Uitslagen Jongens Pupil A1 Kogelstoten

Naam Team KogelOBPPunten totaal
Adam Kanning Groningen Team 10 3,00 --- 19
Daniël Gjaltema AV Impala Team 15 3,00 --- 19
David Andr... Jaspers AV Lionitas Team 11 4,70 --- 37
Denzel Jone Lunda AV Feniks Team 14 5,00 --- 40
Dinand Terpstra Spartacus Team 08 3,50 --- 24
Gijs van der Hooft AV Lionitas Team 11 4,00 --- 29
Jaìro Kr...oprajitno AV Lionitas Team 11 4,20 --- 31
Jerrik Thalen Groningen Team 10 3,80 --- 27
Jesper Schra AV Impala Team 08 5,10 --- 41
Jorik de Jager AV Lionitas Team 11 3,30 --- 22
Marin Burggraaff Start `78 Team 07 4,20 --- 31
Mees Hiemstra Heerenveen Team 09 4,50 --- 35
Milan Muller Groningen Team 10 3,60 --- 25
Niels Dijksma Heerenveen Team 13 3,70 --- 26
Noah Mosselaar Heerenveen Team 09 3,00 --- 19
Rick Hoogeveen AV Impala Team 08 3,40 --- 23
Ryan Hoever AV Feniks Team 14 5,50 --- 46
Sander Darmeveil AAC `61 Team 12 4,60 --- 36
Sander de Wal AV Impala Team 08 4,10 --- 30
Stan Nederhoed AV Impala Team 08 5,20 --- 42
Stein Boringa AV Lionitas Team 11 5,40 --- 44
Stijn Weijdema Start `78 Team 07 6,00 --- 51
Sven Meijer HRRR Team 08 4,80 --- 38
Thijmen Smit Start `78 Team 07 5,10 --- 41
Thomas Berends AAC `61 Team 12 6,30 --- 54
Thomas van der Molen Start `78 Team 07 3,50 --- 24
Thygo de Vries Heerenveen Team 13 5,20 --- 42
Tim Jeeninga Heerenveen Team 09 4,30 --- 33
Timo Tervoort Groningen Team 10 6,00 --- 51
Wieger de Wit AV Impala Team 08 6,40 --- 56
Wout ten Veen Start `78 Team 07 4,30 --- 33
Yoran de Jager Heerenveen Team 09 5,00 --- 40

Uitslagen Jongens Pupil A2 Kogelstoten

Naam Team KogelOBPPunten totaal
Bas ter Steege Groningen Team 10 4,60 --- 36
Cuno Harmes Groningen Team 16 4,80 --- 38
Dean Meindertsma Heerenveen Team 13 4,70 --- 37
Denzel Nieuwenkamp AAC `61 Team 12 6,10 --- 52
Ilya Nauta Heerenveen Team 13 6,50 --- 57
Jens Niemeijer Groningen Team 16 5,30 --- 43
Jort Jellema AV Lionitas Team 11 5,80 --- 49
Jort Sloterwijk Groningen --- ---
Lasse Cnubben Groningen Team 16 6,70 --- 59
Marne van der Kooi AV Impala Team 15 6,90 --- 61
Mart Bijker Heerenveen Team 13 5,40 --- 44
Mart Groenboom Groningen Team 16 5,10 --- 41
Martin Kiewiet AAC `61 Team 12 4,50 --- 35
Reinder Andringa AV Lionitas Team 11 6,30 --- 54
Rienk Loonstra AV Impala Team 15 6,60 --- 58
Riva van der Schoot AV Impala Team 15 DNS --- 0
Robin Scheinhardt AAC `61 Team 12 3,90 --- 28
Sander de Haan HRRR Team 08 5,80 --- 49
Thijs van Dam Groningen Team 16 5,90 --- 50
Tim Elferink AAC `61 Team 12 8,00 --- 74
Tim Duiven Start `78 Team 07 4,60 --- 36

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Kogelstoten

Naam Team KogelOBPPunten totaal
Amarins Voskuilen Heerenveen Team 09 3,40 --- 27
Ammerens v...der Ploeg AV Impala Team 15 4,40 --- 39
Britt Huisman Heerenveen Team 09 3,60 --- 29
Dana de Haas Start `78 Team 07 3,50 --- 28
Ellemeike Visser Heerenveen Team 09 3,60 --- 29
Eva van der Meer Heerenveen Team 09 4,10 --- 35
Eva-Sofie Elferink AAC `61 Team 12 4,50 --- 40
Fieke Sportel Groningen Team 14 5,30 --- 50
Foske Bouma Heerenveen Team 09 3,60 --- 29
Inez Keun Groningen Team 14 7,00 --- 72
Iris Linnebank Heerenveen Team 09 3,80 --- 31
Jara de Boer Groningen Team 10 3,80 --- 31
Jennefer Larasen AV Impala Team 15 3,40 --- 27
Jildou Ruiter AV Impala Team 15 4,10 --- 35
Joska Stol Groningen Team 14 3,70 --- 30
Julia Meerdink AAC `61 Team 12 2,80 --- 20
Karlijn van Emmerik Groningen Team 10 3,60 --- 29
Leya Topelen Groningen Team 14 5,20 --- 49
Linde Halma AV Impala Team 15 4,70 --- 42
Lisa Bodewes Heerenveen Team 09 4,00 --- 34
Liselot Smit Groningen Team 14 3,90 --- 33
Marije van...aalduinen Groningen Team 14 2,40 --- 15
Meike Huistra Heerenveen Team 09 5,00 --- 46
Meike Adriaanse Groningen Team 10 4,90 --- 45
Mila Aukema Groningen Team 14 6,20 --- 61
Myrthe Engelsman Groningen Team 14 4,50 --- 40
Nesrine Tammes AAC `61 Team 12 3,10 --- 23
Rhodee Steenwelle AV Lionitas Team 11 4,20 --- 36
Zara Alblas Start `78 Team 07 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Kogelstoten

Naam Team KogelOBPPunten totaal
Amy Zondervan AAC `61 Team 12 5,40 --- 51
Andes van Os AV Impala Team 15 4,80 --- 44
Annewijn Jipping AV Lionitas Team 11 4,50 --- 40
Annyk Kooistra AV Impala Team 15 6,60 --- 67
Anouk van Wijk AV Impala Team 15 5,10 --- 47
Benthe Holwerda AV Impala Team 15 4,80 --- 44
Birgit Havenga Groningen Team 16 4,70 --- 42
Dione van Gelder AV Lionitas Team 11 4,40 --- 39
Elisabeth de Haan Heerenveen Team 13 5,40 --- 51
Fardau Reitsma AAC `61 Team 12 5,30 --- 50
Faye Trinks Start `78 Team 07 5,00 --- 46
Femke Knijn Heerenveen Team 13 DNS --- 0
Fleur de Vries AV Impala Team 15 3,50 --- 28
Jelka Verhagen Groningen Team 16 4,40 --- 39
Julia Dokter Groningen Team 16 7,00 --- 72
Kiki Beukenkamp Groningen Team 16 5,40 --- 51
Lisanne Lub Groningen Team 16 4,40 --- 39
Mariame Diallo Heerenveen Team 13 4,50 --- 40
Milou Sieperda HRRR Team 08 7,10 --- 73
Norah Keijzer Heerenveen Team 13 4,90 --- 45
Nynke Oosterloo Groningen Team 16 6,10 --- 60
Romkje Mar... Kooistra Heerenveen Team 13 3,80 --- 31
Sanne Pultrum Heerenveen Team 13 5,10 --- 47
Sian Smit Heerenveen Team 13 5,60 --- 54
Tara Schenk Start `78 Team 07 4,20 --- 36