Uitslagen Jongens Pupil A1 Hoogspringen

Naam Team HoogOBPPunten totaal
Adam Kanning Groningen Team 10 0,80 --- 10
Daniël Gjaltema AV Impala Team 15 0,85 --- 15
David Andr... Jaspers AV Lionitas Team 11 0,95 --- 26
Denzel Jone Lunda AV Feniks Team 14 1,05 --- 38
Dinand Terpstra Spartacus Team 08 0,90 --- 20
Gijs van der Hooft AV Lionitas Team 11 0,95 --- 26
Jaìro Kr...oprajitno AV Lionitas Team 11 1,05 --- 38
Jerrik Thalen Groningen Team 10 0,95 --- 26
Jesper Schra AV Impala Team 08 1,05 --- 38
Jorik de Jager AV Lionitas Team 11 1,00 --- 32
Marin Burggraaff Start `78 Team 07 0,95 --- 26
Mees Hiemstra Heerenveen Team 09 0,85 --- 15
Milan Muller Groningen Team 10 0,90 --- 20
Niels Dijksma Heerenveen Team 13 1,00 --- 32
Noah Mosselaar Heerenveen Team 09 0,75 --- 5
Rick Hoogeveen AV Impala Team 08 0,90 --- 20
Ryan Hoever AV Feniks Team 14 0,95 --- 26
Sander Darmeveil AAC `61 Team 12 1,05 --- 38
Sander de Wal AV Impala Team 08 0,85 --- 15
Stan Nederhoed AV Impala Team 08 1,00 --- 32
Stein Boringa AV Lionitas Team 11 0,90 --- 20
Stijn Weijdema Start `78 Team 07 1,00 --- 32
Sven Meijer HRRR Team 08 1,00 --- 32
Thijmen Smit Start `78 Team 07 1,15 --- 52
Thomas Berends AAC `61 Team 12 1,05 --- 38
Thomas van der Molen Start `78 Team 07 0,80 --- 10
Thygo de Vries Heerenveen Team 13 1,00 --- 32
Tim Jeeninga Heerenveen Team 09 0,90 --- 20
Timo Tervoort Groningen Team 10 1,00 --- 32
Wieger de Wit AV Impala Team 08 1,05 --- 38
Wout ten Veen Start `78 Team 07 0,85 --- 15
Yoran de Jager Heerenveen Team 09 0,95 --- 26

Uitslagen Jongens Pupil A2 Hoogspringen

Naam Team HoogOBPPunten totaal
Bas ter Steege Groningen Team 10 0,95 --- 26
Cuno Harmes Groningen Team 16 1,20 --- 59
Dean Meindertsma Heerenveen Team 13 1,05 --- 38
Denzel Nieuwenkamp AAC `61 Team 12 1,00 --- 32
Ilya Nauta Heerenveen Team 13 1,20 --- 59
Jens Niemeijer Groningen Team 16 1,00 --- 32
Jort Jellema AV Lionitas Team 11 1,00 --- 32
Jort Sloterwijk Groningen --- ---
Lasse Cnubben Groningen Team 16 1,20 --- 59
Marne van der Kooi AV Impala Team 15 1,25 --- 66
Mart Bijker Heerenveen Team 13 1,10 --- 45
Mart Groenboom Groningen Team 16 1,10 --- 45
Martin Kiewiet AAC `61 Team 12 1,00 --- 32
Reinder Andringa AV Lionitas Team 11 1,10 --- 45
Rienk Loonstra AV Impala Team 15 1,05 --- 38
Riva van der Schoot AV Impala Team 15 DNS --- 0
Robin Scheinhardt AAC `61 Team 12 0,85 --- 15
Sander de Haan HRRR Team 08 1,05 --- 38
Thijs van Dam Groningen Team 16 1,05 --- 38
Tim Elferink AAC `61 Team 12 1,15 --- 52
Tim Duiven Start `78 Team 07 1,00 --- 32

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Hoogspringen

Naam Team HoogOBPPunten totaal
Amarins Voskuilen Heerenveen Team 09 0,95 --- 30
Ammerens v...der Ploeg AV Impala Team 15 0,95 --- 30
Britt Huisman Heerenveen Team 09 1,05 --- 44
Dana de Haas Start `78 Team 07 1,00 --- 37
Ellemeike Visser Heerenveen Team 09 1,00 --- 37
Eva van der Meer Heerenveen Team 09 0,85 --- 17
Eva-Sofie Elferink AAC `61 Team 12 0,95 --- 30
Fieke Sportel Groningen Team 14 1,10 --- 52
Foske Bouma Heerenveen Team 09 0,90 --- 23
Inez Keun Groningen Team 14 0,95 --- 30
Iris Linnebank Heerenveen Team 09 0,90 --- 23
Jara de Boer Groningen Team 10 0,95 --- 30
Jennefer Larasen AV Impala Team 15 0,90 --- 23
Jildou Ruiter AV Impala Team 15 0,85 --- 17
Joska Stol Groningen Team 14 1,00 --- 37
Julia Meerdink AAC `61 Team 12 0,95 --- 30
Karlijn van Emmerik Groningen Team 10 0,95 --- 30
Leya Topelen Groningen Team 14 0,95 --- 30
Linde Halma AV Impala Team 15 0,95 --- 30
Lisa Bodewes Heerenveen Team 09 1,00 --- 37
Liselot Smit Groningen Team 14 1,00 --- 37
Marije van...aalduinen Groningen Team 14 0,80 --- 11
Meike Huistra Heerenveen Team 09 1,20 --- 68
Meike Adriaanse Groningen Team 10 0,95 --- 30
Mila Aukema Groningen Team 14 1,10 --- 52
Myrthe Engelsman Groningen Team 14 1,00 --- 37
Nesrine Tammes AAC `61 Team 12 0,85 --- 17
Rhodee Steenwelle AV Lionitas Team 11 1,00 --- 37
Zara Alblas Start `78 Team 07 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Hoogspringen

Naam Team HoogOBPPunten totaal
Amy Zondervan AAC `61 Team 12 1,10 --- 52
Andes van Os AV Impala Team 15 1,00 --- 37
Annewijn Jipping AV Lionitas Team 11 0,85 --- 17
Annyk Kooistra AV Impala Team 15 1,10 --- 52
Anouk van Wijk AV Impala Team 15 1,00 --- 37
Benthe Holwerda AV Impala Team 15 1,05 --- 44
Birgit Havenga Groningen Team 16 1,05 --- 44
Dione van Gelder AV Lionitas Team 11 1,05 --- 44
Elisabeth de Haan Heerenveen Team 13 1,25 --- 76
Fardau Reitsma AAC `61 Team 12 0,95 --- 30
Faye Trinks Start `78 Team 07 0,85 --- 17
Femke Knijn Heerenveen Team 13 DNS --- 0
Fleur de Vries AV Impala Team 15 0,85 --- 17
Jelka Verhagen Groningen Team 16 1,00 --- 37
Julia Dokter Groningen Team 16 1,40 --- 103
Kiki Beukenkamp Groningen Team 16 0,90 --- 23
Lisanne Lub Groningen Team 16 0,85 --- 17
Mariame Diallo Heerenveen Team 13 1,05 --- 44
Milou Sieperda HRRR Team 08 1,10 --- 52
Norah Keijzer Heerenveen Team 13 1,10 --- 52
Nynke Oosterloo Groningen Team 16 1,05 --- 44
Romkje Mar... Kooistra Heerenveen Team 13 0,90 --- 23
Sanne Pultrum Heerenveen Team 13 1,20 --- 68
Sian Smit Heerenveen Team 13 0,95 --- 30
Tara Schenk Start `78 Team 07 0,90 --- 23