Uitslagen Jongens Junior A Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jarin van der Kooi AV Impala 1,70 ---

Uitslagen Jongens Junior B Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Johan Polet AV Impala 1,45 1,40

Uitslagen Jongens Pupil B Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Boris Klaver ARV Ilion 1,20 1,25 489
2 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 1,15 --- 452
3 Ramon Ruiz MPM 1,00 --- 342
3 Iskander Stapel Nijmegen 1,00 1,15 342
5 Quinten Hulshof Fivelstreek 0,95 --- 306
5 Ties van der Helm Fivelstreek 0,95 --- 306
5 Sander Meijer AV Jahn II 0,95 --- 306
8 Jayden Kuilman Fivelstreek 0,90 --- 269
8 Milan Krul SPWS 0,90 --- 269
8 Stijn Kats Groningen 0,90 0,75 269
8 Niek Groenboom Groningen 0,90 --- 269
8 Maas van der Ham Groningen 0,90 --- 269
8 Brian Kuper ChiTA 0,90 --- 269
8 Jasper Drenth ChiTA 0,90 --- 269
15 Nathan Weishaupt AV Aquilo 0,85 --- 232
15 Aaron van Loo AV Aquilo 0,85 --- 232
15 Yuri van 't Hoog AAC `61 0,85 --- 232
15 Jesse Pors ChiTA 0,85 --- 232
19 Reno Bruins AAC `61 0,80 --- 196
19 Nils ter Steege Groningen 0,80 --- 196
19 Thijmen Lub Groningen 0,80 --- 196
22 Xander Schippers AV Jahn II 0,75 --- 159
23 Rens Doornbos Fivelstreek 0,70 --- 122
23 Bastiaan Beekman AV Aquilo 0,70 --- 122

Uitslagen Jongens Pupil Mini Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Samuel Hesling Fivelstreek 0,85 --- 232
2 Matthijs Veldthuis SPWS 0,80 --- 196
3 Roan van Loo AV Aquilo 0,75 --- 159
4 Jorrit Riemeijer AV Aquilo 0,70 --- 122

Uitslagen Masters Mannen Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Bram Misker SPWS 1,60 ---
2 Jack Lubberman SPWS 1,50 ---
3 Geert De Lange SPWS 1,45 ---
4 Vince Cairo SV Veendam 1,30 1,55

Uitslagen Masters Vrouwen Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Marlou Klaver Nijmegen 1,35 1,39
Denise van...en-Morris GACH DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior A Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Rianne Kerkhof Spartacus 1,40 ---

Uitslagen Meisjes Junior B Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Chaïra Valerius AV Impala 1,55 ---
2 Yassine Bulthuis AV Impala 1,50 1,45
3 Maaike Geerling HAC `63 1,45 ---
4 Janiek Fennema ChiTA 1,40 ---

Uitslagen Meisjes Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Annabel Paul AV Jahn II 1,45 1,35
2 Inge-Esmee Drent AV Jahn II 1,30 ---
2 Nina de Haes HAC `63 1,30 ---
4 Zoë Miedema HRRR 1,25 ---
4 Eva Martens Groningen 1,25 ---

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Meike Huistra Heerenveen 1,20 --- 489
1 Fieke Sportel Groningen 1,20 --- 489
3 Ammerens v...der Ploeg AV Impala 1,05 --- 379
3 Suzanne de Jong AV Jahn II 1,05 --- 379
3 Jinte van der Aa SPWS 1,05 --- 379
6 Zoey de Vries AV Impala 1,00 --- 342
6 Eliza Huizinga Groningen 1,00 1,16 342
6 Roos Wekema Groningen 1,00 --- 342
6 Liselot Smit Groningen 1,00 --- 342
6 Pascale Kruiter Groningen 1,00 --- 342
11 Marlijn Bierma Fivelstreek 0,95 --- 306
11 Jara Heppener HRRR 0,95 --- 306
11 Inez Keun Groningen 0,95 1,05 306
11 Jara De Boer Groningen 0,95 --- 306
15 Inke Meijer AV Aquilo 0,90 --- 269
15 Nesrine Tammes AAC `61 0,90 --- 269
15 Pilar Lindeman ChiTA 0,90 --- 269
18 Marith Stel AV Jahn II 0,85 --- 232
19 Hannah van Elselo AV Impala 0,80 --- 196
19 Rachida Moussa AV Jahn II 0,80 --- 196
19 Marije van...aalduinen Groningen 0,80 --- 196
Lorraine v...er Meulen AAC `61 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Kirsten Wever AV Jahn II 1,05 --- 379
1 Puck Voors SPWS 1,05 --- 379
3 Jennecy Prokop Phanos 1,00 --- 342
3 Emma Le Blansch Hollandia 1,00 1,05 342
3 Elise Hesling Fivelstreek 1,00 --- 342
3 Sophie de Haas SAV 1,00 --- 342
3 Suze van Driel AAC `61 1,00 --- 342
8 Lois Richardson Heerenveen 0,95 --- 306
8 Zonne Hozee SPWS 0,95 --- 306
10 Evy Eising ARV Ilion 0,90 --- 269
10 Lotte Smith AV Aquilo 0,90 --- 269
10 Lieke Ottevanger AAC `61 0,90 --- 269
10 Carlijn Etting AAC `61 0,90 --- 269
10 Sofie Venema AAC `61 0,90 --- 269
10 Nienke Veldthuis SPWS 0,90 --- 269
16 Manon Delhaas AV Aquilo 0,85 --- 232
16 Elin Zwikker SPWS 0,85 --- 232
16 Anouk Huisman Groningen 0,85 --- 232
19 Rianne Kuiper AV Aquilo 0,80 --- 196
19 Lindsey Kuil AV Aquilo 0,80 --- 196
21 Marjolie Spelde SV Veendam 0,75 0,80 159
22 Hester Bruins ChiTA 0,60 --- 49
Fay Prins SPWS DNS --- 0
Florine Kruiter Groningen DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Esmee Noordhoek Fivelstreek 0,90 --- 269
2 Iva Prins SPWS 0,75 --- 159
3 Lotte Lubberman SPWS 0,70 --- 122
4 Yinthe Stel AV Jahn II 0,65 --- 86
5 Xandora Hulshof Fivelstreek 0,60 --- 49

Uitslagen Senioren mannen Hoogspringen

# Naam ResOBP
Ronald Hinrichs AV Jahn II DNS ---

Uitslagen Senioren vrouwen Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten