Uitslagen Jongens Pupil B 600 meter

# Naam ResOBP
1 Iskander Stapel Nijmegen 2:14,1h 2,13
2 Milan Krul SPWS 2:17,3h ---
3 Sander Meijer AV Jahn II 2:25,8h ---
4 Brian Kuper ChiTA 2:27,6h ---
5 Maas van der Ham Groningen 2:28,7h ---
6 Jayden Kuilman Fivelstreek 2:30,0h ---
7 Niek Groenboom Groningen 2:34,9h ---
8 Jasper Drenth ChiTA 2:39,3h ---
9 Stijn Kats Groningen 2:40,3h 2:45,16
10 Thijmen Lub Groningen 2:40,7h ---
11 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 3:00,00 ---
12 Boris Klaver ARV Ilion 4:00,00 2:08,78
13 Ties van der Helm Fivelstreek 5:00,00 ---
14 Ramon Ruiz MPM 6:00,00 ---
15 Yuri van 't Hoog AAC `61 7:00,00 ---
16 Reno Bruins AAC `61 8:00,00 ---
17 Aaron van Loo AV Aquilo 9:00,00 ---
18 Quinten Hulshof Fivelstreek 10:00,00 ---
19 Nathan Weishaupt AV Aquilo 11:00,00 ---
20 Bastiaan Beekman AV Aquilo 12:00,00 ---
21 Rens Doornbos Fivelstreek 13:00,00 ---
Jesse Pors ChiTA DNS ---

Uitslagen Jongens Pupil Mini 600 meter

# Naam ResOBP
1 Jorrit Riemeijer AV Aquilo 2:47,0h ---
2 Samuel Hesling Fivelstreek 2:48,2h ---
3 Roan van Loo AV Aquilo 3:11,0h ---
4 Matthijs Veldthuis SPWS 3:16,0h ---

Uitslagen Meisjes Junior D 600 meter

# Naam ResOBP
1 Sarah de Vries AV Impala 2:03,77 2:05,82
2 Tess Jaarsma HRRR 2:03,85 ---
3 Maud Visscher Groningen 2:05,09 1:53,88
4 Jill Uilhoorn Fivelstreek 2:06,07 ---
5 Renske Lolkema Groningen 2:08,86 ---
6 Nina Van Halen AAC 2:09,68 ---
7 Madelief Bolhuis Groningen 2:12,06 ---
8 Celine Dijkstra AAC `61 2:16,63 ---
9 Sophie Le Blansch Hollandia 2:17,47 2:09,00
10 Francine V...der Stoop De Gemzen 2:17,65 ---
11 Merle Leinenga Groningen 2:18,24 ---
12 Nina Thomas Groningen 2:19,44 ---
13 Eline Geertsema AV Aquilo 2:20,39 ---
14 Samarijn Pluijmert AAC `61 2:20,40 ---
15 Marieke de Jong Groningen 2:22,11 ---
16 Esmee de Vries SPWS 2:22,56 ---
17 Marit Zwikker SPWS 2:23,58 ---
18 Yvette Feikens AV Aquilo 2:25,62 ---
19 Tess Gerdes SPWS 2:26,86 2:18,46
20 Tessa van ...aalduinen Groningen 2:34,13 ---
21 Amarins Loonstra AV Impala 2:36,48 ---

Uitslagen Meisjes Pupil B 600 meter

# Naam ResOBP
1 Emma Le Blansch Hollandia 2:16,7h 2:09,60
2 Puck Voors SPWS 2:23,5h ---
3 Suze van Driel AAC `61 2:27,4h ---
4 Evy Eising ARV Ilion 2:27,8h ---
5 Sofie Venema AAC `61 2:28,5h ---
6 Elin Zwikker SPWS 2:28,9h ---
7 Sophie de Haas SAV 2:30,1h ---
8 Anouk Huisman Groningen 2:31,4h ---
9 Zonne Hozee SPWS 2:31,8h ---
10 Elise Hesling Fivelstreek 2:34,9h ---
11 Rianne Kuiper AV Aquilo 2:35,6h ---
12 Lotte Smith AV Aquilo 2:41,4h ---
13 Kirsten Wever AV Jahn II 2:42,1h ---
14 Carlijn Etting AAC `61 2:46,8h ---
15 Lieke Ottevanger AAC `61 2:47,2h ---
16 Hester Bruins ChiTA 2:48,9h ---
17 Jennecy Prokop Phanos 2:49,8h ---
18 Nienke Veldthuis SPWS 2:51,3h ---
19 Marjolie Spelde SV Veendam 2:52,1h 3:05,68
20 Lindsey Kuil AV Aquilo 3:14,6h ---
Lois Richardson Heerenveen DNS ---
Fay Prins SPWS DNS ---
Florine Kruiter Groningen DNS ---

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 600 meter

# Naam ResOBP
1 Esmee Noordhoek Fivelstreek 2:42,2h ---
2 Iva Prins SPWS 3:01,6h ---
3 Yinthe Stel AV Jahn II 4:01,7h ---
4 Xandora Hulshof Fivelstreek 4:11,8h ---
Lotte Lubberman SPWS DNS ---