Bentem AV NOP 7,19 ---
13 Esmee de Vries SPWS 6,70 ---
14 Nina Thomas Groningen 6,66 ---
15 Jill Uilhoorn Fivelstreek 6,55 ---
16 Renske Hanekamp De Gemzen 6,17 ---
17 Amarins Loonstra AV Impala 5,89 ---
18 Wendy Kuiper SPWS 5,88 ---
19 Tess Gerdes SPWS 5,82 6,52
20 Helen de Vries AV Jahn II 5,12 ---
21 Eline Geertsema AV Aquilo 4,82 ---
22 Lisa Komduur SPWS 4,66 ---

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Inez Keun Groningen 6,08 7,00 411
2 Meike Huistra Heerenveen 5,92 --- 401
3 Fieke Sportel Groningen 5,44 --- 370
4 Suzanne de Jong AV Jahn II 4,97 --- 339
5 Eliza Huizinga Groningen 4,59 3,90 313
6 Jinte van der Aa SPWS 4,44 --- 302
7 Inke Meijer AV Aquilo 4,23 --- 287
8 Jara Heppener HRRR 4,16 --- 281
9 Ammerens v...der Ploeg AV Impala 4,14 --- 280
10 Pascale Kruiter Groningen 3,97 --- 267
11 Zoey de Vries AV Impala 3,86 --- 259
12 Marlijn Bierma Fivelstreek 3,81 --- 255
13 Nesrine Tammes AAC `61 3,79 --- 253
14 Liselot Smit Groningen 3,78 --- 253
15 Hannah van Elselo AV Impala 3,32 --- 215
16 Marith Stel AV Jahn II 3,22 --- 207
17 Jara De Boer Groningen 3,20 --- 205
18 Rachida Moussa AV Jahn II 2,65 --- 156
19 Marije van...aalduinen Groningen 2,43 --- 135
20 Roos Wekema Groningen 2,39 --- 132
21 Pilar Lindeman ChiTA 1,82 --- 72
Lorraine v...er Meulen AAC `61 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Emma Le Blansch Hollandia 6,14 6,80 415
2 Puck Voors SPWS 5,12 --- 349
3 Suze van Driel AAC `61 4,32 --- 293
4 Lois Richardson Heerenveen 4,26 --- 289
5 Sophie de Haas SAV 4,21 --- 285
6 Evy Eising ARV Ilion 4,00 --- 269
7 Zonne Hozee SPWS 3,76 --- 251
8 Carlijn Etting AAC `61 3,75 --- 250
9 Elise Hesling Fivelstreek 3,72 --- 248
10 Jennecy Prokop Phanos 3,39 --- 221
11 Kirsten Wever AV Jahn II 3,20 --- 205
12 Nienke Veldthuis SPWS 3,07 --- 194
13 Lieke Ottevanger AAC `61 3,01 --- 189
14 Lotte Smith AV Aquilo 3,00 --- 188
15 Marjolie Spelde SV Veendam 2,84 --- 174
16 Elin Zwikker SPWS 2,80 --- 170
17 Anouk Huisman Groningen 2,78 --- 168
18 Hester Bruins ChiTA 2,72 --- 163
19 Lindsey Kuil AV Aquilo 2,59 --- 151
20 Manon Delhaas AV Aquilo 2,52 --- 144
21 Sofie Venema AAC `61 2,35 --- 128
22 Rianne Kuiper AV Aquilo 2,11 --- 103
Fay Prins SPWS DNS --- 0
Florine Kruiter Groningen DNS --- 0

Uitslagen Senioren mannen Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Martin Meijer AV Jahn II 9,69 ---
2 Martin Lunenborg SPWS 9,51 10,10
3 Sebastiaan Rep ChiTA 6,82 ---

Uitslagen Senioren vrouwen Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Charlene Okken Groningen 14,60 14,92