Uitslagen Jongens Pupil B 40 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 6,85 --- 585
2 Iskander Stapel Nijmegen 6,96 6,92 560
3 Boris Klaver ARV Ilion 6,99 --- 553
4 Ramon Ruiz MPM 7,16 --- 517
5 Milan Krul SPWS 7,37 --- 474
6 Brian Kuper ChiTA 7,48 --- 452
7 Maas van der Ham Groningen 7,66 --- 418
8 Nathan Weishaupt AV Aquilo 7,80 --- 392
9 Jasper Drenth ChiTA 7,82 --- 389
10 Ties van der Helm Fivelstreek 7,84 --- 385
11 Yuri van 't Hoog AAC `61 7,87 --- 380
12 Sander Meijer AV Jahn II 7,97 --- 363
13 Stijn Kats Groningen 7,99 8,16 359
13 Niek Groenboom Groningen 7,99 --- 359
15 Jayden Kuilman Fivelstreek 8,00 --- 358
16 Nils ter Steege Groningen 8,07 --- 346
17 Reno Bruins AAC `61 8,22 --- 322
18 Jesse Pors ChiTA 8,23 --- 320
19 Quinten Hulshof Fivelstreek 8,29 --- 310
20 Thijmen Lub Groningen 8,50 --- 278
21 Aaron van Loo AV Aquilo 8,83 --- 230
22 Bastiaan Beekman AV Aquilo 8,94 --- 215
23 Rens Doornbos Fivelstreek 9,22 --- 179
24 Xander Schippers AV Jahn II 10,13 --- 73

Uitslagen Jongens Pupil Mini 40 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jorrit Riemeijer AV Aquilo 8,36 --- 299
2 Samuel Hesling Fivelstreek 8,79 --- 236
3 Matthijs Veldthuis SPWS 8,97 --- 211
4 Roan van Loo AV Aquilo 8,98 --- 210

Uitslagen Meisjes Pupil B 40 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Emma Le Blansch Hollandia 6,96 6,90 560
2 Lieke Ottevanger AAC `61 7,13 --- 523
3 Sophie de Haas SAV 7,41 --- 466
4 Puck Voors SPWS 7,44 --- 460
5 Rianne Kuiper AV Aquilo 7,52 --- 444
6 Evy Eising ARV Ilion 7,55 --- 438
7 Suze van Driel AAC `61 7,67 --- 416
8 Lois Richardson Heerenveen 7,68 --- 414
9 Jennecy Prokop Phanos 7,76 --- 400
10 Elise Hesling Fivelstreek 7,79 --- 394
11 Elin Zwikker SPWS 7,88 --- 378
12 Anouk Huisman Groningen 7,94 --- 368
13 Manon Delhaas AV Aquilo 7,96 --- 365
14 Sofie Venema AAC `61 8,00 --- 358
15 Zonne Hozee SPWS 8,02 --- 354
16 Kirsten Wever AV Jahn II 8,03 --- 353
17 Hester Bruins ChiTA 8,14 --- 334
18 Carlijn Etting AAC `61 8,23 --- 320
19 Nienke Veldthuis SPWS 8,34 --- 303
20 Marjolie Spelde SV Veendam 8,37 8,69 298
21 Lotte Smith AV Aquilo 8,73 --- 245
22 Lindsey Kuil AV Aquilo 9,05 --- 201
Fay Prins SPWS DNS --- 0
Florine Kruiter Groningen DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 40 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Esmee Noordhoek Fivelstreek 8,11 --- 339
2 Lotte Lubberman SPWS 8,86 --- 226
3 Iva Prins SPWS 8,88 --- 224
4 Yinthe Stel AV Jahn II 9,46 --- 149
5 Xandora Hulshof Fivelstreek 11,08 --- 0