Uitslagen Jongens Junior D1 600 meter

# Naam ResOBP
1 Teun ter Haar Nijmegen A...etiek JD1 1:40,58 ---
2 Timo Janssen AV Daventr... 1906 JD1 1:45,15 ---
3 Yidne Hulleman AV '34 JD1 1:45,33 ---
4 Sam Steffens Ciko '66 JD1 1:48,77 ---
5 Jente Baars AV De Liemers JD1 1:50,52 ---
6 Nils Reefman AV Pallas ...39;67 JD1 1:52,14 ---
7 Daniljo Vriendwijk Ciko '66 JD1 1:53,82 ---
8 Sam Overeem AV '34 JD1 1:54,48 ---
9 Finn Muilwijk AV '34 JD1 1:54,87 ---
10 Sem Rosenkamp AV De Liemers JD1 1:57,90 ---
11 Gijs Koel AV Argo JD1 1:58,36 ---
12 Bram van Alebeek Nijmegen A...etiek JD1 1:59,09 ---
13 Stefan Beukers AV Pallas ...39;67 JD1 1:59,90 ---
14 Fernando Wunderink Ciko '66 JD1 2:02,01 ---
15 Bayo Abisoye Ciko '66 JD1 2:02,86 ---
16 Lenn Posthumus AVA '70 JD1 2:03,00 ---
17 Tomas van Leeuwen AV Daventr... 1906 JD1 2:05,27 ---
18 Constantij... Langerak AV '34 JD1 2:06,03 ---
19 Tijs Geurtsen Ciko '66 JD1 2:06,80 ---
20 Sem Oolbekkink Nijmegen A...etiek JD1 2:07,02 ---
21 Boris Bergman AV '34 JD1 2:07,36 ---
22 Erik de Bruin AV '34 JD1 2:09,06 ---
23 Daan Wesselink AV Daventr... 1906 JD1 2:09,77 ---
24 Marijn Aartsen Ciko '66 JD1 2:09,85 ---
25 Luuk Reijers Atletico &...39;73 JD1 2:11,22 ---
26 Tycho van Bavel AV '34 JD1 2:12,00 ---
27 Sven Blom Nijmegen A...etiek JD1 2:12,56 ---
28 Boris Vegter AV '34 JD1 2:12,84 ---
29 Sten Voogd AV Daventr... 1906 JD1 2:13,05 ---
30 Jon Rijnsburger Nijmegen A...etiek JD1 2:13,22 ---
31 Klaas Smit AV '34 JD1 2:13,35 ---
32 Jasper van Baal AV De Liemers JD1 2:15,23 ---
33 Gijs Koeken Climax JD1 2:16,65 ---
34 Tijme Wolters Atletico &...39;73 JD1 2:17,73 ---
35 Martijn de Jong Climax JD1 2:19,38 ---
36 Stijn Seinhorst AV Argo JD1 2:20,14 ---
37 Gijs Pampiermole AV Archeus JD1 2:23,24 ---
38 Taco Visser AV '34 JD1 2:23,80 ---
39 Boaz van Weele Ciko '66 JD1 2:25,55 ---
40 Robbie van Schalen Ciko '66 JD1 2:28,03 ---
41 Teun Slijkhuis AV '34 JD1 2:29,08 ---
42 Wouter van...melsvoort AV '34 JD1 2:34,54 ---
43 Bjorn Quist AV Argo JD1 2:35,62 ---
44 Arjen Achten AV Wijchen JD1 2:43,54 ---
Laszlo Doelwijt AV '34 JD1 DNS ---
Stijn Harryvan AV '34 JD1 DNS ---
Chris Lenten AV '34 JD1 DNS ---
Dion Verdier AV Archeus JD1 DNS ---
Justin Griffioen AV Daventr... 1906 JD1 DNS ---
David de Wilde AV Hanzesport JD1 DNS ---
Bart Oude Voshaar AV Pallas ...39;67 JD1 DNS ---
Kylian Meeuwisz AV Pallas ...39;67 JD1 DNS ---
Pieter Bulte AV Pallas ...39;67 JD1 DNS ---
Michael Botman AV Wijchen JD1 DNS ---
Dries Cremers AV Wijchen JD1 DNS ---
Okke Jonkers AV Wijchen JD1 DNS ---
Jaan van Wijk AV Wijchen JD1 DNS ---
Pjotr Lansink Ciko '66 JD1 DNS ---
Steijn Koops Nijmegen A...etiek JD1 DNS ---
Steven Zollinger Nijmegen A...etiek JD1 DNS ---

Uitslagen Jongens Junior D2 600 meter

# Naam ResOBP
1 Yassine Bouaziz AV '34 JD2 1:37,89 ---
2 Florian Kramer AV Pallas ...39;67 JD2 1:38,19 ---
3 Freek Weijman AV Pallas ...39;67 JD2 1:41,24 ---
4 Diede Wit AV Pallas ...39;67 JD2 1:41,60 ---
5 Joram v.d. Bospoort Climax JD2 1:42,14 ---
6 Noud van de Mast AV '34 JD2 1:47,13 ---
7 Levi Janssen Nijmegen A...etiek JD2 1:48,71 ---
8 Martijn Wijnhoven Nijmegen A...etiek JD2 1:49,97 ---
9 Mathijs Neijenhuis Atletico &...39;73 JD2 1:50,02 ---
10 Maikel Rutgers AV Argo JD2 1:51,64 ---
11 Jasper Meijerink AV '34 JD2 1:51,74 ---
12 Hugo Schouten AV Hanzesport JD2 1:52,62 ---
13 Tim van der Leeden Arena Atletiek JD2 1:53,69 ---
14 Thomas Gonggrijp Atletico &...39;73 JD2 1:53,71 ---
15 Jonathan Otten AV '34 JD2 1:54,18 ---
16 Jochem Zanderink Ciko '66 JD2 1:54,53 ---
17 Bas Verbraak AV Hanzesport JD2 1:54,98 ---
18 Ilyas Aden Ciko '66 JD2 1:55,18 ---
19 Daan Gestel AV Daventr... 1906 JD2 1:55,39 ---
20 Tjerk Hendriks Climax JD2 1:56,68 ---
21 Karsten Holl AV Wijchen JD2 1:56,79 ---
22 Joris de Baat AV Wijchen JD2 1:58,34 ---
23 Fedor de Pagter AV Hanzesport JD2 1:58,69 ---
24 Mischa Otten AV '34 JD2 1:58,92 ---
25 Max Botschuijver Climax JD2 1:59,22 ---
26 Tijn Jonker AV Hanzesport JD2 1:59,31 ---
27 Jippe Oenema AV Pallas ...39;67 JD2 1:59,37 ---
28 Rick Jansonius AV '34 JD2 1:59,55 ---
29 Diederink Lensink AVA '70 JD2 1:59,57 ---
30 Cas Hartskeerl AV Argo JD2 1:59,85 ---
31 Tjeu Schmitz Nijmegen A...etiek JD2 2:00,70 ---
32 Joshua da ...ta Senior Climax JD2 2:01,62 ---
33 Lukas Koppejan AV '34 JD2 2:01,76 ---
34 Lucas van Bochoven Climax JD2 2:01,93 ---
35 Tijn Kromwijk AV Wijchen JD2 2:02,85 ---
36 Michiel Wellink AVA '70 JD2 2:03,00 ---
37 Indy Haverkamp AVA '70 JD2 2:03,52 ---
38 Robbert Ottenbros AV Wijchen JD2 2:04,51 ---
39 Sjors van Westerlaak AVA '70 JD2 2:05,91 ---
40 Robin Toonen Atletico &...39;73 JD2 2:06,41 ---
40 Simon Nijtmans Nijmegen A...etiek JD2 2:06,41 ---
42 Koen Verploegen AV Wijchen JD2 2:06,67 ---
43 Frank Braam AV Argo JD2 2:08,66 ---
44 Sven Termaat AV '34 JD2 2:10,25 ---
45 Tom Stuth AV Wijchen JD2 2:11,68 ---
46 Simon Roos Climax JD2 2:13,15 ---
47 Twan van Rinsum AV Argo JD2 2:13,75 ---
48 Bram Dozeman AV Wijchen JD2 2:14,07 ---
49 Jasper Huinink AV Wijchen JD2 2:14,87 ---
50 Stan Karsten Atletico &...39;73 JD2 2:15,04 ---
51 Jelle van Bergen AV Pallas ...39;67 JD2 2:16,41 ---
52 David Verbeet Arena Atletiek JD2 2:16,44 ---
53 Rick Nagelhout AV '34 JD2 2:17,74 ---
54 Nathan Posthumus AVA '70 JD2 2:21,38 ---
55 Joppe Roos AVA '70 JD2 2:23,85 ---
56 Niek te Br...elstroete AV Archeus JD2 2:33,20 ---
Imre Atmodimedjo AV '34 JD2 DNS ---
Derek Janssen AV '34 JD2 DNS ---
Frederik Smits AV '34 JD2 DNS ---
Bo Schalks AV Argo JD2 DNS ---
Finn Berns AV De Liemers JD2 DNS ---
Thomas van...er Velden AV De Liemers JD2 DNS ---
Mika Hanou AV De Liemers JD2 DNS ---
Naud van der Linden AV De Liemers JD2 DNS ---
Lars van Huijkelom AV Wijchen JD2 DNS ---
Cas Peters AV Wijchen JD2 DNS ---
David Bogaarts Ciko '66 JD2 DNS ---
Wies Roemaat Ciko '66 JD2 DNS ---
Marijn Israël Ciko '66 JD2 DNS ---
Timi van Schalkwijk Nijmegen A...etiek JD2 DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior C1 600 meter

# Naam ResOBP
1 Britt Kwakernaak AV Pallas ...39;67 MC1 1:44,98 ---
2 Anna Oosterwegel AV Daventr... 1906 MC1 1:48,86 ---
3 Marije Maas AV Hanzesport MC1 1:51,96 ---
4 Eva Nieuwstad AV Pallas ...39;67 MC1 1:52,88 ---
5 Nienke Albers AV Hanzesport MC1 1:55,05 ---
6 Iris Hagemeijer AV '34 MC1 1:55,86 ---
7 Hanna Ogink AV '34 MC1 1:56,44 ---
8 Daphne de Koning AV Archeus MC1 1:58,45 ---
9 Kaylee de Boer AV '34 MC1 1:58,92 ---
10 Marieke Siemons Nijmegen A...etiek MC1 1:59,57 ---
11 Joanne Abbing AV Pallas ...39;67 MC1 2:01,08 ---
12 Mariska Lensink AV Hanzesport MC1 2:01,20 ---
13 Kiara Derksen AV '34 MC1 2:01,66 ---
14 Jasmijn Timmer Climax MC1 2:03,25 ---
15 Sara Jelijs AV Hanzesport MC1 2:03,74 ---
16 Vera Weijsters AV De Liemers MC1 2:04,00 ---
17 Mandy van Braak AV De Liemers MC1 2:04,13 ---
18 Dide van Winden AV Hanzesport MC1 2:04,80 ---
19 Indra van den Berg AV De Liemers MC1 2:06,77 ---
20 Joline Witjes AV De Liemers MC1 2:07,43 ---
21 Mathilde Adema AV '34 MC1 2:08,94 ---
22 Nannique Spiek AV De Liemers MC1 2:09,58 ---
23 Dieuwertje Jansen AV Archeus MC1 2:11,78 ---
24 Ivy Kooijman AV Hanzesport MC1 2:11,87 ---
25 Maaike Hageman AV De Liemers MC1 2:11,92 ---
26 Camilla Pieper AV '34 MC1 2:12,88 ---
27 Noortje Vos Climax MC1 2:14,48 ---
28 Aukje Bissels AV Archeus MC1 2:14,60 ---
29 Amélie Dekker AV '34 MC1 2:14,86 ---
30 Madelief Kwakkelaar AV Hanzesport MC1 2:16,26 ---
31 Kiara Buitenhuis Atletico &...39;73 MC1 2:16,53 ---
32 Loes van Haalen Nijmegen A...etiek MC1 2:17,25 ---
33 Nienke Marringa AV Daventr... 1906 MC1 2:18,91 ---
34 Fenna Rasing AV De Liemers MC1 2:19,17 ---
35 Anna van Eijk AV '34 MC1 2:22,35 ---
36 Tjarda ter Woord AV Daventr... 1906 MC1 2:23,56 ---
37 Luan Veenhuis AV Argo MC1 2:26,61 ---
38 Nikki Vering AV Archeus MC1 2:36,44 ---
39 Danique Onnink AV Archeus MC1 2:43,43 ---
40 Britt Nijweide AV Archeus MC1 2:43,96 ---
41 Noeke Heuzinkveld AV Archeus MC1 2:54,68 ---
Diema Kazemie AV '34 MC1 DNS ---
Inge Salzmann AV '34 MC1 DNS ---
Dominique Vermeer AV Argo MC1 DNS ---
Manon Muilerman AV Daventr... 1906 MC1 DNS ---
Rosalie Schuiling AV Daventr... 1906 MC1 DNS ---
Janneke Schut AV Hanzesport MC1 DNS ---
Simone van der Wijck AV Hanzesport MC1 DNS ---
Maartje O...e Voshaar AV Pallas ...39;67 MC1 DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior C2 600 meter

# Naam ResOBP
1 Pleun Grevers AV Archeus MC2 1:45,13 ---
2 Kayleigh de Graaff AV Pallas ...39;67 MC2 1:45,43 ---
3 Amber ten Buuren AV '34 MC2 1:50,61 ---
4 Nicole van Lente AV '34 MC2 1:51,40 ---
5 Emma Willemsen AV Hanzesport MC2 1:51,43 ---
6 Margot Putto AV Archeus MC2 1:51,87 ---
7 Julie Jilissen Nijmegen A...etiek MC2 1:52,10 ---
8 Mirte Mol AV Hanzesport MC2 1:52,98 ---
9 Fleur van de Loop AV Wijchen MC2 1:57,12 ---
10 Linde Kle...Nibbelink AVA '70 MC2 1:58,24 ---
11 Marit de Jong AV De Liemers MC2 1:58,75 ---
12 Vera Trieling AV Wijchen MC2 1:59,13 ---
13 Ronnee Peterink AV '34 MC2 1:59,87 ---
14 Danique Derkx AV '34 MC2 1:59,95 ---
15 Nina Scholten Nijmegen A...etiek MC2 2:00,67 ---
16 Eline Willems AV Wijchen MC2 2:01,28 ---
17 Emma Verhoeven Nijmegen A...etiek MC2 2:01,42 ---
18 Evie Langeveld AV Argo MC2 2:02,39 ---
19 Marit Slothouber AV De Liemers MC2 2:03,44 ---
20 Cinthia Hutten AV '34 MC2 2:05,14 ---
21 Amée van Haeften AV Pallas ...39;67 MC2 2:06,38 ---
22 Hannah Wichern Nijmegen A...etiek MC2 2:06,84 ---
23 Marlou Bergevoet Atletico &...39;73 MC2 2:06,90 ---
24 Fleur van Dijk Climax MC2 2:08,03 ---
25 Harmke Rasing AV De Liemers MC2 2:09,19 ---
26 Marloes Schrijver AV Pallas ...39;67 MC2 2:09,63 ---
27 Carlijn Schmitz AV Argo MC2 2:10,69 ---
28 Jara Lutteke AV Hanzesport MC2 2:10,92 ---
29 Carine te Walvaart AV Archeus MC2 2:13,66 ---
30 Lisa te Brake AV Archeus MC2 2:13,79 ---
31 Marije de Kleuver Climax MC2 2:14,18 ---
32 Isa Lamers AV Pallas ...39;67 MC2 2:15,18 ---
33 Youmi Valentijn AV Argo MC2 2:15,51 ---
34 Tess Wieggerinck AV Archeus MC2 2:17,07 ---
35 Noa Helder AV Pallas ...39;67 MC2 2:17,15 ---
36 Rian van de Pavert Atletico &...39;73 MC2 2:18,72 ---
37 Ruby de Groot AV De Liemers MC2 2:19,60 ---
38 Famke Verstraaten AV Wijchen MC2 2:20,27 ---
39 Cathrien Tenkink AV Archeus MC2 2:21,61 ---
40 Imme Olbach AV Archeus MC2 2:22,36 ---
41 Stephanie Kok AV Argo MC2 2:22,72 ---
42 Elise Maassen AV '34 MC2 2:26,97 ---
43 Florianne Postma AV Argo MC2 2:30,02 ---
44 Lisa Sonderen AV Archeus MC2 2:41,37 ---
45 Pam Migchelbrink AV Argo MC2 2:42,70 ---
Quinta de Vries AV '34 MC2 DNS ---
Isabelle Aalders AV De Liemers MC2 DNS ---
Jasmijn Kwakkelaar AV Hanzesport MC2 DNS ---
Laura Oldeman AV Hanzesport MC2 DNS ---
Lydia Garshasbi Nijmegen A...etiek MC2 DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D1 600 meter

# Naam ResOBP
1 Karin Mentz Ciko '66 MD1 1:57,23 ---
2 Elle van Kasteren AV '34 MD1 1:58,42 ---
3 Mikayla van den Berg AV '34 MD1 1:58,81 ---
4 Jinte Hiddink Nijmegen A...etiek MD1 1:59,36 ---
5 Estelle Bruins AV '34 MD1 1:59,74 ---
6 Ilse Leeraar AV '34 MD1 2:00,68 ---
7 Karlien Lensink AV Hanzesport MD1 2:01,76 ---
8 Juliet Diederen AV Hanzesport MD1 2:01,97 ---
9 Emma de Bruijn AV Argo MD1 2:03,76 ---
10 Sara Bloem AV Hanzesport MD1 2:04,57 ---
11 Nastia Kimel Nijmegen A...etiek MD1 2:05,03 ---
12 Isis Bruinsma AV Hanzesport MD1 2:05,89 ---
13 Ainhoa van der Horst AV Daventr... 1906 MD1 2:06,03 ---
14 Bente van der Stoel AV '34 MD1 2:06,65 ---
15 Isa Wijdenes Climax MD1 2:06,66 ---
16 Roza Charite Nijmegen A...etiek MD1 2:06,69 ---
17 Terra van der Horst AV Wijchen MD1 2:08,81 ---
18 Eva Wijffels AV Hanzesport MD1 2:09,86 ---
19 Hannah Sillen Nijmegen A...etiek MD1 2:09,91 ---
20 Nikki Bakker AV '34 MD1 2:10,53 ---
21 Noa Jakubowski AV Argo MD1 2:11,00 ---
22 Noa Brummelman AV Hanzesport MD1 2:11,33 ---
23 Louise Ho...- Hemmink AV Hanzesport MD1 2:12,66 ---
24 Anne Bakker Ciko '66 MD1 2:13,27 ---
25 Mabel Rab AV '34 MD1 2:13,44 ---
26 Lara Putto AV Archeus MD1 2:14,04 ---
27 Silu Verwers AV Pallas ...39;67 MD1 2:14,46 ---
28 Yuli Veenhuis AV Argo MD1 2:15,47 ---
29 Sydney Kempers Atletico &...39;73 MD1 2:16,82 ---
30 Meike van de Steeg AV '34 MD1 2:17,32 ---
31 Tamara van Kessel AV Wijchen MD1 2:17,46 ---
32 Elissa van der Meer AV '34 MD1 2:18,20 ---
33 Quirine va... Campagne AV Argo MD1 2:18,57 ---
34 Elle van Aken AV Argo MD1 2:18,66 ---
35 Eryn Joosten Ciko '66 MD1 2:19,19 ---
36 Sacha van Swam AV Wijchen MD1 2:19,72 ---
37 Anne Braakhekke AV Hanzesport MD1 2:20,09 ---
38 Maaike Ross AV Hanzesport MD1 2:20,43 ---
39 Dewi Nijrolder AV Archeus MD1 2:23,06 ---
40 Rixt ter Woord AV Daventr... 1906 MD1 2:24,36 ---
41 Ismay Bolder AV Argo MD1 2:25,41 ---
42 Lieke de Bok AV Pallas ...39;67 MD1 2:25,87 ---
43 Ines Cornelissen Atletico &...39;73 MD1 2:26,76 ---
44 Anouk van Dijk AV Argo MD1 2:28,55 ---
45 Rivke van Collem Ciko '66 MD1 2:33,77 ---
46 Lara Buijs AV Wijchen MD1 2:44,35 ---
47 Olivia Johannis AV Archeus MD1 2:47,90 ---
Femke Garretsen AV Argo MD1 DNS ---
Milou Odolphy AV Argo MD1 DNS ---
Danique Lievers AV Argo MD1 DNS ---
Jaenelle Kammeron AV Daventr... 1906 MD1 DNS ---
Roos Goorman AV Daventr... 1906 MD1 DNS ---
Anne Lenting AV De Liemers MD1 DNS ---
Noek Krus AV De Liemers MD1 DNS ---
Floor Algera AV Hanzesport MD1 DNS ---
Kim Verschueren AV Hanzesport MD1 DNS ---
Roos van Eck AV Hanzesport MD1 DNS ---
Dunya Wolfs AV Pallas ...39;67 MD1 DNS ---
Ellis Jansen Eupe AVA '70 MD1 DNS ---
Nina Owen Ciko '66 MD1 DNS ---
Bente Stallinga Ciko '66 MD1 DNS ---
Roos Dijkema Ciko '66 MD1 DNS ---
Lydia van den Hoven Climax MD1 DNS ---
Imme de Jong Nijmegen A...etiek MD1 DNS ---
Lisa Kuipers Nijmegen A...etiek MD1 DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D2 600 meter

# Naam ResOBP
1 Sarah Peerik AV Hanzesport MD2 1:46,35 ---
2 Yasmine Abbes Nijmegen A...etiek MD2 1:48,12 ---
3 Maam de Ridder AV Hanzesport MD2 1:53,59 ---
4 Lisanne Schapendonk AV Wijchen MD2 1:55,32 ---
5 Belin van Mensvoort Ciko '66 MD2 1:57,27 ---
6 Fie Ingenhoven AV Hanzesport MD2 1:57,59 ---
7 Hilde Walraven AV Wijchen MD2 1:57,98 ---
8 Devon de Lange AV '34 MD2 1:59,83 ---
9 Sophie van Bergen AV Argo MD2 2:00,79 ---
10 Noor Stapel Nijmegen A...etiek MD2 2:03,40 ---
11 Anique Snelder AV Hanzesport MD2 2:03,77 ---
12 Roos Spierings Nijmegen A...etiek MD2 2:03,78 ---
13 Romee Rientjes AV De Liemers MD2 2:04,21 ---
14 Nienke Pijlman AV Wijchen MD2 2:04,42 ---
15 Sofie Riezebos AV '34 MD2 2:07,87 ---
16 Stella Hoekstra AV Hanzesport MD2 2:08,62 ---
17 Fenne Boonstra AV Wijchen MD2 2:08,91 ---
18 Imke Verstraaten AV Wijchen MD2 2:09,51 ---
19 Jill Jansen Atletico &...39;73 MD2 2:10,82 ---
20 Veerle Mol AV Hanzesport MD2 2:10,90 ---
21 Catíe Joosten Nijmegen A...etiek MD2 2:11,95 ---
22 Fien Gootink AV Argo MD2 2:12,23 ---
23 Anne Rewinkel Atletico &...39;73 MD2 2:12,53 ---
24 Olivia Greven AV Hanzesport MD2 2:12,87 ---
25 Eva Kok AV Hanzesport MD2 2:13,73 ---
26 Sanne Flipse AV Hanzesport MD2 2:15,24 ---
27 Iris van der Kammen Nijmegen A...etiek MD2 2:15,83 ---
28 Merel Buijs AV Wijchen MD2 2:16,54 ---
29 Diana Top AV Wijchen MD2 2:16,82 ---
30 Renske Sistermans AV Wijchen MD2 2:18,31 ---
31 Sarah-Luna Mulder Atletico &...39;73 MD2 2:25,82 ---
32 Merel van Harten AV Wijchen MD2 2:26,38 ---
33 Sarah de Jonge Ciko '66 MD2 2:33,97 ---
Linde van Ingen AV '34 MD2 DNS ---
Jill Reessink AV Archeus MD2 DNS ---
Emma Jurgens AV Argo MD2 DNS ---
Nikita Mennings AV Argo MD2 DNS ---
Maike ten Berge AV Daventr... 1906 MD2 DNS ---
Karlijn Janssen AV Daventr... 1906 MD2 DNS ---
Marjolein Eggink AV Wijchen MD2 DNS ---
Lotte Leemreize AV Wijchen MD2 DNS ---
Roos Sengers AV Wijchen MD2 DNS ---
Pumika Kugathasan AVA '70 MD2 DNS ---
Mei Tuithof Ciko '66 MD2 DNS ---
Renate Oldenhof Climax MD2 DNS ---
Daan in 't Hof Nijmegen A...etiek MD2 DNS ---