Uitslagen Jongens Junior C 60 meter

# Naam ResOBP
1 Winjaris Windster AAC 7,81q 7,76
2 Eyoël Hiensch Phanos 7,99q 7,84
3 Yohannes Hiensch Phanos 8,10q 7,99
4 Joël Mondria AV Atos 8,35q 8,36
5 James van ...ckevorsel Phanos 8,85q 9,79
6 Daniel Erbe Gomez Phanos 8,88q 8,73
7 Mick Baldew Phanos 8,89q 9,04

Uitslagen Jongens Pupil A 60 meter

# Naam ResOBP
1 Miquel Babeliowsky Phanos 9,11q 9,16
2 Liam Jongejan Phanos 9,17 9,56
3 Lars Wuts Phanos 9,31q 14,00
4 Hidde van Hekezen AAC 9,34q 8,90
4 Davey Ouwehand Rijnsoever 9,34q 9,26
6 Ryan Hoever AV Feniks 9,47q 9,40
7 Manuel Cronie AV Trias 9,51q 9,79
7 Luka Elemans AAC 9,51q 14,00
9 Mikai Snoek KAV Holland 9,55q 10,03
10 Oscar Walker Phanos 9,57q 9,99
11 Lars Zuijderduijn Rijnsoever 9,60q 9,61
12 Riley Groenbast AV Feniks 9,65q 9,67
13 Denzel Jone Lunda AV Feniks 9,66q 9,50
14 Tim van den Berg Phanos 9,72q 9,62
15 Tygo Kievits AAC 9,79q 10,20
16 Lucas Maclean Phanos 9,80q 9,87
17 Auryn Ramer Phanos 9,94q 10,03
18 Hugo Post Phanos 10,04q 10,71
18 Caelis de Wit Phanos 10,04q 10,61
20 Raul Arias Flete Phanos 10,07q 10,83
21 Luca Vorz... Lloveras Phanos 10,11q 10,08
22 Daan Breedveld Phanos 10,14q 14,00
23 Patrick Hees AV 1923 10,21q 10,37
24 Lou van Gogh Phanos 10,25q 11,01
25 Benjamin Johannes AAC 10,40q 11,00
26 Boaz Shor Phanos 10,46q 14,00
27 Tristan Hartkamp Phanos 10,47q 14,00
28 Haijo Endedijk Phanos 10,55q 11,74
29 Ids Elderenbosch AAC 10,56q 12,00
30 Pieter Vermeij Phanos 10,71q 14,00
31 Youssri Reffas AAC 10,79q 10,70
32 Marouane el Hani AAC 11,41q 10,80
Mick Engels Phanos DNS 10,72
Samin Stoffels Phanos DNS 9,68
Bonne Snuverink AAC DNS 12,70
Thijs Ruiter AAC DNS 10,70
Safouan Lahri AAC DNS 12,50
Milan van Dongen Phanos --- 14,00

Uitslagen Jongens Pupil B 60 meter

# Naam ResOBP
1 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 9,65q 22,00
2 Joshua Bouwer AV 1923 9,67q 22,00
3 Taygel Bolsman Phanos 9,81q 22,00
4 Julian Short Phanos 9,95q 22,00
5 Florian va...den Bosch Phanos 10,19q 22,00
6 Kristian de Jong AAC 10,51q 22,00
7 Casper van...osterhout Phanos 11,27q 20,00
8 Simon Wijndelts Phanos 11,30q 22,00

Uitslagen Jongens Pupil C 60 meter

# Naam ResOBP
1 Jeremiah Bentoh Phanos 10,11q 23,00
2 Dante Cronie AV Trias 10,52q 23,00
3 Kyan Bremer AV Feniks 10,56q 23,00
4 Liam Koobs AV Atos 10,64q 23,00
5 Idse Blum Phanos 10,88q 23,00
6 Marijn van den Bosch Phanos 10,95q 23,00
7 Casper Kole Phanos 11,02q ---
8 Juul Loos Phanos 11,30q 23,00
9 Thorben Kamstra Phanos 11,35q 23,00

Uitslagen Jongens Pupil Mini 60 meter

# Naam ResOBP
1 Rylan Stins DEM 11,46q 25,00
2 Jahvene Bentoh Phanos 11,60q 25,00
3 Siem Elderenbosch AAC 11,67q 25,00
4 Thimo Huszar Phanos 11,74q 25,00
5 Elaijh Groenbast AV Feniks 11,85q 25,00
Jelmen Kamstra Phanos DNS 25,00

Uitslagen Meisjes Pupil A 60 meter

# Naam ResOBP
1 Puck Bronkhorst Phanos 9,08q 9,25
2 Chevelle Brown AV Feniks 9,26q 9,21
3 Hannah den Breejen Phanos 9,53q 9,95
4 Alyssa Koobs AV Atos 9,58q 9,60
5 Maud de Jong AV 1923 9,62q 9,69
6 Kayneisha ...sterwolde Almere `81 9,72q 10,66
7 Veronique Veldhuis AV Feniks 9,74q 9,63
8 Lisemijn v...den Bosch Phanos 9,76q 10,14
9 Jeannette Jadama Phanos 9,85q 14,00
10 Saar Koper Phanos 10,09q 11,22
11 Ilse Johannes AAC 10,16q 10,00
12 Alva Stegehuis Phanos 10,23q 14,00
13 Ella Braun Phanos 10,28q 10,21
14 Anne Jongedijk AV 1923 10,31q 10,52
15 Jasmeet kaur Ram AAC 10,41q 10,89
16 Tiffany de Haan Phanos 10,42q 14,00
17 Lieke Dobma AV Feniks 10,50q 10,75
18 Madelief Rave AAC 10,77q 8,95
19 Salma Lakradi AAC 10,83q 10,70
20 Indy van Tienderen HLLM 10,93q 11,14
21 Flien van Ramshorst Phanos 11,00q 14,00
22 Mimosa Goudriaan Phanos 11,03q 11,31
23 Meike Fortuin Phanos 11,12q 10,87
24 Amal Errachidi AAC 12,52q 12,30

Uitslagen Meisjes Pupil B 60 meter

# Naam ResOBP
1 Sophie de Haas SAV 10,41q 10,45
2 Selina Claassen AV Atos 10,54q ---
3 Aicha Kacen Phanos 10,55q 22,00
4 Mare Blum Phanos 10,61q 22,00
5 Amana Lakradi AAC 10,90q 22,00
6 Jennecy Prokop Phanos 11,25q 22,00
7 Mathilde Spruit Phanos 11,27q 22,00
8 Eva Boon Phanos 11,67q ---

Uitslagen Meisjes Pupil C 60 meter

# Naam ResOBP
1 Jade Rijssel Phanos 10,57q 24,00
2 Youssra Errachidi AAC 10,75q 24,00
3 Veere Willems Phanos 10,86q 24,00
4 Nienke Lemmens Phanos 11,27q 24,00

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 60 meter

# Naam ResOBP
1 Benthe de Jong AV 1923 10,49q 25,00
2 Tesnime Reffas AAC 12,73q 25,00

Uitslagen Senioren Mannen 60 meter

# Naam ResOBP
1 Joris van Gool AV Spiridon 6,76q 6,76
1 Solomon Bockarie Nederland 6,76q 6,62
3 Jamiro Elabeidi Leiden 6,81q 6,87
4 János Sipos Hongarije 6,84q 6,71
5 Wouter Brus PH 6,87q 6,87
5 Cyle Carty GBR 6,87q 6,70
7 Jim Van Gorkum Rotterdam 6,89q 6,96
8 Roelf Bouwmeester AV Jahn II 6,90q 6,85
9 Isayah Boers Phanos 6,94q 6,98
10 Adel Sesay SLE 6,96q 6,87
11 Scott Hall GBR 6,99q 6,95
12 Umar Hameed Pakistan 7,00q 6,89
13 Dominique Zwiep Rotterdam 7,02 7,03
14 Sander Pupella Haag 7,03 7,04
15 Onyema Adigida Phanos 7,06 6,98
15 Rodney Hoogterp AV Impala 7,06 7,01
17 Keitharo ...sterwolde Almere `81 7,07 7,09
17 Dani Nivillac Nijmegen 7,07 7,09
19 Gennaro Biswane Phanos 7,11 7,02
20 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 7,12 7,20
20 Fabian Florant Haag 7,12 6,99
22 Tristan Van Sull Belgie 7,15 7,08
23 Remly Vry Phanos 7,16 7,14
23 Koen van Ruremonde GVAC 7,16 7,21
23 Isaiah Adekanmbi GBR 7,16 6,94
26 Rivelino v...der Vloot AAC 7,20 7,17
27 Saoirse C...nery-Edoo GBR 7,21 7,47
28 Koen Hoedjes AV Hera 7,27 7,31
29 Ruben Esajas Rotterdam 7,28 7,20
30 Wislet de Hair Spado 7,29 7,24
31 Toby Van Gastelen Phanos 7,30 7,30
31 Mischa Lips ARV Ilion 7,30 7,28
33 Kaj Emanuel Phanos 7,31 7,18
33 Jamaal Awad DEM 7,31 7,17
35 Lars Hogendoorn Altis 7,33 7,41
36 Masih Djamal Ciko `66 7,34 7,41
37 Noah Chokri Rotterdam 7,35 7,23
38 Adam Andre Belgie 7,36 7,27
38 Patrick Heffernan Ierland 7,36 7,34
40 Darryl Jos...-Kyeremeh AV 1923 7,39 7,50
40 Tarik Tahiri Rotterdam 7,39 7,32
42 Timo Brandehof HLLM 7,41 7,36
42 Dale Casilio Parthenon 7,41 7,37
42 Marshall Croes Rotterdam 7,41 7,58
45 Alberto Brini Eindhoven 7,42 7,52
46 Levi Casilio HRCL 7,43 7,29
47 Matthew Klaver Phanos 7,46 7,82
48 Arther Kuwas HRCL 7,49 7,51
49 Joe Appiah GBR 7,51 7,39
49 Ruben Heijnen Zeeland 7,51 7,45
51 Marinio Mac Andrew AV Atos 7,52 7,55
52 Romello Christiaan AV Hera 7,53 7,38
53 Synnargio Ignatia DEM 7,63 7,55
54 Tim van der Heide AV 1923 7,82 8,02
55 Jeffrey Karikari Phanos 7,92 7,98
56 Ben Combee Phanos 7,94 8,19
56 Jacob Reaves Phanos 7,94 9,16
58 Kaj Casias Phanos 7,95 7,93
59 David de Vries HLLM 8,02 7,90
60 Quincy Greer Phanos 8,04 8,75
61 Jim Houtenbos AV Hylas 8,10 8,01
62 Ronald Veldman AV 1923 8,40 ---
63 Raven Huiberts Phanos 8,44 ---
64 Daan Schuirink Phanos 8,45 ---
65 Justin Timas Phanos 8,49 9,02
66 Pjotr van der Maas Altis 8,82 ---
67 Jason Assoignons Belgie 10,71 10,37
Edwin Peprah Haag DQ ---
Mattheus Campbell Phanos DNS 7,29
Pieter Schwarz Phanos DNS 11,43
Enzo Meerstra Hollandia DNS 7,84
Mikey De ...z santana AV Feniks DNS 7,11
Jordi Mim...ero Palop Haag DNS 7,84
Quinten van Ommen ATOP DNS 7,45
Jordan Harry GBR DNS 7,47

Uitslagen Senioren Vrouwen 60 meter

# Naam ResOBP
1 Janice Babel Phanos 7,30q 7,52
2 Kadene Vassell Phanos 7,47q 7,44
3 Jolene Jacobs Namibië 7,50q 7,80
4 Nargélis Statia Rotterdam 7,57q 7,53
5 Gabriella ...der Wijck Phanos 7,67q 7,60
5 Eefje Boons Nederland 7,67q 7,52
7 Nicky van Leuveren Phanos 7,69q 7,44
8 Evelin NÁDHÁZY Hongarije 7,72q 7,68
9 Marijke Boogerd AAV `36 7,76q 7,55
9 Patricia Krolis Rotterdam 7,76q 7,73
11 Angelina Lopez Rotterdam 7,83q 7,95
12 Shimada Bajon AV Lycurgus 7,85q 7,85
13 Janna Visser Phanos 7,91 8,08
14 Lotte Schrijver Phanos 7,99 7,95
15 Evelien Bos Phanos 8,01 8,00
15 Eva Vonk AV Sprint 8,01 7,94
17 Mykäsa Leter AAC 8,04 8,60
17 Moniek Riemersma HAAS 8,04 8,00
19 Rebecca Rijken Phanos 8,07 8,08
20 Suzanne Van Eijck Spado 8,08 8,03
21 Chimene F...o Azoungo Leiden 8,09 7,97
21 Jimmerly Pinas Nijmegen 8,09 8,00
23 Laura Karamowa Phanos 8,14 8,30
24 Milet Hoornaar Parthenon 8,24 8,29
25 Jasmijn de Jong SAV 8,29 8,03
26 Emy Guikema Groningen 8,31 8,21
27 Cicely Sille AV Lionitas 8,32 8,22
28 Rachel Thompson AV 1923 8,35 8,74
29 Hanna Knotnerus AV Feniks 8,40 8,60
30 Madelon Kamp Altis 8,46 8,66
31 Laura Zwaan Phanos 8,49 8,53
32 Anke Zonderland AV Impala 8,52 8,44
33 Cathy Buijs Phanos 8,60 8,60
34 Emma-Joy van Dorp AV Zaanland 8,65 8,75
35 Naseya Weinchard AV 1923 8,75 8,56
36 Noëlle Roorda Phanos 8,82 14,53
36 Jildou Postma Altis 8,82 8,78
38 Marleni va...venzwaaij Ciko `66 9,00 8,89
39 Mila Brandehof HLLM 9,34 15,32
Kika van B...enegouwen Phanos DQ 7,80
Stephanie Asomaning Phanos DNS 8,00
Silja Mühlebach Phanos DNS 7,78
Anouk Oosterhuis AV Lycurgus DNS 8,04
Sheralda Bottse NEAV DNS 14,38
Minke Bisschops AV Unitas DNS 7,58