Uitslagen Jongens Junior B 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Mark Heiden PAC 8,20q 8,53
2 Marnix Kolkman AV Edam 8,37q 8,38
3 Sharif Omoyele Rotterdam 8,45q 8,62
4 Timi van Schalkwijk Nijmegen 8,51 8,71
5 Ezra Verboom HLLM 8,52q 8,62
5 Robin Boersma AV NOP 8,52q 8,47
7 Maël Kramer AV Hylas 8,76q 8,50
8 Julian Jansen AV NOP 8,82q 8,34
9 Yoram Vriezen GACH 8,85q 8,79
10 Julian Van Meggelen De Spartaan 8,87q 9,60
11 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 8,99q 8,78
12 D'Sean Holaman SPWS 9,08q 9,46
13 Timme Koster AV Trias 9,12q 9,56
13 Coen Huizer Leiden 9,12q 9,10
15 Lars Adriaanse Haag 9,34q 8,95
15 Boas Okken Groningen 9,34q 10,28
17 Casper Peterse AV Trias 9,39q 9,48
18 Twan van Rijn AAV `36 9,44q 9,70
18 Sam de Paauw Haag 9,44q 8,95
20 Merlijn va...ensbergen Haag 9,59q 9,15
21 Jonathan Pronk Haag 9,61q 9,50
22 Tim den Brave AAV `36 9,67q 10,05
23 Marnix van der Burg Leiden 10,85q 8,87
Daniël van de Merwe NEAV DNS 9,48
Marcus Melenhorst Altis DNS 9,47
Max Duijs AV Zuidwal DNS 10,50
Benjamin Coolen Haag DNS 8,50
Ferrie Hamer Haag DNS 8,70

Uitslagen Masters Mannen 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Jurgen van Berkum Fortius 8,95q 9,10

Uitslagen Meisjes Junior B 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Zoë Sedney ARV Ilion 8,60q 8,62
2 Jonne van ...r Giessen AAV `36 8,95q 9,27
3 Kadidja Sangare AAV `36 8,96q 8,78
4 Nienke Madderom AV Trias 8,98q 8,93
5 Kato Leusink GACH 9,10q 9,20
5 Ruth Vogels Rotterdam 9,10q 8,92
7 Aitana Radsma AU 9,12q 9,02
8 Robina Negenman KAV Holland 9,21q 9,34
9 Britt Weerman Groningen 9,27q 9,65
10 Lara Weghorst Leiden 9,31q 9,19
11 Anouk Schoop AV NOP 9,37q 9,00
12 Sophie van den Berg AV NOP 9,43q 9,42
13 Eveline de Jong De Spartaan 9,49q 9,70
14 Silke Vonk AV Sprint 9,55q 9,20
15 Mara Cotterink AV Lycurgus 9,56q 9,90
16 Ilse Steigenga AV Lionitas 9,65q 10,17
17 Sophia Mulder AV34 9,67q 9,68
18 Sabrina Cruden AV Lionitas 9,68q 9,74
19 Megan Broekhuis DVTR 9,78q 9,93
20 Silke van der Zwaag HRRR 10,01q 9,87
21 Emy Guikema Groningen 10,05q 9,71
22 Nikki Taag KAV Holland 10,08q 10,39
22 Terri Talan Heerenveen 10,08q 9,48
24 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 10,26q 9,97
25 Amber Fritse AV Passaat 10,34q 10,28
26 Noor Kuiper Haag 10,40q 10,00
27 Rikst Slot Heerenveen 10,49q 9,04
28 Kim Brouwer HLLS 10,56 10,39
29 Loïs Lessing HLLM 11,25q 10,92
30 Alysée Lester ARV Ilion 11,66q 9,20
31 Nikki van Tienderen HLLM 11,68q 11,17
32 Yassine Bulthuis AV Impala 12,28q 10,57
Babs Koeman AV Haarlem DNS 10,29
Kahlan Veen Heerenveen DNS 9,85
Ciara van Dongeren SAV DNS 10,84
Shauna van Dongeren SAV DNS 10,93
Sarah AE Itiola AV Feniks DNS 12,01
Rachel van der Veek De Spartaan DNFq 10,63
Sarah van Beilen AV PEC 1910 DNFq 9,43